Kočík Mima Xari

klaudiaklt
27. jún 2023

Mal niekto tento kočík? Veľmi sa mi páči, ale čítala som rôzne diskusie, kde prevládajú názory, že korýtkové sedenie pre deti nie je vhodné. Ako však pozerám, všetky tie lepšie kočíky (Joolz, Stokke, Mima, Egg) majú sedenie do korýtka. Ako ste boli spokojné vy, ktoré ste ten kočík reálne mali? Rozmýšľaľa som už aj nad tým, že by som používala iba hlbokú časť, ale chcem počuť názory 🙂

katka2602
27. jún 2023

@klaudiaklt nemala som mimu ale stokke a korytkove sedenie bolo za mňa top. Syn v ňom prespal aj 4 hodiny, neplakal, bol spokojný. Ale každé dieťa je iné. A odkladací priestor nič moc co ma mima

micolijana
27. jún 2023

Ja som chcela velmi mimu xari ale odkladací priestor hrôza…teraz sa mi už prestal uplne páčiť pripadá mi ako to vznášalo pre baby yodu 😅nakoniec budem mať cybex priam ten som videla v rôznych prevedeniach a vyzeral oveľa lepšie

ema229
27. jún 2023

@klaudiaklt my sme mali korýtkové, peg perego ypsi. Vymenila som kočík za cybex talos kde nie je korýtkové. Nohy mala do nebies nevedela sa natiahnúť. Ona spala aj v tom kočíku aj v tomto ale nohy jej určite neoddýchli v takej polohe. Mimu xari som chcela aj ja sle ma odradili že koža jedine na zomu a mala som letné dirťa