Kočík Moon Style

1. aug 2024

Máte niekto nejaké skúsenosti s týmto kočiarom 2 kombinácia? Ak áno s čím ste boli spokojné/nespokojné

autor
1. aug 2024

Ak by vám názov nič nehovoril je to tento kočík

really8
1. aug 2024

Iba na predajni. Prisuel mi velmi tvrdy, nepruzny. Za tie prachy ee.

nikolk0
1. aug 2024

Mala som pri dcere .. , tvrdý , neodpružený, zacala rýchlo vŕzgať konštrukcia, okienko po predĺžený striešky na športovej časti nezakryté - nevýhoda hlavne v zime , prefukovalo a v lete pražilo slnko .. ovládateľný bol ale fajn , skôr pre vyšších rodičov , skladnost kočíka celkom ok, vanička veľká , športiak malý .. neviem však aké sú nové modely, vyzerajú byt lepšie , ja som mala 2021

keytinka136
1. aug 2024

My sme ho mali, za mna spokojnost, keby mam mat dalsie dieta, opat idem do tejto znacky 😉 vyhoda dlha strieska, velky kos, velka vanicka, bez problemov som zmestila aj osemmesacne dieta, lahke ovladanie, pomerne lahky kocik, sportiak otocny v oboch smeroch,nezaberie vela miesta, a latka je vyborna na udrzbu. Aspon ta nasa verzia, neviem ako ine farby, aj co sa tyka stalosti farby. Nevyhoda, ak je dieta baculatejsie a sportiak chces vyuzivat do cca troch rokov (komfortne), nie kazde dieta sa tam zmesti az do konca kocikoveho obdobia. Ale to dopredu clovek nevie 😉

ariannazara
1. aug 2024

Mala som nuova 2019 super kočík v každom smere

autor
1. aug 2024

Pozerala som Moon 2021, momentálne v zľave a zaujalo ma aký je spratný, celkovo jednoduchý.
Potrebujem však kočiar ktorý prejde aj mierny terén kedže dieťa sa narodí v zime.Veľmi kočiar využívať nebudem kedže máme auto, ale bolo by fajn aby niečo aj vydržal.
Tento model sa už asi dlho predávať nebude, takže ak by som mala ísť do niečoho drahšieho tak si asi vyberiem viac terénny kočiar keď už mám do neho investovať.

Neviem sa rozhodnúť kedže recenzie tu na MK neboli nejaké zlé.Vraj prežil aj zimu.Tak teraz neviem.

really8
2. aug 2024

Ako myslis ze nebudes kocik vyuzivat kedze mate auto? Ved snad budes bravat babo aj na cerstvy vzduch kazdy den nie? Teda my sme chodili s prvym aj dvakrat denne, na 2,3 hodiny.

nikolk0
2. aug 2024

Ako terén mi zvládol dobre (bývame pod Tatrami ) , ale keďže nebol moc odpružený a tvrdý tak som sa cítila ako tank 😅 a po chvíľke sa to ukázalo aj na tom , že začala vŕzgať konštrukcia … ako píše @really8 , s babom snáď budeš chodiť denne von , nie len autom .. mne dcéra spávala do roka len v kociari vonku aj 2-3h 2x denne v zime keď bolo -15 a prechádzali sme sa 🙂 no každé dieťa je iné , možno ty toľko vonku nebudeš musieť chodiť , neviem 🤷🏻‍♀️

tamitamitami
2. aug 2024

Nie je zlý ja ho využívam do mesta. Je ľahký a nezaberá veľa miesta v kufri auta, prejde aj jemný terén (v zime som tiež nemala problém). Ale teda áno je to kočík bez odpruženia takže nie je vhodný do lesa/na poľné cesty....
Čo mne nevadilo lebo mám dva kočíky, druhý som si kúpila poľský kočík ktorý prejde naozaj všetko 😂. Ale teda dostať ho do auta je zázrak....

autor
2. aug 2024

@really8 To sú teraz také moje predstavy :D.Samozrejme, že budem chodiť na prechádzky, ale tak snáď asfaltový chodník kočiar prežije, či?
Keď budem venčiť psa tak asi skôr bez kočiara to by asi on venčil mňa.
Myslela som skôr tak, že kočiar nebudem využívať na nejaké dlhšie trasy.Len teraz neviem či mám pozerať tento alebo poľské odpružené kočiare ktoré sú veľké kvôli pár metrom prašnej cesty keď nebudeme v meste.

Ja neviem 🤣 mne sa veľmi páči, ale zase musí prežiť zimu.Ak ju neprežije tak ho asi zbytočne budem kupovať a týmpádom je veľa aj 400€ za neho

autor
2. aug 2024

@tamitamitami Do kufra sa nám zmestí aj väčší kočiar len či sa mi oplatí kupovať vyslovene taký terénny.Nechodím po takých trasách kde by som ho na plno využila, no teda chodím, ale tam ho ajtak nevytrepem :D takže budem musieť použiť nosič.

autor
2. aug 2024

@really8 Myslím to tak, že na nejaké zložitejšie dlhšie trasy, časté cestovanie MHD a tak.
Kočiar využijem skôr na také kratšie prechádzky po meste.Mimo mesta keď budeme tam je asfalt.
Rozmýšľam či nie je lepšie mať rovno terénny keď baby píšu, že tento je taký neodpružený.
Aj keď sa mi páči, vyzeral na videu že by mal zvládnuť aj nejakú prašnejšiu cestu, ale tak zase rozbiť ho nechcem a ani dieťa vytriasť.

really8
2. aug 2024

My mame prave ten polsky odpruzeny. Neviem si vynachvalit. Vsetci dobre vieme ako vyzeraju aj chodniky v meste a podobne. Ked vidim niektore tie hrkalky tvrde ze babo tam hadze zo strany na stranu na kazdom kanale alebo obrubniku az mi je tych deti luto. Ked mas taketo minimalne plany s kocikom tak by som riesila lacnejsi a kludne aj z druhej ruky. Aj ked si myslim ze v realite to bude uolne inak ako si predstavujes😀

tamitamitami
2. aug 2024

Ten poľský je naozaj super ale do auta strašne ťažký, ja ako žena som mala čo robiť keď som ho chcela naložiť a vyložiť....preto som si do auta kúpila Moon Style a teda na presun po meste je super (do auta ho dám jednou rukou). Aj sa v ňom dobre uspáva dieťa lebo ho riadne vytrasie ako nemá odpruženie 😅🙈. Ja sním občas idem aj na trávu, troška do terénu a vpohode to zvládne.....ale keď to porovnám s tým poľským tak je to slabé.

autor
2. aug 2024

Dievčatá tak mi radšej odporúčte nejaký odpružený tak do 500€ lebo nechcem si tvrdohlavo kúpiť ten Moon a vytrízniť dieťa aj keď škoda, veľmi sa mi páčil :D

autor
2. aug 2024

@really8 To sú moje sladké predstavy 🤣🤣 múdrosti bezdetnej vieš

really8
2. aug 2024

Jasne chapem. Tiez som mala predstavy😀