Kočík do malého auta

didip
6. jan 2023

Ahojte, viete mi poradiť kočík ktorý je skladby do malého auta? Mám Suzuki swift priateľ má tiež male dvojdverové, ak nebude iné východisko kúpime väčšie auto ale ak by existoval nejaký kočík ktorý je skladný budem veľmi rada keď mi odporučíte. Ďakujem 🙂

gladys_07
6. jan 2023

@didip skor by ma trapilo ako sa tam dava vajicko 🤔

anjelicek26
6. jan 2023

Radsej kukni to ine auto...ano su male kociky, ale +1 clen rodiny znamena milion batoziny navyse aj na kratke vylety, proste toto je primale...

didip
autor
6. jan 2023

@anjelicek26 dakujem tak pozrieme niečo iné 🙂

nafka0483
6. jan 2023

@didip Hlboky neviem, sportovy greentom classic vozim v skode citigo.
V pohode vajicko, sedacka teraz joie ispin 360 v pohode.
Sli sme v tom aute dvaja, dieta, kocik, cestovna postielka a veci na predlzeny vikend ;)

didip
autor
6. jan 2023

@nafka0483 Ved práve aj ja som tam niesla brata a tatina a mestili sme sa, pravidelne chodím s babkou na nákupy a babka teda nakupuje veľmi veľa, dakujem pozriem aj to 🙂😅

nafka0483
6. jan 2023

@didip Ale prosim ta, rovno nove auto? No mozno my sme divni, sme minimalisti 🙂 dieta pre nas neznamena kopec dalsej batoziny.

didip
autor
6. jan 2023

@nafka0483 ja som sa len informovala, auto je veľmi dobre, zato by som ho nerada menila 😅

tutu24
6. jan 2023

Ahoj Mám na predaj kočík Mutsy Nexo v tmavomodrej farbe. Je to za mňa top kočík na presuny. Dá s úplne ľahko zložiť, rýchlo rozložiť a je malý a ľahký. Čo sa tyka ľahu tak je možnosť úplného ľahu. Skús kuknúť a v prípade záujmu ti viem môj posunut

kacena4
6. jan 2023

pozri si kociky so skladacou vanickou. je to super riesenie, podvozok vlozis aj na zadne sledadlo k noham a vanicku zlozis do kufra aspon ja som to tak riesila ale mala som vacsie auto ale aj viac deti 🙂

reaan
6. jan 2023

@didip jedine sa poobzerat po niecom takom. Ale to by som riesila pri letom babätku. Myslim tu vanicku vlavo hore. Tento kocik mam a vela miesta ozaj nezaberie.

tanyan
6. jan 2023

Ja som mala kočík asi s najväčšou vaničkou (Firkon Verano Long), lebo som vedela, že budeme mať veľké dieťa (dcéra mala pri pôrode 4430 g a 60 cm). V Lupe som mala zložené zadné sedačky a tam bol podvozok (pokojne som naň položila aj vaničku v prípade potreby), vajíčko bolo vpredu vedľa mňa. Nákup išiel na miesto pre nohy spolujazdca... Ak je dobré auto, tak sa spôsob vždy nájde.

nafka0483
6. jan 2023

@didip Pozri si greentom reversible. Vies dokupit aj vanicku. Je to uzasny lahucky kociar. Ja som kupila classic lebo mala uz sedela a chcela pozerat pred seba.

simonettasimonova
6. jan 2023

@didip kúpte väčšie auto a je po probléme

prasiatko30
6. jan 2023

Pokial viem tak swift ma ten kufor spraveny tak, ze ide trochu do hlbky ja som tam narvala aj trojkolku quinny, musela som odmontovavat koleso ale voslo, a ako buginu sme mali cybex - uz si nepamatam aky model to bol ale dozadu vosiel samozrejme potom tam uz na kufre miesto nemas ale nakup este vosiel😂

jasadaresa
21. jan 2023

@didip My sme toto riesili, ale uz pred par rokmi. Mali sme 7 miestnu Zafiru a za sedadlami miesto cca 30cm,.cize ziadny kufor 😅. Kupili sme Britax B mobil, ktory sa tam jediny zmestil. Konstrukcia na stojaka (neskor aj so sportovou castou) za jedno sedadlo a zlozena vanicka za druhe... Uzasne. Az mi je luto ze sme ho darovali, teraz by sa zisiel ako prirucny v aute.. Ale neviem, ci sa este predava 🤷‍♀️