Kočík Gmini Travel a Mountain Buggy Nano

elinka910
22. apr 2017

Maminky, prosim o radu. Mate niektora skusenost s Gmini travel? Skusenosti s nano som nasla len pozit., no i tak saneviem rozhodnut. Gmini je cca za 111eur, nano je cca v akcii za 218eur. Gmini je len do 15kg, nano pisu ze do 20kg, ale aj s kosikom. Vitazilo nano, no Velke minus vidim v tom, ze nema madlo. Avsak, oplati sa investicia? Kocik chcem ako dalsi pri sportovom, ked beham s malou sama (tj.cely tyzden 🙂 ), pretoze mam maly kufor v aute. Takze som chcela lahky a co zaberie malinko miesta. Boli sme aj s malou v obcbode, ale nemali u nas v ziadnom ani jeden z nich realne naskladneny. Pani nam ponukala valco snap 4, ale v tom uz teraz bola mala natlacena, nepasovalo jej to na nozicky. Ma len 1.5r, ale 90cm. Vahovo okolo 12kg, taka spagetka. Prosim, napiste mi aspon dakto, ak mate skusenosti s niektorym tymto cestnym kocikom. Este som videla yoyo, ale ten uz je moc drahy. Dakujem velmi pekne

petkabessy
10. máj 2017

Ja mam malu asi rovnako dlhu a pasuje nam Valco. Je tam dost mesta na nohy aj tym ze je myslim do 20 kg. a je dost aj siroky. Pokukovala som po G mini ale je dost uzky na zimu, ked bude mat aj hrubsiu bundu. Inak Valco je super, lahky, skladny, zlozim jednou rukou a vyhoda je velika strieska, co nam pri inych velmi vadi mala.

yolo8888
6. feb 2018

Niekto skusenost s Gmini travel prosím? 🙂

ariana_30
13. apr 2018

no to by aj mna velmi zaujimalo..Nano si chvalia vsetci, ale rozmyslam tiez nad G mini..chcem ho do lietadla na palubu zobrat a potom tiez tak behat po meste s nim , skladnejsi do auta na dovolenky

zuzul123
14. máj 2018

Ahojte,
prave som kupila gmini za 97€ (kod evita18 na feedo.sk) a teda, napisem Vam sem, co budete chciet vediet. Mal by nam prist vo stvrtok.
Tiez som chcela Yoyo, ale cena je sialena...
Planujem jazdit po rozbitych chodnikoch + dlazbe v BA a kupujem ho ako lahucku letnu alternativu nasmu Wandererovi, ktory nevladzem vlacit po schodoch.
Pekny vecer🙂

zuzul123
16. máj 2018

Takze kocik prisiel uz dnes a stihli sme s nim zatial jednu rychlu prechadzku.
Kedze z nasho normalneho kocika som zvyknuta na robustnost a neznicitelnost, gmini sa mi zda ako hrackarske vozitko pre babiky. Ale teda sice to znie divne, ale splnil moje ocakavania🙂
Je ultralahky (niesla som ho z prveho poschodia a do trolejbusu) a evidentne aj pohodlny, lebo syn v nom hned zaspal (da sa dobre sklopit skoro uplne nalezato). Soferoval sa uplne super, len niekedy som stupila na stredovu brzdu a zablokovala zadne kolieska, naco si ale pouzivanim zvyknem, lebo som dost vysoka... Ocakavala som, ze ho bude na chodniku pocut ako kazdy iny rychlokocik a teda aj je - akoby ste isli so stvorkolieskovym kufrom🙂
Latka na strieske je uplne obycajna (a paci sa mi🙂, no predpokladam, ze sa asi rychlo zaspini - pre istotu som to dnes cele naimpregnovala. Zatial som neskumala, ci sa da odmontovat.
Spodny kosik je dost velky, pohodlne sa da plnit aj spredu aj zozadu. Rucka je velmi pohodlna - lepsia ako na nasom concorde.
Skladanie je ultrajednoduche a bezproblemove. Kym som si zvykla na polohu pri skladani, musela som si to parkrat vyskusat, ale je to megaprakticke a veeelmi ma o tesi, lebo to je presne to, co som chcela.
Jedine negativum su napevno prisite popruhy, kvoli ktorym sa tam dava neprakticky podlozka - to ma stve a musim to nejako vymysliet...
Ja som s gmini spokojna, pomer cena a vykon je fajn. Ale aj tak sa chcem ist pozriet na Yoyo, ze ci mam co lutovat🙂
Pekny vecer,
z