Kočík Joie Litetrax - skúsenosti

michi200
19. jan 2015

Prosím, kto má tento kočík, aké s ním máte skúsenosti ? Ďakujem 🙂

michi200
autor
19. jan 2015

halóóó to ho naozaj nikto nemá ?

bozidara1
9. máj 2015

Zdravim, chcem vediet, ci ste si ho nahodou uz nekupili? Ja momentalne zvazujem jeho kupu, ale modely 2015 este na Slovensku nie su dostupne, len cierny...Idealny pre nas by bol hnedy, ale nikde uz nie je ☹ Prosim o info. Dakujem 😉

7katka
25. jún 2015

@bozidara1 kúpili ste ho?

bozidara1
25. jún 2015

Zdravim, nie, nakoniec sme kupili valco snap 4 v hnedej verzii 🙂 a sme spokojni 😉

7katka
26. jún 2015

@bozidara1 dakujem

emita
9. feb 2016

Už ho niekto má?

7katka
9. feb 2016

@emita nie, kupili sme baby jogger city lite a valco quad x

monciqaaa
16. apr 2016

Stále sa nenašiel niekto kto by ho mal ? 🙂

ester83
25. máj 2016

@bozidara1 Ja zvažujem či Joie, alebo valco snap...mohla by som vás poprosiť, či by ste premerali na valco snap výšku opierky chrbta a dĺžku opierky nôh? Pri výške opierky chrbta môžete ubrať cm, nemerajte úplne po striešku...lebo tam bábo nikdy nemude mať hlavičku...väčšina stránok totiž uvádza úplný rozmer a to je blbosť, lebo tým pádom aj 2 cm v reáli človek stratí...bola by som vám veľmi vďačná...my máme kočík, kde uvádzajú výšku opierky 48 cm...ale reálne je to 46, lebo potom už ide strieška a keď sa poskladá, je dosť hrubá, malý má 7 mesiacov a podľa mňa rýchlo z toho vyrastieme...

bozidara1
25. máj 2016

@ester83
Dobry den, u nasho valco snap 4 je vyska sedu 46cm, max. 48cm az po vrch. Hlbka sedu je 20cm a dalsich 20cm je cast, ktora je pod nozickami polohovatelna. Boba

benny11
7. jún 2016

ja ho mám a som spokojná, ale mám verziu 2016 a je modrý

kajanicole
9. jún 2016

@benny11 ahoj,ja zvazujem jeho kupu s nafukovacimi kolesami,mam 1,5 rocnu dcerku zda sa mi sedacia cast kratka,budu jej trcat nohy? Neposles mi rozmery opierky chrbta a sedaciu cast myslim po koniec kde sa daju polohovat nohy,dakujem
M

zuzana277
5. júl 2016

@kajanicole aj ste ho kúpili?

kajanicole
6. júl 2016

@zuzana277 nie nakoniec som kúpila nico bebetto a som maximálne spokojná

momoqui
21. aug 2016

@michi200 ahoj kupili ste ho? Ja obzeram joie LX golfac ale nenasla spm ziadne recenzie nan

michi200
autor
22. aug 2016

@momoqui nie, kúpila som baby jogger city mini je úplne super, lepší, je väčší 2,5r dcéra má kopec miesta, je dosť veľká a vysoká na svoj vek....

evicaveverica
25. aug 2016

@benny11 kokso to si jedina co ho asi ma... Tiez premyslam ci valco alebo joie. .joie sa mi viac paci spracovanim..jedine co ma odradza je to neklbove madlo..a este ma zaujima rozchod prednych kokies...nemohla by si mi to prosim zmerat? Ze ako su daleko od seba a ich priemet. Velmi pekne ti dakujem. Pripadne ak mas nejake postrehy z pouzivania budem ti vdacna