Kočík Gesslein Indy - skúsenosti

dudula123
25. mar 2017

Ahojte. Prosim Vas mate nejake skusenosti alebo cenne informacie ohladne kocika Gesslein Indy, ktore pomozu pri rozhodovani? Dakujem 😄

vodecka
18. apr 2017

ahoj, mam Indy trojkombinaciu, ale ma svoje plusy aj minusy. Vsetko su to krasne designove kusky, pokial som pouzivala vanicku tak maximalna spokojnost. So sportovou nadstavbou uz nie som tak spokojna. Teda my sme kupovali tu s tym klobom, aby isla poskladat na konstrukcii, ale uz by som zvolila inu nadstavbu. Nejde do uplneho sedu, synovi to prekaza, davam mu za chrbat deku a ked je v smere jazdy tak sa kocik prevazuje dozadu. Mala som pri prvom synovi F4 a potom buggy nadstavbu a bola som spokojnejsia 🙂 Kludne sa pytaj ked tak este..

vodecka
18. apr 2017

boze to co som napisala 😂 ..s klbom samozrejme 😉

ivka82
5. jún 2017

ahojte, tiez zvazujem kupu indy, uvitam akekolvek info🙂

domik25
5. aug 2017

@vodecka Prosim Vas a aku nadstavbu ste kupili? style, sport alebo classic

Dakujem

vodecka
5. aug 2017

@domik25
sport alebo style.. jedina ktora sa da zlozit priamo na podvozku.. myslim ze je to sport ale nie som si ista

domik25
7. aug 2017

Dakujem. Sport tak precnieva latka na strieske a je to aj na dakom klbe co sa kolisa, aspon podla toho co som citala.

vodecka
7. aug 2017

ano ano, je to sport.. uz by som ho nekupila.. mam teraz doma dva kociky.. ku indy mam kozeny fusak tak si ho nechavam na zimu

domik25
8. aug 2017

@vodecka
och tak to ste ma nepotesili, lebo ja som nad nim velmi rozmyslala, teda nad style nie sport. Zdal sa mi praktickejsi ako ine znacky, v podobnej cenovej relacii, ktora nie je mala =(

a druhy ste aky volili?

vodecka
8. aug 2017

no ja som hladala nieco aby sa ta nadstavba skladala priamo na konstrukcii a to ma len nadstavba sport.. predtym som mala f4 a buggy sedak (dnesna s4) a bola som maximalne spokojna. indy ma vsak oslovilo designom, asi ako kazdeho 🙂
druhy kocik na leto a velmi prakticky som si kupila valco snap 4 a s tym som teraz maximalne spokojna. v zime vytiahnem indy a po zime pojde prec, to uz maly bude mat 2,5 roka..

de_de11
25. sep 2017

Ahojte ja mam indy .sportova cast style. Som super spoko, male minusy s najdu

domik25
26. sep 2017

a co povazujete za minusy? =)
Dakujem

mirkacer
2. nov 2017

Ahojte zienky,je vas tu viac co mate tento kocik?ste s nim ok?mne sa ohromne paci a naozaj by som ho chcela.Oplati sa?Mate aj ostatne nejake info ktore by ste vedeli posunut?Dakujem

lucinkapa
29. jan 2018

Ja mam indy style a naslo vy sa par minusov. Kocik krasny dizajnovy, ale hlboka vanicka nedoliehala uplne a tak sa obcas zvlastne knisala, kolieska robia osmicku, podvozok zacal vrzat... trochu mi prekaza aj to, ze rukovat nie je uplne pevna, ale na druhej strane velmi ocenujem moznost jej preklopenia na druhu stranu kedykolvek bez nutnosti vytiahnutia sedacky. Vyuzivam, ked potrebujem nakrmit a nie ke po ruke detska stolicka.