Kočík pre 3,5-mesačné dieťa

pattersonm
2. okt 2024

Ahojte,
Stala sa nám taká vec, že sa pokazil náš kočík za ktorý nám horko ťažko vrátili peniaze a potrebujeme nový. Dcérka má tri a pol mesiaca ale už skoro 8 kilov a je dosť dlhá. Dnes v obchode sme vyskúšali asi 5toro kočíkov a v každom je malá vo vaničke dosť na tesno a to bez fusaku 😟 rozmýšľam preto ako to riešiť. Či kúpiť proste už len športovú verziu a voziť ju na ležato, ale to sa mi zdá trošku nebezpečné a možno ešte skoro, ale zase kupovať vaničku na možno max jeden mesiac sa mi tiež zdá zbytočné. Mali ste niekto takýto problém a ako ste to riešili? Ďakujem 🙏

vilma7
2. okt 2024

Ja som mala kočík, kde vanička mala 90 cm, takže ešte aj vyše ročné dieťa mi v ňom spavalo.
Ale záleží aj aké máte auto, len žiaľ kočík mal nevýhodu, že bol veľmi veľký. Za to ale pohodlný.

pattersonm
autor
2. okt 2024

@vilma7 a prosím vás aký kočík to bol?

anjelicek26
2. okt 2024

Syn ma 68cm a do bugaboo fox by sa mi aj s fusakom este zmestil... len teda on uz lezat nechce a stale sa mi otacal a smiroval von bokom kocika, tak je v sportaku nalezato...myslim, ze s fusakom to nevadi... ale my uz mame o chvilu 7 mesiacov...3,5 mesacne je proste na sportak male, akykolvek...

adabise683
2. okt 2024

@pattersonm kamoska mala sportovy kociar a do toho taku prenosnu "tasku" ... ta nie je taka draha a da sa v bazare zohnat za par eur

taktotedanie
3. okt 2024

@pattersonm ja som mala 80cm a dieta tam spalo ako 10mes v pohode

janka_266
3. okt 2024

@pattersonm ak nevadí váha kočíka, tak ja odporúčam poľský, majú veľké vaničky, ja som kupovala u nás nový, potom ho odo mňa aj vykúpili späť a predávali ďalej ako bazárový, takže nebol problém sa ho zbaviť. len neviem či môžem priamo menovať v diskusii :D

kitycat
3. okt 2024

Kamoska ma nejaky Tutis a ten mal velku vanicku sa mi zda. Aj jej maly taky valibuk a aj sa dala ta vanicka polohovat.
Bugaboo je tiez dajn ale odradza ma korytkove sedenie v sportovej casti

pattersonm
autor
3. okt 2024

@kitycat veď to vždy kde je dobrá vanička sa mi zase nepáči potom športiak 🙈 tak za to rozmýšľam na čo viac prihliadať

jaass
3. okt 2024

@pattersonm skúšala si aj Easywalker Jimmey?

pattersonm
autor
3. okt 2024

@jaass ďakujem pozerám ho a čítam nejaké komenty, že má hrkajúce predné kolieska? Nemáte s ním skúsenosti? My sme totiž reklamovali Britax 5z kvôli kolieskam a dva krát nám dali vadný kus, takže nerada by som zase riešila reklamácie 🙈

elviku11
3. okt 2024

@pattersonm nám sa do Bebetto Nico zmestilo aj veľké dieťa s fusakom. A nijak nehrkal, všetky šyri kolesá mal samostatne odpružené. Na športiak je určite skoro, ten sa má používať až potom, čo si dieťa vie samé sadnúť

andrejka88888
3. okt 2024

Stalo sa nam to iste s Cam Dinamico, neskutocne problematicky kocik co sme po 4 mesiacoch museli dat prec. Odvtedy vozim Baby jogger City Elite, neviem ci ho mate na sk, par rokov dozadu bol velkych hitom. Minuly rok prisla vynovena verzia Elite 2. O mesiac v nom bude nase piate dieta. Obrovska vanicka, deti v nej lezali skoro do roka, na uspavanie, v zime na balkone cele hodiny...chalani dlhsie ako baby (7 mes. ).
Sportova cast perfektna do kazdeho terenu, syn ma cez 3 roky a este mi v nom spi cez obednajsie prechadzky. Odporucam si pozriet ci ta oslovi.

pattersonm
autor
3. okt 2024

@andrejka88888 ďakujem 🤗

jaass
3. okt 2024

@pattersonm my sme max spokojní. S kočíkom chodím často rýchlou chôdzou a žiadne problémy nie sú 🙂 keby som mala znova kúpiť, tak ho kupim ešte raz takí sme spokojní 🙏

mimisk
3. okt 2024

@pattersonm aký ste mala kocik? Značku

vilma7
4. okt 2024

@pattersonm takto Augustíc retro kočík. Ja som vo vanička vozila aj 2 deti. Malý sedel na kraji a jeho sestrička si ležala