Kočík na dovolenku pre 4-ročné dieťa

lenuska9999
30. jún 2023

Ideme na dovolenku so 4 ročným dieťaťom a neviem či riešiť aj kočík. Doma už kočík pre neho nemáme , mame trojkolku , ale tam sa nedá spať a nie je skladna. Rozmýšľala som, či kúpiť na dovolenku kočík aspoň od ruky pre neho. Že by napríklad večer pospal v kočíku keď by sme chceli s mužom ešte sedieť vonku. Taký Britax b motion 4 plus je dosť veľký, aby sa tam vošlo aj 4 ročne dieta. 4 bude mať ešte len pár dní pred dovolenkou... Aké máte skúsenosti ?

lulupulu
30. jún 2023

Určite by som vzala 🙂

dankabetka
30. jún 2023

ahoj, riesim rovnaku dilemu, zobrat - nezobrat? ideme o tyzden, zatial vzdy sme mali kocik, synovia maju teraz 4 a 7 a do golfaca sa mi zmesti aj ten starsi, chodime este s dalsou rodinou a tam maju baby uz 8 a 10, a veru aj tie si v tom kociku posedeli minule roky, ked sme sli niekam a boli znicene 😝 teda hlavne vecer, aby sme mohli byt vonku a sediet na izbe...😀 , tak sama neviem ci brat este toto leto... muz sa mi uz smeje a on ho brat nechce 😂😨

marci77
30. jún 2023

my sme boli so 4rocnou v Prahe a teda velmi sme boli happy, ze sme zobrali aj kocik, bol na nezaplatenie, bez neho by sme vela toho nestihli

my mame taky obycajny valco snap z druhej ruky a spokojni sme so znackou

zorkahorka
30. jún 2023

Mam 2,5rocneho syna a ani raz sme kocik nepotrebovali. Na obed si s nim isiel manzel lahnut na izbu, beztak bude obrovske teplo. Vecer snad 4rocne dieta do 22.h vydrzi hore a neplanujete byt von do pol noci...

majlo1234
30. jún 2023

Ja by som brala, nejaky uplne lahucky golfac. Je to super aj na prevoz miliona veci, co casto beries, a nemusis sa stresovat tym, ze uz ne neskoro, dieta si tam pospi kedykolvek

cookie29
30. jún 2023

no ja by som brala, zalezi od Vas a vasej predstavy dovolenky, ale my radi trajdame, nachodime sa a minule si do kocika na chvilu vliezol aj 6rocak...