Kočík do malého auta

zuzik1234
7. okt 2019

Ahojte, mam 2 mesacne babatko, kupili sme kocik camarelo sevilla(kocik je fakt sost velky)..mali sme 2 auta (do jedneho sa kocik komplet cely zmestil) ale auto sa pokazilo🤦 (oprava by bola drahsia ako samotne auto takže sme ho dali prec)🙄 a nam ostal Hyundai i20 co ma velmi maly kufor🙄. Konstrukcia sa do kufra zmestí nadoraz, ked dame jedno koleso dolu ale vanicka absolutne (nosime ju na prednom sedadle) dokonca sa do kufra nezmesti konštrukcia spolu so športovou castou..a ja teraz rozmyslam co mam spravit..vydrzat este kym malinka narastie a zacmeme pouzivat sportovu cast, Alebo sa tohto kocika zbavit a ist do niecoho skladnejsieho...kočky co mate male auta, ako to riesite? pripadne ake mate kociky? (Auto nepredame, kupila som ho 3 roky dozadu uplne nove)

lenulienka1008
7. okt 2019

@zuzik1234 ahoj, a čo povieš na peg perego book pop up (ideálny pre malý kufor): p

https://www.youtube.com/watch?v=WjTeYboSOrg
saskia_98
7. okt 2019

@zuzik1234 pockaj kym ti mala podrastie, kym nezacne sediet a kupis skladny športiak. Uz zbytocne ti na tych par mesiacov kupovat novu 3kombi. Moj mal 5 mesiacov ked siel do športiaka lebo 3 kombi zaberala vela miesta a do vanicky mi aj tak nevosiel.

wena
8. okt 2019

My máme Joolz Hub, je to mega skladný kočík 🙂

jankabenji
8. okt 2019

@zuzik1234 tiež som za peg perego..aj ja ho mám a je super skladny do auta. Ja som natrepala do kufra konstrukciu, vanicku a k tomu ešte synov bicykel 🤭 a to syn nieje malinky (9 rokov), takže bicykel hebedo 😂. Máme aj Cam Cortina, tiez v pohode skladnost, len ma väčšie kolesá. Camarelo sme pozerali aj my,ale hneď som to zavrhla,keďže bol neprakticky veľký 😉

marcelkaemmka
8. okt 2019

Aj jamam peg perego idealny kocik do maleho priestoru ak by si mala zaujem predavam

dzejsik
8. okt 2019

@zuzik1234 keď tak si kúp športiak čo sa dá dať do úplného ľahu a je skladný do auta ... ja tak mám malého od 4 mes... z tých skladných mi napadá ako vraveli peg perego book, valco snap, joie mytrax/litetrax, britax b motion, ...

jankabenji
8. okt 2019

Tieto máme odskusane...

rajona
8. okt 2019

Ahoj, ja mam camarelo Malaga, predchodca sevily, a vanička sa dala zložiť tiež po odzipsovani poťahu. Vyskúšaj 👍

dominikamik12
8. okt 2019

Ja mam cybex balios S a max.spokojnost,malicky a vsade sa zmesti😊

ydnew
8. okt 2019

Mám Opel corsa 3 dverové čiže fakt malé auto a britax b motion 3 kolesový bol parádny zmestil sa do kufra ako nič
Isto sú podobne kociky no tento mám odskúšaný

zuzik1234
autor
8. okt 2019

Dakujem vsetkym za rady 😊
@rajona skutocne sa vanicka da zlozit 😲 to aom trochu prekvapena, ze som o tom nikde na nete nenasla info a dokonca aj predajca iba camarelo kocikov mi povedala ze sa to neda 🤦 tak mam chut ist do toho obchodu a jej to ukazat 😂😂 no vyskusame ju nalozit do auta ci to pojde 😁
Ked nie, vidim to asi tak ze pojdeme do cybex balios s

sahoalex
24. okt 2019

@rra
Petite & Mars - Fly váži 4,5 kg. Ľahko skladatelný, vojde do malého auta

sirikami26
8. feb 2021

@marcelkaemmka ešte je to akt.?

marcelkaemmka
17. feb 2021

@sirikami26 ahoj neviem ze co je aktualne

marcelkaemmka
17. feb 2021

@sirikami26 aha teraz pozeram spravy vyssie ano je to aktualne