Kočík Coletto Matteo Marco Polo 2012

jamien
6. jan 2013

ahojte.. máte prosím Vás niekto skúsenosť s týmto kočíkom?? je to niečo ako coletto matteo, ale má trošku iné prevedenie vaničky a športovej časti.. na marco polo sa mi viac páči vanička, no na obyčajnom coletto matteo 2012 sa mi zase viac ľúbi športová časť :D

lenkaskl
20. jan 2013

No ahoj, ja som si ho dnes objednala tak uvidime aky bude, ale co som o nom citala a ar recenzii nasla vyzera dobre tak dufam, nemam naladu kupovat zase novy. Viac info mozem dat ked mi pride.

rebecca311o
23. jan 2013

ahojte, bude velmi rada, ked Lenkaskl ohodnoti kocik, pretoze aj ja nad nim uvazujem 🙂 len sa obavam, ci sa bude dat v nom babo aj pohojdat, alebo to bude taky pevny kocik. Na ktorej stranke si ho objednavala? Ja som pozerala na www.svetkocikov.sk 🙂

lenkaskl
26. jan 2013

Ja som ho objednavala s vasekociky tam bol o 20 eur lacnejsi, hojdat sa v nom asi neda, ale com som citala tak ze ho mozes do stran otacat, to pisala jedna babenka, ze ona tak babo tisila a ze sa jej nerozhegala ta konstrukcia tak neviem. Este ho nemam doma, ked sa ku mne dostane dam viac info.

jamien
autor
27. jan 2013

@lenkaskl jeeej super, tak keď príde určite napíš,.. hoci my sme ho už tiež objednali, ale cez jeden kamenný obchod...
tiež sa obávam toho hojdania.. ako nemyslím si, že je potrebné nejaké hojdanie, len rozmýšľam, že tie ostatné kočíky, ktoré majú na zadných kolieskach tú pružinu, či to nie je pre to bábo pohodlnejšie, že ho tak veľmi nevyhrká.. no neviem.. ja potrebujem chodiť po rôznych terénoch, a pravdupovediac aj chodníky u nás v meste nie sú žiadny luxus, tak mám teraz obavu, či nebude príliš tvrdý.. ale už je objednaný, tak už s tým nič nenarobím... hoci teraz, ako na potvoru nachádzam na internete také pekné a dobre vyzerajúce kočíky :D to ako naschvál :D manžel chudák už len krúti očami, keď počuje slovo kočík :D
No som prvorodička, tak neviem, čo všetko by mal dobrý kočík mať, hoci mi kadekto radil, prečítala som o tom snáď všetku literatúru, a komentáre na internete no aj tak mám obavy, či sme vybrali správne.. :(

a vy ste si ho v akej farbe vybrali??

lenkaskl
29. jan 2013

Ahoj no kocik by nemal byt tvrdy, aj ked nie je hupaci, zevraj sa trolinku hupat da, lebo peruje. Ale nie moc aspon tak som citala, ja uz v najhorsom pripade budem asi do stran korbicku otacat keby sa nedalo utisit 😎 Aj ja uz som potom zapochybovala, lebo tiez som narazila na ine este , peknejsie, ale tak co uz , uz je zaplateny tak uz nespekulujem. Ano, aj moj chlap ked pocul slovo kocik tak mu stavali ¨vlasy dupkom, tak preto som uz objednala, lebo aj ja uz som toho mala dost po inernete stale bludit po strankach s kocikmi. Aj ja som prvorodicka a vravim, strasne dlho som rozmyslala a tiez vselico citala, a nakoniec som sa rozhodla pre tento. Funkciami a cenovo je velmi velmi priatelny, su aj drahsie a nemaju tolko funkcii alebo su ovela tvrdsie alebo kazove ako tento. My sme ten bezovy objednali, co uz sa trosku bojim ci som dobre spravila, kvoli spineniu :/ A vy ste aky vybrali?

rebecca311o
30. jan 2013

ja uvazujem o zelenom 🙂 budem rada, ak napisete tipy aj na ine kociky, ktore sa vam pacili. na nete je toho strasne vela, je problem si vybrat pekny a za dobru cenu 🙂 drzim palce nech vam kocariky sluzia ako maju 🙂

lenkaskl
30. jan 2013

Ja som na zaciatku chcela cam cortinu, ale ked som ju nazivo videla ma trosku sklamala lebo bola velka a mohutna, potom som pokukovala este po casualplay s4 ale ten nema moc dobre recenzie. Tak som nakukla medzi tie lavnejsie kociky a nasla som tento a este bexu b3. Pozom som dlho rozmyslala medzi tymito dvoma a nakoniec som siahla po colette, tak dufam ze som dobre spravila.

