Kočík Magic Espiro 4, Mark 4 alebo Hauck Capri?

katavinka
16. mar 2010

Maminky, ktoré máte skúsenosti s danými kočíkmi, napíšte mi prosím, ak ste nespokojné, hlavne prečo, chcem niečo ľahké na leto, ale zároveň pohodlné a aby sa kolesá pri prvých kamienkoch nerozletili na 4 strany 😀

http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-espiro-magi...

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=95851

http://www.babytrend.sk/hauck-Sportovy-kocik-ca...

veronika81
16. mar 2010

katavinka, presne si sa trafila do môjho "problému", aj sa obzerám po niečom na leto, tie prvé dva kočíky mám tiež v užšom výbere 😉 ten hauck som zatiaľ neobjavila, ale tiež pekný 😀 takže zase o starosť viac. Som zvedavá na reakcie..
Ja ešte ak dovolíš by som poprosila prípadné reakcie aj ku kočíku Implast Vibe http://www.hrajko.sk/vibe-p-21.html

ďakujem 🙂

katavinka
autor
16. mar 2010

Veronika, ten Hauck sa mi páči, že má väčší košík, ale zase radšej by som spojenú rukoväť ako má ten Espiro. Ide však skôr o to, ako sa s nimi chodí...

llumka
16. mar 2010

presne uz mesiac riesim tento problem 😉

kacka.l
16. mar 2010

Holky, ale ani jeden z nich nemá polohovací nohy,mě by to vadilo, na veletrhu jsem viděla novinku babypoint mark q- ten už polohovací nohy má, a byl fakt super, skladný, lehký, pěkný design, kdybych neměla Pliko jdu do něj,fakt moc pěkný.

veronika81
16. mar 2010

kacka, nemáš link? google mi nič také nechce nájsť 😀

katavinka
autor
16. mar 2010

Kacka, okrem Marka 4 majú polohovanie nožičiek oba, veď to tam píšu, ten Espiro som aj videla.

Mark Q som videla len na nete:

http://www.babypoint.cz/detail2719.100/mark-q/m...

veronika81
16. mar 2010

aha díky, môj google neviem kde hľadal 😀

katavinka
autor
16. mar 2010

Sú na tej stránke aj v iných farbách, ale ktovie kedy príde tento na Slovensko a potom aj tá cena, myslím, že sa dá kvalitnejší kúpiť za to, ťažko posúdiť, nikto sa nevyjadruje 😒

juliankaaa
16. mar 2010

cafte, tak my mame presne to Espiro, lenze este vam uplnu recenziu neviem dat, pretoze ho mame kratucko a zatial som ho pouzila len v obchodakoch, ja som s nim spokojna, akurat ma tazky pristup ku kosiku a hlavne vtedy ked je drobcek v lahu, ja som nechcela golfove palice, tak mi vyhovuje spojena rucka, len niekomu asi bude vadit to ze sa neda nastavovat vyska, hlavne vysokyyyym, nam uplne staci
Inak u mna vyhral aj tym ze bol rozmerovo najsirsi z tych co mali

juliankaaa
16. mar 2010

este som zabudla: a je lahucky a super sa s nim manipuluje a lahko sa sklada 🙂

veronika81
16. mar 2010

julianka, ak môžem otázku ešte.. koľko máte cm? Lebo ja mám 164, to je asi v pohode, ale muž má 186, bude stačiť? Aha a akým štýlom sa skladá?

katavinka
autor
16. mar 2010

Juliankaaa, takže máš ten najnovší Espiro so spojenou rúčkou, hej? Veru, aj mne sa zdal najpriestrannejší, len sa bojím tých kolies vonku, v obchoďáku to je isto iné.

juliankaaa
16. mar 2010

veronika, no ja mam 165cm a manzel nejakych 180 a nestazuje sa, zajtra mozem premeriat v akej je to vyske a napisem, no a sklada sa ze v strede rucky mas taky knoflik, ten pritlacis a rucka sa ti vlastne v strede prelomi dovnutra a potom na boku rucky potiahnes do hora take manzety(fuu, neviem ako to opisat) a uz ho skladas, no a zlozi sa do takej placky
katavinka, je najnovsi? ani neviem 🙂 No v obchodaku sa mi pozdaval len tento, mal 4 kolesa, spojenu rucku, bol najpriestranejsi a lahko sa sklada

juliankaaa
16. mar 2010

katavinka - a coho konkretne sa bojis na tych kolieskach?

veronika81
16. mar 2010

ďakujem juli 😉 na to skladanie som sa pýtala hlavne preto, že keď má tú spojenú rúčku, či sa neskladá ako klasický šporťák.
Ešte raz dík, tak keď všetko pomeriaš, potom napíš 😉
Idem v piatok do obchodov, tak dúfam ho budú mať, čeknem naživo.

katavinka
autor
16. mar 2010

Veronika, bolo mi povedané, že je to novinka, preto vravím najnovší, lebo minuloročný nemal spojenú rúčku, tiež sa volal Magic Espiro 4, hore som dala aj link..
Počula som, že sa s ním po cestách zle chodí, že sa tie kolesá rýchlo zničia.

