Kočík Jané Muum 2011

crystel
30. nov 2011

Ahojte nemate niektora skusenost alebo info o tomto type kocika?zvazujem kupu.

clarissa
12. dec 2011

Tiez by ma zaujimalo,ci s nim mate niekto skusenosti, ja mam termin sice az v juli ale velmi sa mi zapacil a zatial je jeden z favoritov

lubica69
25. dec 2011

Ahojte maminy
Aj ja zvažujem kúpu Termín máme začiatkom mája Kočík som ešte zatiaľ na živo nevidela 😅

huterika
13. jan 2012

babulky nikto sa vam neozval? mate viac info o tomto kociku? napr. vahu? my sme ho objednali uz ale nazivo sme ho nevideli a baby niektore kritizovali matrix ze mal zle bezpecnostne testy tak neviem ci sme urobili dobre 😒 snad ano

lubica69
13. jan 2012

@huterika ahoj nie nie stále som ho nemala možnosť vidieť na živo Majú ho určite v aladine v Hlohovci len ja to mám dosť ďaleko Váha je uvádzaná v popise tuším 6,6kg a vanička je k nemu origoš len tá skladacia,nie?A matrix len cup mal zlé testy nie light A z kade si objednala?

zlatat
13. jan 2012

Ja som zistila rozmery tohto kočíka - poslali mi ich z obchodu v Hlohovci : dlzka vanicky 77cm sirka 32 cm a sirka sedacej casti 37cm a dlzka 80cm textilna cast nie po spodok kde sa daju dat nohy.
Váha konštrukcie je tých 6,6 kg - neviem, aká je celková váha, no bude to podľa mňa do 10 kg.

Vraj sa dobre míňajú v obchode

lubica69
13. jan 2012

@zlatat jej tak to je super Ja som niekde čítala,že je široký len 35 cm Tak to je super Len tá dĺžka je neviem ako myslená asi plus ešte čo visia niožičky dole?

zlatat
13. jan 2012

@lubica69 to neviem ani ja, ako to mysleli 😖

lubica69
13. jan 2012

@zlatat podľa mňa mysleli len tú látkovú časť na sedenie + je tam miesto na nožičky dole Ale potom je to dosť málo dlhé na spanie keď len 80 cm 😖

zlatat
13. jan 2012

@lubica69 ak je to tak, potom je to naozaj veľmi málo 😖 Škoda, lebo inak je to prekrásny kočík

lubica69
13. jan 2012

@zlatat nie podľa mňa nerátali tú časť čo je pod nožičkami Malo by to byť spolu s nou 98 cm a to je dobre

zlatat
13. jan 2012

@lubica69 myslíš? Ono keď som pozerala na tú športovú časť, tak sa mi na tých celkových 80 cm zdala dosť veľká - chcelo by to vidieť ho naživo a pomerať si ho

lubica69
13. jan 2012

@zlatat aj ja by som ho rada videla len ja som na PN až do konca tehu a do Hlohovca kde viem,že ho majú mám 200km 😖
Ale asi pošlem manžela 😀

zlatat
30. jan 2012

@lubica69 ahoj, zistila som nejaké informácie o rozmeroch - z iného obchodu.
dlzka vanicky 77cm sirka 32 cm
- sirka sedacej casti 35cm a dlzka 80cm + opierka na nozicky ma cca 18 cm, cize spolu lah je 98 cm

Ešte mi idú premerať výšku opierky a po striešku.
No vyzerá to zatiaľ super

lubica69
30. jan 2012

@zlatat ďakujem krásne
Ja tú vaničku micro nechcem lebo nie je homologizovaná do auta na prevoz Už mám doma inú Jané
Ale nad športovým veeeľmi rozmýšlam
Inak ešte by ma vieš čo zaujímalo 😕 Všetci tvrdia,že sa dá zložiť aj s športovou časťou,že netreba tú zvlášť vyberať ale,že či keď je športová časť v oboch smeroch to už nik nepíše 😅

zlatat
30. jan 2012

@lubica69 no to by aj mňa zaujímalo - vieš čo, napíš tejto holke: http://www.littlebaby.sk/ ... určite ti hneď odpíše ( dúfam,ž e tento rpíspevok adminovia nezmažú )

lubica69
30. jan 2012

@zlatat dííííííky

lubica69
1. feb 2012

@zlatat takže mi odpísala tá kočka Tak skladať sa dá v oboch smeroch aj keď smerom k matke je kočík po zložení dlhší a väščí ako keď sa zloží v smere jazdy 😀
Ale tak pre mňa je podstatné,že sa dá aj aj 😉
Inak ani tam mi ho nevedeli ponúknuť,že len šporťák 😖 Takže Aladin je zatiaľ jediný 🙂

