Kočík Dorjan, Maked, Bebetto verzus X-lander

jarmilka83
14. jan 2015

Baby, aké máte skúsenosti prípadne ktorý kočík by ste si vybrali? Dorjan, Maked, Bebetto alebo x-lander?

mimisk
14. jan 2015

@jarmilka83 ja osobne by som brala bebetto tie su teraz super robene

jarmilka83
autor
14. jan 2015

Mne by sa bebetto aj pozdával, len tie farby sú také o ničom.

mimisk
14. jan 2015

@jarmilka83 su take smutnejsie, mne sa teraz paci ten novy holland

bublinka154
14. jan 2015

Ja som mala dorjan a bola som velmi spokojna. Velka a priestrana vanicka aj kos pod kocikom.

jarmilka83
autor
14. jan 2015

Presne ten holand som aj ja pozerala, ale zatiaľ je u mňa top dorjan.

rainee
14. jan 2015

Mala som bebetto pred 5rokmi, super kocik co sa tyka priestrannosti a do terenu,ale bol dost velky do nasho miniauta. Teraz pozeram dorjan alebo babysmile,ale kupim asi cez bazarik. Videla som aj maked tiez je fajn, len ta latka bola akoby bavlnena, nezdalo sa mi to prakticke.

jarmilka83
autor
14. jan 2015

A čo kolieska baby? Ja som za nafukovacie, aby bábo nebolo v tom kočíku vytrasené, ale napr. kočík peg perego má kolieska z tej peny ,ale zas parádne odpruženie. Lebo zas dostať defekt na kočíku.. Čo poviete?

mimisk
14. jan 2015

@jarmilka83 dorjan je dost tazky

jarmilka83
autor
15. jan 2015

No v popise sa píše, že dorian má 15 kg teda s hlbokou vaničkou. S takou váhou som sa stretla u väčšiny kočíkov,ale je pravda,že osobne som ho neskúšala aj v rôznych diskusiách sa na to sťažujú mamičky. Ale to je zatiaľ jediná vec.

rainee
15. jan 2015

@jarmilka83 ja som mala na bebette aj casualplay celogumenne hrube kolesa, boli super. Len neviem ci take este davaju na kociky, vidam bud plastove hrkotacky,alebo nafukovacie - tiez by som nerada dostala niekde v terene defekt a vraj dofukovanie je fuska.

rainee
4. feb 2015

Maminky, neviete poradit kde by som v BA na predajni mohla vidiet lacnejsie kociky ako bexa, dorjan, tako, bebetto atd. ? Vsade maju len tie drahe znackove a bojim sa objednat len tak cez net bez toho, aby som ich videla :(

mischelka7
4. feb 2015

@jarmilka83 Ja sa rozhodujem medzi dorjan astro, cam cortina, maked. Bola som pozriet dorjan astro to je vraj najnovsi s odlahčenou konstrukciou ma len 12 kg. Len na nete su s tými plnými kolesami, ja chcem s normálnymi. je lahký, priestranný, pacil sa mi, nakoľko bábo budem uz v zime vozit v sportovej, ze sa tam da ta strecha predlzit a tiez je vyssi nanozník, aby mu tam nefukalo, ked bude spinkat. Co napr. na tej cortine není, sice neviem ci to je také nevyhnutné na tom kociku.

jarmilka83
autor
5. feb 2015

@mischelka7 Ahoj, tak ja som už rozhodnutá pre ten dorjan,ale ten butterfly. Popravde to astro sa mi vizuále moc nepáči. Čo sa koliesok týka tak všade na obrázkoch sú také tie plné plastové (možno sú aj lepšie napr. v zime sa do nich nenabije toľko snehu..neviem, ale nepáčia sa mi, nafukovacie sú asi predsa len lepšie). Ale v popisoch sa píše o nafukovacích tak neviem. Tiež som sa pre dorjan rozhodla aj pre ten diel,čo sa dá pripnúť k športovej časti lebo presne ako ty aj ja ju už v zime bedem používať. Jediné, čo mi hovorí ,za, to astro je váha. O 3 kg je ľahší. Videla si ho aj naživo, či len cez net? Dík

mischelka7
5. feb 2015

@jarmilka83 no ja kvôli vahe ho chcem a hlavne sa mi paci ze ta strieska je aj predlzena aj na hlbokom a tiez na sportaku. Ano videla som ho nazivo, aj mi ho poukazovali, poskladali, a prave ten co mi ukazovali mal normalne kolesa nafukavacie a nie plne. Je to sice polský vyrobca, ale myslim ze kvalitný 🙂

jarmilka83
autor
6. feb 2015

@mischelka7 No ja som ho síce naživo nevidela,ale tiež si myslím, že aj keď je poľský výrobca tak sa to zdá byť taký mocný a stabilný kočík a cena je výborná na to všetko čo ponúka. Tak prajem veselé kočíkovanie😁

mischelka7
6. feb 2015

@jarmilka83 dakujem, aj Tebe 🙂