Kočík Graco Symbio

vralen
17. dec 2012

Poprosim nazor na kocik Graco Symbio. Mate s nim skusenosti? dakujem

magic08
17. dec 2012

@vralen ahoj, ck som nasla na nete, taj nemal mv dobre recenzie. Videla som ho nazivo, velmi malicky kocik, ja by som zvazovala rafsej nieco ine.

vralen
autor
17. dec 2012

Ja som ho dnes videla tiez. muzovi sa pacil. je na prvy pohlad pekny. ale tiez sa bojim ze je maly.

zuzulik7
17. dec 2012

@vralen ahoj, my ho mame a sme s nim spokojni. Sikovny je, lahko sa s nim manipuluje, je lahky a co sa velkosti tyka, myslim, ze taky akurat.

radlinka
17. dec 2012

Ja som ho planovala kupit, bola to moja srdcovka, jedine co ma odradilo bolo hrozne skladanie, a tiez dost malicka sportova verzia plus v ponuke Babies R US - Toys R Us - bola len cierna farba, co ma uplne odradilo. 😒
Inak velmi pekny, lahucky, asi jeden z najlepsich na tlacenie co som skusala priamo na placi v predajni. Mozno tie novsie verzie su o nieco vacsie. 😉 Chcela som strasne modry pred 2 rokmi, ale nasla som len cez predajcu v USA.
Nakoniec sme kupili Quinny Buzz s ktorym som nadmieru spokojna aj ked sme ho vobec neplanovali a nepripadal do uvahy 😀 😀 😀 (skladanie na jeden klik, hydraulika, makkucka vanicka perfektne vypracovana, makkucka sportova verzia. 🙂 Presli sme s nim celu Europu, more, piesok, hory. 😀 vrelo odporucam 😀

mahulenka87
18. jan 2013

mne sa zdá tiež dosť malý... :-/ podľa toho čo som našla na nete, na vnútorný rozmer vaničky je len 72cm

lucia268
28. jan 2013

Tento kočík je naozaj malý a navyše mne osobne sa nepáči, že v športovej verzii má dieťa aj pri ležaní zadoček ako keby sedelo.

jana576
28. jan 2013

Ja ho mam a som maximalne spokojna a to som dost narocna! Jedine co je minus je mensi kosik ale ja som vzdy co som nakupila aj odniesla domov.. 🙂 a take prispevky ze niekto niekde pocul si vobec nevimaj, najdolezitejsia je osobna skusenost...nas maly bol vzdy vacsi, dnes ma meter a ja ho uplne v pohode vozim este aj s fusakom!!

nonekupto4
5. feb 2013

Aj ja ho mam osobne - celu trojkombinaciu a som s nim NADMIERU SPOKOJNA!!! Je perfektny. Nemam voci nemu ziadne vyhrady. Ma kopec moznosti, ake ine kociky nemaju. To ze niekomu sa nieco zda a mat to vyskusane je VELKY rozdiel. Vobec nie je maly. Ja som ho porovnavala s inymi kocikmi a praveze tento mal o dost vacsiu vanicku. Aj sportova cast je perfektna - maly sa mi tam niekolko krat uplne v pohode vyspal. Najlepsie je ist osobne do obchodu a porovnat si. Nedavaj na reci 😉

vralen
autor
6. feb 2013

no ja som sa nakoniec pren nerozhodla, lebo v obchode bol uplne labilny a to som ho mala v ruke vo viacerych obchodoch. strasne sa hegal, hybal, no po takom som netuzila. ale na vyzor je velmi pekny, a nezdal sa mi maly. Len ide o to ze ja som chcela pevnu konstukciu. Vadi mi, ak to vrzga a hybe sa.

gika
12. mar 2013

@nonekupto4 Ahoj, chcem sa spytat na autosedacku. Aka je vhodna pre tento kociar aby pasovala s adapterom?

slnieckovo1sk
12. mar 2013

Na Symbio pasuje autosedacka GRACO LOGICO

gika
8. apr 2013

@nonekupto4 ahoj, chcem sa opytat, bude na neho pasovat aj ina autosedacka ako Graco?

nonekupto4
8. apr 2013

@gika velmi rada by som ti pomohla, ale neviem ti povedat. Tam sa to naklikava a neviem ktora ma tento isty system, aby to pasovala aj sirkou.

gika
8. apr 2013

@nonekupto4 Dakujem

majulosa
14. apr 2013

@vralen mám ho doma a predávam ho lebo už ho nepotrebujem a iný kočár by som už ani nechcela a mám k nemu aj originál fusak

vilma20
26. máj 2014

@nonekupto4
@majulosa
Ahojte, sice trosku s odstupom, ale zaujimalo by ma ako ste boli spokojné s veľkosťou vanicky, resp. ake ma rozmery? Je rozdiel medzi obyc.symbiom a symbiom GO ? budem mat dieta na zimu, tak ci postaci tato vanicka.. inac vyzera velmi dobre

mony221
30. mar 2015

@jana576 dobry den prosim vas pekne my chceme kupit tento kocik mozte mi poradit ci je sportiak dost velky?lebo mam quinny moodd a sportova cast je mala ledva ho opasem ked je naobliekany a neviem si predstavit ako ho tam natlacim s fusakom a to ma 7 mesiacov...uz chceme len sportovy a graco symbio sa mi velmi paci,preto ci je dost velka sportova cast..dakujem moc pekne za odpoved