Kočík do terénu a na športovanie

louboutins
20. dec 2021

Ahojte zienky, este mam dost vela casu na rozhodnutie sa, ale pozeram si kociky uz hrozne dlho, ale som v tom totalne stratena. Kedze byvame na dedine a kazdy den travim cas so psom v prirode, potrebujem kocik, ktory prejde cez pole, luku, les, sneh, blato...vela casu budeme travit na chalupe na lazoch, kde su same travnate kopce a ziadne chodniky plus casto chodime do Tatier (samozrejme, necakam, ze prejdem s kocikom na Teryho chatu😊). Chodievam so psom behat 3x do tyzdna na nespevnene cesty a mozno by som sa zase vratila aj k inlinom. Viem, ze pre male babatka su aj nejake vlozky do takych kocikov, ktore sluzia proti otrasom...alebo som fakt prvy polrok odkazana sediet doma alebo sa prechadzat po meste (pes ale potrebuje min 1-2h denne aktivny pohyb v prirode)? Je mi jasne, ze budem potrebovat aj druhy nejaky nezablateny, pekny kocik do mesta. A ak by ste mali este niektora kocka radu ako behate so sedakom s kocikom a so psom v tahu v postroji, tak sup sem s nou. Dakujem vopred za pomoc.🙏

lukina20
20. dec 2021

Ahoj, ja osobne ten kocik nemam ale skus si pozriet Thule kociky, tie su skor take, do horsieho terenu a sport🙂

veronikavad
20. dec 2021

my mame bugaboo bee a k tomu podvozok bugaboo runner. Mame teda dva podvozky a jeden sedak a prehadzujem sedak podla toho s ktorym kocikom chcem ist. Dokonca tam nakliknes aj hlboku vanicku pre novorodenca 🙂

mistymay33
20. dec 2021

@louboutins thule Urban glide. Vsetci si ho chvalia, do terénu je top,

berenika39
20. dec 2021

POdívej se tady do Centra recenzí, Thule si vybrala snacha a za mě ok🙂-
https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/re...

lucianne
20. dec 2021

Ja som mala peg perego a menila som len terénne kolečka a zvládol aj túru v kopcoch aj sneh aj blato aj poľnú cestu. Ale u nás na dedine chodí jedna maminka s thule a aj behava aj so psíkom po lese a pri poliach tak si myslím ze taky by bol ok.

de_zi
20. dec 2021

Ja mám bugaboo buffalo, to je taký "teréniak", jazdím s ním občas po našom rozkopanom rozostavanom pozemku. 😅 Mám aj podvozok bugaboo runner ale zatiaľ som veľmi nevyužila, malá donedávna nechcela bývať skoro vôbec v kočíku.

louboutins
autor
21. dec 2021

@veronikavad ale je to vhodne, aby babatko bolo v takej polohe nie rovno?

louboutins
autor
21. dec 2021

@mistymay33 je to aj pre uplne male babatko?

louboutins
autor
21. dec 2021

@berenika39 a ma to prosim vas od babatka?

louboutins
autor
21. dec 2021

@de_zi len to nema brzdu vidim.

de_zi
21. dec 2021

@louboutins runner má brzdu

mistymay33
21. dec 2021

@louboutins myslim, ze sa tam da dat vanička pre uplne male dieťatko.

simaleja
22. dec 2021

@mistymay33
@louboutins Kukni ja instagrame @zlatahrudkova ona aktívne behá, cvičí, korčuľuje s bábom a ma kocik teutonia_trio