Kočík Kinderkraft All Road

p_anna
27. jún 2021

Ahojte!

Potrebovala by som poradit. Planujeme kupit sportovy kocik. Syn uz ma dva roky, takze je to len na kratke obdobie - max do jesene.
Mame kocik cosatto woosh, taky cestovny, a je fajn, staci - na preprsvu, na sedenie.. Ale v lete sa chystame na par vyletov, a kedze nas kocik je kratky, moc pohodlny na spanie nie je - syn sa vyspi, ale nohy ma uplne pokrcene alebo mu cele visia :D

Zaujal ma kocik Kinderkraft All road - kvoli cene, ale najme kvoli tomu, ze je aj otocny. Plocha na lezanie je uvedena 94cm (co nie je malo). Syn je vysoky..

Bohuzial u nas v meste nie je predajna, kde by som ho realne mohla vidiet.
Je tu niekto kto ma tento kocik doma? Rada by som videla realnu fotku s dietatom.

P.S. U nas na predajni nam poradili kociky, ktore su dostatocne dlhe, a videli sme ich aj realne, tak by sme mali na nejaky tip.. no mna este zaujal tento, kedze je otocny.

Vdaka 🙂

zuzanockamt
27. jún 2021

@p_anna ja ho mám, syn má 90 cm a rok a pol, predpokladám, že na zimu budem musieť kúpiť nový, lebo s fusakom sa mi tam nezmestí v zime. Uvidím aj podľa toho, ako ešte do výšky narastie. Ale obávam sa, že pokiaľ nebude strieška spustená, tak už tam bude malý priestor na hlavu. Inak je super, prejde aj menší terén.

p_anna
autor
27. jún 2021

@zuzanockamt dakujem velmi pekne ♥️ mohla by si mi prosim poslat fotku do spravy, ako tam tvoj maly sedi? kludne aj s cenzurou samozrejme..
Nas syn uz ma dva roky, a vyuzili by sme ho max do jesene - fusak teda neriesim (ale vyzera ze je uzky)
Skor teda len tu dlzku na teraz - ci by nemal ako pises strechu na hlave 😀

vsetkopredietatko
27. jún 2021

Dobry den, ku konderkraft all road sa neviem uplne vyjadrit, no tipom za mna by bol Valco snap 4 sport trend (nafukovacie kolesa, velky, dlhy - tiez mam syna dlheho a mame ho doma), alebo britax b agile (velmi priestranny a aj dlhy). Su drahsie nez all road, ale kvalita je tam za tu cenu vysoka, prip.bazar. 🙂 pekny den

p_anna
autor
27. jún 2021

@vsetkopredietatko Dorby den, dakujem. My sme sa boli poradit aj na predajni, a vybrali sme britax b motion plus. Ten je najdlhsi zo vsetkych sportovych asi 🙂 ale tento kinderkraft ma zaujal, pretoze sa da otocit, a pisu tusim 94cm cca.. no popravde sa mi nezda tak dlhy 😀 vdaka este raz

lucijalucy
27. jún 2021

Ideme kúpiť Petite&Mars Street z druhej ruky kvôli cene, parametrom a recenziám. Tiež udávajú že dĺžka lôžka je 94cm

p_anna
autor
27. jún 2021

@lucijalucy Ano, aj ten sme pozerali na predajni, ale to skor ten britax vezmeme. Zaujima ma tento kinderkraft, lebo je otocny, a do akeho veku/velkosti je max vyuzitelny.. realne:D

vsetkopredietatko
28. jún 2021

@p_anna nooo britax je super vyber. A porovnavat britax a KK asi nema zmysel … 😁 ja som vcera v obchode predeti debatovala s jednou mamickou a hovorila, ze prave tento KK ma a strasne hrkoce a ze s jej predchadzajucim Joolzom sa to neda porovnat … 🤷🏻‍♀️

p_anna
autor
28. jún 2021

@vsetkopredietatko No, porovnavat sa urcite neda.. ale rada by som mozno este otocny 😀 mate nejaky iny tip? ale musi byt dlhy.. 🙂

vsetkopredietatko
28. jún 2021

@p_anna este by som sa pozrela na otocne Valco

https://www.predeti.sk/kocik-sportovy-valco-sna...

Jeho dlzka je vsak “len” 93cm. Je to otocna verzia toho, co mam a uz som odporucala vyssie, takze kvalita super. No ide o to, ci bude postacovat dlzka. Lebp britax a neotocne valco maju dlzku 100cm. Je velmi malo otocnych sportakov a este k tomu dobrych …. Ihla v kope sena 🤷🏻‍♀️ 🙂

p_anna
autor
28. jún 2021

@vsetkopredietatko …a hlavne priestrannych 😀 najst priestranny kvalitny sportiak, aby bol otocny na oba smery, tak to je nemozne 😀

…len 93cm, ano.. ale to ma aj ten kinderkraft,t co sa po nom obzeram.. takze pozriem radsej tento valco, urcite su kvalitnejsie.. vdaka za tip🙂

vsetkopredietatko
28. jún 2021

@p_anna rado sa stalo 🙂