lenkaskl
5. feb 2013

uz ho mam doma, je velmi pekny, len sa chcem spytat jamien aj tebe sa ta hlboka korba knise na podvozku? Lebo mne hej a neviem ci to tak ma byt alebo to mam ja zle zacvaknute ale som to skusala viac krat a stale sa mi to tam akoby hojda no neviem, inak je nadherny aj po byte som s nim jazdila a super lahulinky 🙂

rebecca311o
6. feb 2013

super, velmi pekne dakujem za popis, takze rozhodnute 🙂 ak sa smiem este spytat v ktorom mesiaci si? Neviem kedy je vhodny cas na objednanie, niekto mi vravi, ze uz aj, niekto, ze mam este cas. Ja mam termin v maji 🙂 Nech vam sluzi k max. spokojnosti 🙂

lenkaskl
6. feb 2013

Ahoj no my sme v 8 mesiaci termin mame 5 aprila, no ja by som uz na tvojom mieste objednala, ja som sa vzdy bala te co ak budem musiet ist nahodou do nemocnice lezat a doma nic nachystane :/ teraz mam vsetko a uz dokupujem len drobnosti🙂 a akej chces farby? Inak farba pekne vynikne aj latka vyzera kvalitne. Mne sa najviac pasi ze je taky lahulinky lebo ja sa presuvam vela s mhd takze ho lahucku nalozim do busu ;)

rebecca311o
6. feb 2013

mne sa velmi paci ta hraskovo zelena 🙂 presne tieto argumenty mi vravia aj znami, takze asi to nebudem oddialovat, pre istotu 🙂 dakujem za info.

katren
6. feb 2013

@rebecca311o 😕 😕 ze termin v maji....ja som mala uz od augusta objednany kocik a termin som mala v decembri..... /Dominicka/ a bola to ta posledna vec, co som si mohla ist obhliadnut, bo potom som sa zacala otvarat a od septembra som len lezala a nakupovala "na blink" cez net.....takze hor sa do nakupovania, znami maju pravdu 😉

rebecca311o
7. feb 2013

veru tak hor sa do nakupovania 🙂 dik za info.

jamien
autor
8. feb 2013

@lenkaskl ahoj, no aj my ho už máme doma🙂 v tej istej farbe, čo vy, a som s ním nadmieru spokojná, aj nám sa kníše do strán.. normálne sa dá húpať do strán. ale vlastne , aj keď chytí manžel korbičku a skúsi s ňou húpať tak sa vlastne akoby hegá, ale to asi nie je vada.. inak je úžasný, naozaj každému tento kočík odporúčam, už by som určite za iný nemenila 🙂

lenkaskl
9. feb 2013

@jamien oki super aj som si myslela ze sa to ma trosku hojdat, lebo vajicko sa mi tiez trochu hojda, ale ta velka korba viac. Inak aj mne sa zatial ten kocik velmi pozdava no uvidime ked ho vyskusame vonku naostro ;)

kacena123456789
1. mar 2013

Ahojte, neviete nahodou niekto,kde sa tento kocik vyraba? strasne sa mi paci, ale na jednej stranke som nasla, ze je to sice taliansky dizajn, ale vyraba ho firma Soletto v Polsku!!! Mozno preto ta cena... Dakujem za odpoved

lenkaskl
5. mar 2013

je polsky ale zda sa velmi kvalitny, neviem este sme neboli vonku len po byte a je super 🙂

kacena123456789
6. mar 2013

@lenkaskl Dakujem 🙂

lenkaskl
6. mar 2013

Prosim, vies skoro vsetky kociky sa vyrabaju v polsku, iba ak chces investovat do drahsieho kocika, ja som predtym chcela strasne cam cortina stoji okolo 650 euro a potom som si to rozmyslela, ved kocik budes mat tak na rok maximalne a mozno ti tam babo ani nebude chciet byt atd atd. My chceme ist potom tak po roku do golfiek 🙂

kacena123456789
9. mar 2013

@lenkaskl mna odradilo to polsko aj ked sa mi kocik strasne pacil. ked su schopni davat do potravin vselico mozne, tak bohvie akymi chemikaliami mozu byt napustene latky. viem, ze je tazke najst nejaky kocik co sa nevyraba v polsku alebo v cine.ja som si nakoniec objednala z nemecka aj ked bol podstatne drahsi

lenkaskl
9. mar 2013

a aky si si nakoniec vybrala?

