Kočík na palubu lietadla

lienka9898
1. sep 2024

Dobry den, mame kociar joolz aer+ ktory moze ist na palubu ako prirucna ale chcela by som realne skusenosti ci su s tym problemy? Letime smartwingsom z KE a nerada by som ho davala do podpalubia kedze bol drahy 😀. A treba ho na chceckine oznacit ked ho planujem brat na palubu ale ked mi nedovolia ako potom ked nebude oznaceny? 😀

yosi
1. sep 2024

@lienka9898 A načo ti je kočiar na palube?

jazula
1. sep 2024

My sme kočík vždy odovzdali pri vstupe do lietadla, neťahala som sa s ním ja dnu… Pri checkine ti ho označia. My máme naňho obal, že z neho trčia len kolieska, tak dávam označiť ten obal, pri nástupe do liedla ho skladám a zapnem do obalu. Odovzdám stewardom, pri výstupe z lietadla sú väčšinou kočíky pri schodíkoch dole, závisí od letiska. Nikdy sa mi s ním nič nestalo, tiež nebol najlacnejší (cca 400€). Akurát obal už musím oprať.

kitycat
1. sep 2024

Za tu cenovku si jo vezmes mormalne na palubu, splna velkost kabinovej batoziny. Akurat si myslim, ze vam zaberie kednu prirucnu. Neviem ci mozete mat 3 osoby= 3 kufre

banalu
1. sep 2024

Mozes ho vziat namiesto 1 ks prirucnej batoziny na palubu - preto by mal byt v rozmeroch povolenych na prirucnu batozinu.

ukgirls
1. sep 2024

kedze splna rozmery mozes ho mat namiesto prirucnej batoziny a dat nad hlavu -ak mas batozinu v cene letenky ... vtedy ho netreba oznacovat ale pre istotu by som ho aj tak dala do travel bagu ...

domiklik
1. sep 2024

@yosi aby jej ho neroztlkli alebo neposlali na druhý koniec sveta

ukgirls
1. sep 2024

@yosi pretoze stal vela penazi pre autorku a nechce aby jej ho znicili hadzanm do podpalubia napriklad

ptvw
1. sep 2024

@yosi aj ja som brala hore a ani nevieš aká som bola rada keď som o 2 ráno nemusela dieta drzat na rukach ako zvyšné maminky , ľahol a spal 40 minút kým prišla batozina

lienka9898
autor
1. sep 2024

@yosi lebo nechcem aby mi ho znicili, a mam este nechodiace dieťa a nie vzdy vykadaju kociare pri lietadle takze nechcem ho po rukach vlacit 😅

lienka9898
autor
1. sep 2024

Dakujem vsetkym za odpovede, mame aj podpalubnu batozinu takže obetujeme jednu prirucnu na kočiar 😅

len_nig
1. sep 2024

Nemusíte ani obetovať jednu príručnú, my sme ho brali na palubu, iba ho označili 😊 nebol s tým absolútne žiadny problém. Tiež sme leteli SW

ptvw
1. sep 2024

@len_nig akurát som šla písať tiež som brala 3ks príručnej (2+1 dvojrocny) a plus kocik

len_nig
1. sep 2024

@ptvw my sme mali tiež dve príručne + ten kočík. To dieťa má tiež právo na príručnú batožinu, o je v tomto prípade ten kočík, viem že ešte sa dá aj vajíčko brať 😊

lasona
1. sep 2024

Leteli sme , ale s etihade, dovolili nám vziať kocik na palubu, spĺňal miery ako prirucna batozina. A potrebovala som ho mat pri sebe, nakoľko sme mali 2 hodinový prestup v abu dabi, a neviem si predstaviť mat 6 mesačne dieťa iba tak na rukách. Kocik nám označili, mame naň takú tašku čiernu. Mali sme kocik elodie stoler mondo.