Kočík do 1000 eur

10. apr 2021

Poraďte prosím značku, s ktorou ste boli spokojná ❤️ do 1000e

justify
10. apr 2021

Moon resea. Za mňa úplne super a aj cena bola 👌

cookie29
10. apr 2021

Bugaboo

katka281
10. apr 2021

My mame roan bloom, som s nim velmi spokojna. Zatial na nom nevidim ziadne negativa.

dollyzv
10. apr 2021

Je to samozrejme každého vec čo si spraví s peniazkami,len treba rátať s tým že niektoré detičky jednoducho nechcú byť v kočíku a za kúpnu cenu ho nikdy nepredás 🙂 aby si neľutovala že máš taký dráhy kočík a bude ti len zapadat prachom ..veď si zato môžeš kúpiť ojazdené auto 😂😂😂 ale k otázke,ja som kúpila mila kunert tu na mk za 80€ je ako nový a úplne super..ľahky,priestranný a môj vkus ;)

hanka1505
10. apr 2021

My mame britax go next a neľutujem ani cent 🙂

najk
10. apr 2021

Zalezi ci chces iba na vychadzky po meste, alebo trosku aj do terenu.. Tie s tromi kolieskami mi pridu nestabilne, plus ja som chcela viac do terenu, Ale my sme kupili od znamych v spickovom stave za 200 eur po jednom dietati. Tisícka za kocik mi pride extremne moc..

fliacik
10. apr 2021

Čakám tretie dieťa, pozerám sa na to už trošku inak, ale osobne by som do kočíka nikdy toľko peňazí neinvestovala. Hlboký kočík (vaničku) využiješ sotva pár mesiacov a športová časť z kombinovaného kočíka máloktorej mamičke vyhovuje. U väčšieho dieťatka potom automaticky začínajú hľadať ľahké, spratné športiaky s úplne inými vlastnosťami než boli nutné u hlbokej verzie. Mne sa preto najviac osvedčila lacná kombinácia hlbokého kočíka a vajíčka (pokojne z bazárika - za pol roka bábätko kočík jednoducho nedokáže zničiť) a radšej neskôr kúpiť lepší, čisto športový kočík - tu už radšej nový, lebo sa využíva 2-3 roky, čo už potom poznať na kolesách aj konštrukcii. Prípadne, je tu ešte druhý variant - rovno si vybrať kvalitný športiak a k nemu dokúpiť potrebné doplnky. Napríklad taký Britax b-motion plus alebo Valco Snap sú športiaky za rozumnú cenu a s veľmi dobrými funkčnými vlastnosťami, no bez problémov sa k nim dajú dokúpiť aj vanička s vajíčkom (a kľudne opäť z druhej ruky, lebo budú mať len minimálne známky používania). Pri prvom dieťati som mala kočík z poľského obchodu, stál ma nakomplet v trojkombinácii so všetkým príslušenstvom 280,- Eur a bol perfektný, aj do snehu či terénu, akurát strašne ťažký. Po roku som si kúpila ešte čisto športiak Britax, ktorý bol zase spratný, ľahký a úžasný na presuny autom, napr. k lekárovi. S touto kombináciou som si spokojne vystačila u dvoch detí, stáli ma cca 500,- Eur dokopy a ešte som ich potom predala za symbolickú cenu. Sú mamičky, ktoré si potrpia na značku a imidž kočíka, ja som kládla dôraz na funkčnosť a neľutujem.

evaachesa
10. apr 2021

Kupovala som 2kombi Moon Nuova, veľká spokojnosť s vaničkou, no športová časť dlho nevydržala...1,5 mesiaca po 1 narodeninách sme kupovali nový športiak lebo vo fusaku v zime už bol v tom kočíku stiesnený ako sardinka a chudák mi tam ani nechcel sedieť... strašný krik keď som ho doň dávala...a to mal byť kočík do 3 rokov 😵 kým bolo leto, jeseň tak pohoda, aspoň sme využili sedenie v protismere a nový kočík sme kúpili už čisto v smere jazdy...maly je v ňom spokojný a má kopec miesta...ešteže Moon nebol extra drahý, kupovala som v akcii za cca 470€ a nechávame ho pre druhé dieťa. Teraz by som už jednoznačne kupovala z druhej ruky za oveľa menší peniaz. Hlavne ale poradím, nekupuj 3kombi s vajíčkom, to kúp zvlášť a kvalitné lebo tie ku kočíkom čo dávajú sú hrozné šunty, pokiaľ sa teda nejedná o nejakú dobrú značku ako Cybex, Britax či Concord...tak toľko odo mňa 😃