kacena123456789
10. mar 2013

@lenkaskl gesslein F6

erikams
31. mar 2013

baby co uz mate doma tento kocik,chcem sa vas opytat na vnutorny rozmer vanicky

lenkaskl
31. máj 2013

baby ja po 2 mesiacoch kocikovania tento kocik velmi neodporucam....je sice velmi pekny a lahunky, ale nam sa uz rozdrapkala ta kozenka na rucke, dalej mame uz osmicku na kolese a cely mi pride taky rozhrkany ako keby sa mal coskoro rozpadnut no uvidime so kedy nam vydrzi....ci vobec sa dostaneme do sportaku...
erikams- vanicka je dost velka, nechce sa mi to teraz merat, ale je isto jedna z tych vacsich...

andrejka1986
4. jún 2013

@lenkaskl To naozaj a ja ze ho uz ideme kupit, tak zase musim hladat, uz som z toho na nervy.

lenkaskl
5. jún 2013

@andrejka1986 ja ta nechcem od neho odhovaravat mozno ze je len moj taky rozhrkany..,,ako ja uz by som si ho nekupila.,,,

snepinka
7. jún 2013

Ahojte. V tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=v9YM1MXz7Io

čas 1:38 som si všimla že po zacvaknutí športovej časti sa športová časť dosť kníše, je taká voľná. Je to tak aj u Vás, alebo len nebola poriadne zacvaknutá? Ďakujem.

hviezda5213
20. jún 2013

ahoj, ja ho mam a som s nim nadmieru spokojna, ma priestrannu vanicku, lahke ovladanie, lahka konstrukcia, ma perovanie co je v tejto dobe pri kocikoch rarita.Tiez je super a vyhodne to, ze sa da cela vanicka otocit o 180 aj 360 stupnov. A co sa tyka toho knisania, tak je to tak ale je to super pri pohybe, dieta bez problemov zaspi lebo ho to knisanie uspava 🙂

snepinka
27. júl 2013

Prosím Vás neviete kde v BA a okolí by sa dal tento kočík pozrieť? Som na 99% rozhodnutá že ho objednám, len chcela by som ho predtým vidieť a neviem sa k nemu nejako dopracovať.. 😖

sissmiss
27. júl 2013

@snepinka na tom videu to je zxle vidno, vyzera ze to zacvakla malo, tam je totiz este zboku taka poistka, a to nevidim zeby povytiahla aby tam lahsie docvakla tu sportovu cast, ale ona dviha v tej 1:38 hore tu sportovu cast do sedu a vyzera to akoby sa to knisalo, takze nie je to jasne vidno ci sa knise cela sportova cst, alebo nema ubrzdeny kocik a pri dvihani do sedu sa jej knise aj do boku... Ja ho mam (coletto matteo) a som nesmierne spokojna 🙂 Najviac je na nom to otacanie, hlavne teraz ked je slnko stale a chodime viac po vonku, tak si neviem predstavit ako by som ho chranila, asi teda slnecnik alebo plienka, ale toto je neskutocne vyhodne ze uplne jednoduchym elegantnym pohybom otocim hornu cast o 180 stupnov. A tiez sa velmi jednoducho sklada, minule ma jedna mamicka zastavila ked som ho nakladala do auta a zabralo mi to asi 5 sekund ze aky je to kocik, ze to este nevidela 😀 Autosedacka sa krasne jednoducho dava aj odnima, hlboka cast je mozno trosku taka nesikovnejsia, ale asi to ma svoje dovody, sportova cast je fajn, ta sa dava tazsie, ale zvykla som si a uz to nie je problem. Zatial na nom nevidim nejaku nevyhodu, asi len to, ze rucka sa da len predlzit a skratit, neda sa menit uhol rukovate, pri dlhom vylete a tlaceni do kopca by som to uvitala, aby mali ruky viac moznosti ale inak super koc. Este keby dokazali spravit aby sa dalo ist velkymi kolesami dopredu, teda ze by sa dal menit aj takto smer jazdy (v zime do snehu by to bolo super), tak uz by to bolo asi naozaj dokonale 🙂