Kočík Giordani Ethos Trio alebo I coo Peak 8

pixie1
29. aug 2011

Ahoj kočky 🙂
prosím poraďte, neviem sa rozhodnúť medzi týmito kočíkmi. Hľadám kočík strednej triedy, bábo čakáme v decembri.Pri Giordani Ethos sa mi viac páči šporťák, ale tou vaničkou nie som si istá, vanička I coo sa mi zasa mooc páči a opačne, šporťákom som si neistá. Na I coo Peak 8 som nenašla žiadne recenzie. Ďakujem 😉 pekný deň..

zuzikkaa
30. aug 2011

@pixie1 icoo je novy model tak este recenzie nenajdes...ale keby mam vybrat medzi tymito dvoma brala by som icoo ale nie peak 8 ale iba peak...a to preto ze sportova cast sa sklapa samostatne chrbat aj nohy,,nez u giordani sklapas celu sedacku...nekupuj kocik s vela kolesami,bude sa ti zle manipulovat ked bude dieta vacsie 😉

pixie1
autor
30. aug 2011

ďakujem za info, som rada, že niekto reagoval, som totižto strašne bezradná, nájsť dobrý kočík aj za priaznivú cenu ☹ chcela by som kočík s väčšími zadnými kolesami a predné nech sú menšie... no ešte máme času, tak možno natrafím na ďalšie modely 🙂

zuzikkaa
31. aug 2011

@pixie1 z vlastnej skusenosti viem ze je lepsie ak ma kocik velke kolesa...u mna jednoznacne vyhravaju 3kolky,,su do kazdeho terenu...ci rozbite chodniky,sneh,do lesa,ide sa snimi najrychlejsie 😎
skus mrknut kocik teutonia cosmo ,,je z tych kvalitnejsich-nemecka vyroba...ma otocnu sportovu cast co je velka vyhoda 😉

pixie1
autor
31. aug 2011

@zuzikkaa juuuj, neviem prísť na chuť trojkolkám 😖 ☹ 😒 proste stále nejak skončím pri 4 kolke. A čo si myslíš o Baby jogger city select? Dnes by som ho išla kuknúť do shopu v BA. Teutonia cosmo sa mi páči, aj nová be you, ale sú to dosť drahé kočíky, boli sme sa na ne kuknúť, konečná suma vyšla aj do 1 000 eur, čo je dosť. ☹

zuzikkaa
31. aug 2011

@pixie1 mne sa tiez nepacili,,ale chcela som kocik na korcule cize jedina volba bola 3kolka 😀 ked vyskusas uz z ruky nepustis 😅
ano tie teutonky su drahe ale cena zodpoveda kvalite! popripade kupit iba novy sportak a vanicku ci prenosnu tasku na bazare,,hm?
ten select sa mne osobne nepaci lebo ma tu konstrukciu tak predlzenu,koli tomu ze sa z neho da urobit surodenecky kocik
mrkni este jane unlimit alebo jane rider,,tie maju predne kolesa mensie a tiez kvalitne kociky 😉

pixie1
autor
31. aug 2011

@zuzikkaa uff, dnes som prvýkrát videla giordani ethos na živo a som hroooozne sklamaná ☹ na obrázkoch vyzeral úžasne no realita bola odlišná ☹

zuzikkaa
1. sep 2011

@pixie1 no vidis,,ono je vzdy lepsie to ist omrknut ak je kde 😉 takze aka je druha volba?? 😅

pixie1
autor
3. sep 2011

@zuzikkaa no zatial ostávame pri I coo peak 8, boli sme ho omrknúť zdá sa nám šikovný, ale ešte poobzeráme po iných adeptoch a uvidíme 🙂

vladazien000
23. jún 2012

@pixie1 Ja by som asi radsej Giordani je tam velkou vyhodou ze sa nemusi preklikavat ale rotuje a velmi jednoducho a rychlo mozete dieta otocit k sebe alebo od seba mala neznesie ked na nu svieti slnko a stale sedacku preklikavat to je za trest a slnecniki su dost o nicom fuka a je to nepouzitelne ja sa chystam giordini kupit dost som o nom citala a nie je pravda ze sa da polohovat len cela sedacia cast aj z nozickami ale obe sa daju zvlast. :o)

simonakubickova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz