Kočík Kara 2v1

84lenulka
29. sep 2024

Ahojte viete mi poradiť či kočík Kara 2v1 je v pohode? Ma ho niekto, alebo poraďte hoci aj niečo iné, tak okolo 350€ ďakujem

dzejsik
30. sep 2024

@84lenulka napr. bazarovy Moon Resea S, pripadne Relaxx najdes v tych cenach, dizajn vanicky maju podobny a maju odolne pevne konstrukcie a vela dobrych recenzii (Reseu mam doma, nemam jej velmi co vytknut) … ak teda netrvas na novom kociku

84lenulka
autor
30. sep 2024

@dzejsik ďakujem za odpoveď, takže ta kara je asi hrkálka ze? Radšej sa poobzerať po niečom inom?

dzejsik
1. okt 2024

@84lenulka ja by som urcite pozerala nieco ine s dobrymi recenziami a radsej kupila z druhej ruky, este by ta mohol zaujat aj Muuvo Quick SE, Zopa Move Cross 2 … tiez sa daju najst v peknom stave na bazosi

84lenulka
autor
1. okt 2024

@dzejsik ďakujem za rady popozerám si jasne mne nevadí aj z bazáru ja prevažne potrebujem iba vaničku nič iné športový mam

84lenulka
autor
1. okt 2024

@84lenulka a taky čisto len s vaničkou mi nevieš poradiť? Ktorý by bol dobrý? Vhodný

dzejsik
1. okt 2024

@84lenulka to ponuka velmi malo znaciek, z lacnejsich sa mi zda ze sa tak dal kupit Hauck Walk N Care, ale aj ten mi teraz nachadza skor ako sportak + vanicka
popripade si pozri Petite&Mars Grand II, tam sa hlboká vanička dá prerobiť na korýtkový šporťák, ale teda doma nezavadzajú dve nadstavby a recenzie má veľmi dobré i keď nie je drahý

84lenulka
autor
1. okt 2024

@dzejsik ďakujem krásne za rady, popozerám sa a rozhodnem sa hádam že dobre 😁