lenka03
25. mar 2012

Ahojte, nedalo mi a sla som sa kuk na kocik nazivo ale zatial som ho neobjednala.
Je nadherny, sportova cast je sirsia ako na jane slalom reverse co ma potesilo, vanicka posobi drobno len zvonka ale zvutra vyzera ok - tiez pozitivum.
Nasla som dve negativa: vanicka sa dost hojda po upevneni na podvozok a taktiez sa hybe aj rucka v tpm klbe, vraj je to tak na vsetkych, asi nejaky zamer vyrobcu ale mna to trochu odradilo.
Napriek tymto dvom negativam je jane muum nadalej jednym z top kocikov nad ktorymi uvazujem, pretoze splna vsetky poziadavky co na kocik mam - skladny, reverse, opierka ide takmer do lahu a aj uplne do sedu ( cize nie ten pololah ako byva na kocikoch ktore maju opierku na popruhy), lahky a pritom je z tych idpruzenejsich/ terennejsich, sedacka je tak akurat a babo bude mat zo sportaku ok vyhlad cize ziadne mohutne madlo a je cenovo prijatelny.

lubica69
26. mar 2012

@lenka03 Leni predstav si,že mňa tá rúčka prekvapila aj na inom Jané a to na cross reverse 😅 ale nie je to také hrozné Čo sa týka vaničky micro mňa vôbec neoslovila Nie je pevná ale skladacia a nedá sa použiť na prevoz v aute 😢 Ja budem riešiť Muum len šporťák ale to až tak v septembri

zlatat
27. mar 2012

kočky, mne sa vidí, že taká rúčka bola aj na Nomadovi ( akoby tam bola taká slabá vôľa ) Ale to hojdanie hlbokej vaničky by ma štvalo 😖
@lenka03 Leni a aký je čo do výšky? Nie je vanička tak nízko ako napr. na Slalome ? Lebo videla som naživo Slalom s hlbokou vaničkou a prišlo mi to, akoby to bolo kočík pre bábiky 😖 tak bola nízko.
@lubica69 u nás na prevoz v aute bude jednoznačke autosedačka, takže to, že sa nedá použiť na prevoz neriešime ... a to, že sa dá poskladať skôr vidím ako výhodu, lebo zaberie v kufri menej miesta 😉
Inak dá sa kúpiť iba športiak a naň nasadiť vaničku transporter 🙂

Inak som na FB čítala, že je oň tak veľký záujejm, že výrobca bude vedieť splniť iba 75% objednávky, ktorú žiadajú na Slovensku

lubica69
27. mar 2012

@zlatat áno tak som to riešila ja Kúpila som ju zvlášť Juj a nestraš,že len 75% ľuďom vyhovejú Ja naň čakám od novembra 😢 A tak vy ste to vyriešili dobre kedže autosedačku máte Aj ja mám ale prvé mesiace chcem voziť vo vaničke 😉
A už ho máš objednaný???

zlatat
27. mar 2012

@lubica69 kdeže, ja mám na kočík času dosť - len sondujem a vyberám, že keď raz bude treba, tak už pôjdem na hotové ... ešte nám bábo treba ☹

lubica69
27. mar 2012

@zlatat aha neboj moja aj to bude 😉

rosaria
28. mar 2012

Ahojte aj ja mám zajednaný len športový Jané Muum 2012 strašne sa naň teším. Ako prvý sme mali Casual Play S4-ale bol dosť veľký a ťažký a športová časť sa nedala otočiť v protismere, a malej to vadilo. Tak som sa rozhodla pre tento, videli sme ho aj naživo, aj sme sa s malou v ňom povozili no proste už sa neviem dočkať 🙂)))

lubica69
28. mar 2012

@rosaria a ktorú farbu?

lubica69
28. mar 2012

Ja som bola nútená kúpiť zatiaľ iný kedže termín sa nám blíži a Muum nikde Takže mám Jané Cross reverse V ňom povozíme vaničku a dúfam už na jeseň príde náš vytúžený Muum 😀
Ja rozmýšlam nad violet P73 alebo scarlet P72 teda prvým alebo tretím

rosaria
28. mar 2012

@lubica69 fialovú/ružovú -violet

silvika46
28. mar 2012

@rosaria Kde sa Ti podarilo vidiet novu kolekciu? Ake ma kolesa? Umele alebo gumove? Ja zvazujem novinku Twone, kvoli pridavnemu sedadlu a podvozok je prave z Muum.

zlatat
28. mar 2012

@lubica69 tá zelená je prekrásna 😉

zlatat
28. mar 2012

@silvika46 tuším v Hlohovci majú už novú kolekciu .. aladin-kočíky ... ak sa nemýlim