Kočík Cybex Eos Lux TPE

spanielka44
9. aug 2024

Ahojte mamičky, čakáme prvé babatko a pozeráme kociky, vobec sa do kocikov nevyznam 🥹 veľmi nás zaujal tento Cybex Eos Lux TPE vedeli by ste nám poradit či je vhodný? Alebo ak s ním máte niektorá skúsenosti, budem rada keď nám poradíte ďakujem ♥️

https://www.alza.sk/maxi/cybex-eos-lux-tpe-seas...

medda_beda
9. aug 2024

Mne zopár známych povedalo, že cybex je dosť kazivý.Mne sa tento typ páčil, ale keď som si pozrela ako sa skladá a čo všetko sa môže pokaziť, roztrhať tak ho radšej nechcem.

denkabemommy
9. aug 2024

@spanielka44 mala som cybex a nie jeden, za mňa fajn kočík, pokaziť sa môže každý, je to od kusu… mala som okolo 11 kočíkov. Za mňa fajn voľba 🙂

lneviemmeno
9. aug 2024

@spanielka44 nemám síce tento typ, mám Cybex Talos, ale som s touto značkou spokojná. Veľa ľudí hovori, že sú kazivé, ale pokaziť sa môže hocijaký iný kočík a pokiaľ máš nový so zárukou dáš ho reklamovať a hotovo. Ale teda ja nemám žiadny problém s ním a určite aj pri ďalšom dieťati pôjdem do cybexu 🫶🏼

nika28389
22. aug 2024

@spanielka44 Ahoj, mám EOS Lux a zatiaľ som spokojná. Mám aj balios s lux a a ním som tiež spokojná, možno ešte o kúsok viac. Takže za mňa áno 😊