veronika81
16. mar 2010

baby toto som našla v jednej téme.. "ak máš na mysli Espiro, tak ja som mala Espiro Magic 4 a určite ho nikomu neodporúčam. Stále sme museli WDčkovať kolesá, po každej prechádzke sa zasekávali, odpruženie bolo naozaj super, ale zasa sa ťažšie vychádzalo na obrubník. Pre menšie dieťatko je ok, pre nás bol malý, košík má dostačujúci, zmestí sa tam pláštenka a aj tenká deka."
Síce je to iba jeden názor, ale aj tak 😒
Tu to bolo https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

katavinka
autor
16. mar 2010

Veronika, presne toto som čítala asi 3 dni dozadu. Ono sa môže stať, že aj kvalitný kočík drahý sa pokazí, vždy sa nájde nejaký nepodarok 😒

katavinka
autor
17. mar 2010

Veronika, dnes idem omrknúť ten Hauck.

veronika81
17. mar 2010

super, tak potom napíš 😉
Ja idem v piatok, v Bystrici.. som zvedavá, čo z toho budú mať.

katavinka
autor
17. mar 2010

Veronika, tak ten Hauck mi naživo vôbec nepadol do oka a nožičky sa nedajú polohovať, aj keď na nete uvádzajú, že áno. Takže som ho vyradila. Ani nevedeli povedať aký je, lebo to je novinka, takže sa moc ešte nepredal.

juliankaaa
17. mar 2010

babulky nehnevajte sa, ale dnes som nemala cas premerat kociarik ☹
ale ako vas citam, tak mam ho vobec este meriat? 😉

veronika81
17. mar 2010

julianka, ak by ťa to neobťažovalo 😉 Espiro je môj favorit zatiaľ, hlavne mi tam hrá do karát cena, lebo ho mám možnosť dostať za nákupnú cenu.. A pre prípad, že by som naživo nevidela, tak by mi tie rozmery pomohli 😉

katavinka, Hauck teda vyradený 😀

juliankaaa
17. mar 2010

veronika
zajtra nepojde modrykonik, ale pozajtra napisem rozmery, a ak tak ho mozm aj nafotit, hlavne to polohovanie noziciek 😉
inak my sme ho kupili v pl, cize par eur sme tiez na nom usetrili, ked porovnavam ceny u nas

veronika81
17. mar 2010

zajtra nepôjde kôň? Dobre vedieť 😀 zas by som sa rozčuľovala, čo mám s internetom 😝

Tak uvidím, čo poskúšame v piatok a potom ti napíšem 😉

jituskak
17. mar 2010

dneska jsme malýho zkoušeli dávat do toho espira a teda stabilita nic moc. měla bych strach, že až se trošku víc začne hýbat, hopsat a tak, tak že se mi to převrhne. je teda hezkej, ale já bych ho nechtěla. porovnávala jsme to s buggstrem a ten je 2x dražší a fakt to bylo poznat. to jen můj postřeh. ale zase je fakt, že Šimonek je velkej jak 1,5 roční děti 😉

veronika81
17. mar 2010

fúúú tak môj malý je celkovo dosť silný, aj hopsať zvykne 😀 a tiež vyzerá minimálne na rok a pol.. Dúfam ho budú mať a vyskúšame.
Baby ja som sa teraz trochu zmotala na Chicco Liteway, je to síce úplne iný štýl ako som chcela, ale už veľa mamín ho tu chválilo a teraz ho v "kočíkových maniačkách" miskinadamko tak pekne opísala 😀

Ja už mám z toho pekný bordel v hlave 😠

crysmile
17. mar 2010

takze ja podavam nasu recenziu: kocik babypoint marc 4 - sme velmi spokojni, az na dve veci, na ktore som si vlastne zvykla: nejde dat do uplneho lahu a pri tom, ked das dolu do lahu sa nedostanes do kosika, co sa da napravit tym, ze tam nasijes zips, ale zas ked mas zaruku, tak sa to neda, ze?
pri vychadzani na obrubnik som nemala ziadny problem, zijem na dedine, kocik zazil aj mensie aj vacsie kamienky, je lahky, skladny, je v nom vela miesta, moje dieta je velke.. zazil aj blato, aj sneh a na leto je idealny, odpruzenie super, da sa v nom dietatko aj hojdat..

katavinka
autor
17. mar 2010

Veronika, zakážem Ti účasť v tejto diskusii, lebo mne mútiš hlavu Ty 😀 Pozerala som ten Chicco, viem, že si ich chvália, kuk sem:

http://www.chicco.sk/index.php?page=content2&ac...

nepáčia sa mi, ale uvažovať budem, uff, už som bola takmer rozhodnutá a teraz toto 😝

veronika81
17. mar 2010

😀 😀

katavinka, tiež to nie je model podľa mojej chuti čo sa týka výzoru, ale z praktického hľadiska je perfektný. A teraz ešte aj ten link čo si dala 😉

a ešte budem zlá 😝 pozri ešte tieto 😉 moon kiss a zopa viper.
ale aj tak som skonštatovala, že je to všetko to isté 😅