luxus10
10. apr 2021

ono najlepsie by bolo , keby mas moznost ist do obchodu vyskusat, ako sa chova kocik, ked chces vyjst napr. na vyvysenu cast, niektote nedas ani 2 rukami a prazdny, ze zapries sa donho, a on urobi co od neho pozadujes, smerove vedenie je vyriesene otocnymi kolesami prednymi, ale to ovladnie do vysky-na obrubnik je teda kumst, mne to islo jednou rukou le u 2 modelov-cam cortina x3, a chicco-obe 3-kolesove, chicco ale nemalo pevny chrbat...len napnutu latku, vela kocikov ma malu sedaciu cast, cize nasledne budes kupovat dalsi kocik...alebo nevhodne rozdeleny pomer nohy trup, a dieta v 1,5-2 r sa nezmesti hlavickou pod striesku...dalsia vec-kolieska vpredu-ak su male, mas problem v zime v hlbsom snehu...cam mi presiel aj v extra vysokom snehu-lahucko...niektore sportove cast nemaju sklapanie chrbta do uplneho lahu, nemaju predlzenu striesku...je vela veci, ktore nasledne vadia... a topka je vrzganie koliesok-to je mega otravne...

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luxus10
10. apr 2021

@tanisha moja sestra s abc -ckom nevosla do vytahu...zistila, az ked chcela ist s dietatom von...inak bola donho zamilovana...

luxus10
10. apr 2021

@najk 3-kolovy kocik je stabilny, prave oni maju skvele vyriesene tazisko, to je prave to, o com pisem vyssie, prejde vsetkym, skvely do terenu, a ziadne vyklapacky...ale zalezi na vyrobcovi....

lenuska9999
10. apr 2021

Ja som bola nad mieru spokojná s edrema breva 3kombinacia. Predáva sa v rôznych farebných kombináciách, vyzerá podľa mňa veľmi pekne.. má veľké nafukovacie kolesá, ktoré prejdú aj ťažký terén. Polohovateľná aj hlboká vanička ( zíde sa ti napr ak by malo dieťatko reflux), športová časť tiež polohovateľná do úplného lahu, polohovateľná opierka nôh, strieška a tak.. ľahko skladny, jednotlivé časti sa tiež ľahko orehadzovali na konštrukciu napr vanička za vajíčko atď. Dobrý úložný priestor pod kočíkom a tiež taška k tomu. Za mňa top kočík, vyskúšaný, vážne zvládol asi všetko.

jaskolka
11. apr 2021

Možno hlúposť poviem, ale podľa mňa je nezmysel takú sumu investovať do kočíka. Niektoré deti v ňom ani byt nechcú, takže potom mamičky predávajú za veľké sumy (aby sa, aspoň dačo vrátilo) ale osobne, keď som videla inzerát, že kocik za 700 eur, len som sa, smiala nad tým, že kto preboha kúpi kocik z druhej ruky za to, a aká musela byt pôvodná cena. My mame jednoduchy Milu kids, nestal ani tretinu 🙂 anemám jediný problém s nim. Ako samozrejme ze je vec každého, aký si kúpi, ale možno by, som viac investovala do kvalitnej autosedacky, alebo neskor športový, v hlbokom dieťa je krátko, maximálne 6-7 mesiacov a ideš do športového.

liviaantolova26
23. apr 2021

Ja odporucam thule urban glide 2, bugaboo alebo joolz a kúp drahší kočík a budeš spokojná je to lepšie pre zdravie dieťaťa aj pre vývin neodsudzujem mami ktoré kúpia lacný kočík alebo z bazara ale predsa kvalita je kvalita

moznoze
23. apr 2021

@tanisha tiež spokojnost