Kočík na dovolenku pre skoro trojročného vysokého chlapca

19. jún 2022

Prosím poraďte mi kočik na dovolenku pre skoro 3 ročného vysokého chlapca. Skladny a ľahko ovládateľný. Na večerné prechádzky, keď nebude vládať.

marzuz89
19. jún 2022

3r dieta do kocika? Radsej by som vzala odrazadlo na dlhsie prechadzky po mestecku, na nom sa tak neunavi, ako pesi, a ujde viac km. A vecer - za mna-patri unavene dieta do postele, nie do kocika 🤗

compra
19. jún 2022

Valco snap 4. Skoro 5 rocny sa do neho este zmestil. Nosil 110 alebo 116, 20 kg. Na lyzovacke posluzil vecer. V lete v pohode moze v nom aj zaspat. Ked sme isli niekam na veceru/ do baru, vyuzili sme. Ale celodenny vylet v Rime.

compra
19. jún 2022

Alebo sme este pred nim maly city mini zip od Babby jogger. Tiez super. Skladny.

autor
19. jún 2022

@marzuz89 Mám aj staršie deti, takže ak pôjdeme večer posedieť, určite nevydrží hore do 22 a neprejde neviem aku vzdialenosť.. A preferujem dať ho do kočíka ako vláčit na rukách. Bude aj jemu aj mne lepšie. Taktiež ho potrebujem cez obed v niečom uspať. Odrážadlo beriem. Ak nemas odpoveď na otázku, tak prosím nekomentuj.

autor
19. jún 2022

@compra valco sme mali, ale som ho dala preč. Mne sa strašne zle ovládal. Neviem, či to bol len môj model taký...

autor
19. jún 2022

@compra ale.idem pozrieť ešte aj ten. Musím zobrať niečo veľmi skladne, nakoľko 7 miestne auto má dosť malý kufor

deedol
19. jún 2022

my sme mali pre maleho v 2r maclaren techno xlr na obedne spanky mimo domu. pozri parametre, mal by byt do 30 kg a 4r. Maclaren Techno XLR

adrianap83
19. jún 2022

Ak dovolíš, sa sem pripnem, tiež to riešime. A tiež mám ten pocit, že lepšie v kočíku ako kadejako pofiderne inak. Syn je veľký chodec, ale zase tiež má v 2,5 roka svoje limity.

marzuz89
19. jún 2022

@autorka, v poriadku, odpoved nemam, syn chodi vsade peso, ci prave na odrazatku, tak sa v kocikoch pre velke deti nevyznam. Nie je pre teba ten tip prakticky, je to ok.

veronikahuli
19. jún 2022

Ja som na dovolenku kúpila z bazosu úplne obyčajný, akoze ano, nohy mu trcali, ale na vecernu prechádzku to uuuuplne stačilo 🤷🏻‍♀️

martamasarova
19. jún 2022

Poradim baby jogger city mini , mini gt, aj stvorkolesove, vsetky uzasne , zlozia sa jednym pohybom na placku a su lahke , nehrkocu, bazarove zozenies lacnejsie , aj 6 rocny sa vyspal

dzejsik
20. jún 2022

pozri si aj Oyster Zero, tiež je ľahký, skadný a priestranný

dadymima
20. jún 2022

Mam doma cybex eezy s+2 sice pre 1 rocne dieta ale syn 8 rocny 134cm a 30kg si donho pred 2 tyzdnami na dovolenke sadol a uplne v pohode som ho nejaky kilometer odviezla 😆 takze 3 rocneho uvezie uplne v pohode a manipuluje sa s nim perfektne a je aj fajn spratny 🙂

matafuskova
28. jún 2022

@marzuz89 praktivky nie skor trapna odpoved. Dvera ma 3 roky je autista nevydrzi dlho chodit dpi v kociku nevidim dovod sa s nou natahovat ked mozme mat obidve pokoj

marzuz89
28. jún 2022

@matafuskova verim, ze je rozdiel dietatko s diagnozou a zdrave. Myslim, ze sa to absolutne neda porovnavat, nikdy neporovnavaj svoje dieta s inymi. S autistickym dietatkom mate vybojovane take veci, o ktorych sa nam ani nesniva. Ale zdrave, takto velke dieta v kociku, je nieco ine. Kazdy mame ine prioroty. Ja beriem ohlad na to, kolko sam vladze, a vecer v posteli aj na dovolenke, nie niekde unaveny krcit sa v kociku, lebo rodicia chcu posediet bez ohladu na dieta. Ale vidim, ze sa vozia aj 5 ci 6rocne, zdrave deti, lebo rodicia chcu nieco zazit, to je pre mna nepochopitelne. Kazdy to mame inak, mame ine prority. Pre mna tip vymenit kocik za odrazatko nebol trapny, ale prakticky.

autor
28. jún 2022

@marzuz89 bože, ty máš ale super odpovede. Nikto sa ťa nepýtal ako to ty riesis. Ty píšeš, že neporovnávaj druhé dieťa s iným.....ale sama porovnovas moje dieťa s tvojím. Nejde o rodičov. Mám staršie deti, ktoré ovšem nebudú sedieť o 19 nástej na apartmáne. Takže, takto môžeme byť niekde spolu. Zjavne, máš iba jedno dieťa a celý váš život sa podriaďuje jemu. A tvoja odpoveď bola trpana: jej, existujú odrážadla? To som fakt nevedela