Kočík Coletto joggy verzus Valco Snap Tailor Made

erika203
15. feb 2017

Mile maminky!
Vedeli by ste mi poradit prosim 😊 velmi sa mi pacia obidve kociky, no ale neviem sa rozhodnut, poradte mi prosim chceme kupit nejaky skladnejsi ale pre dieta pohodlny kocik 😊 dakujem dopredu, za radi a ze sa podelite o vase skusenosti 😊

erika203
autor
16. feb 2017

Nikto sa tu nenájde čo má skúsenosti s tými kočíkmi potrebujem poradiť ...

erika203
autor
2. mar 2017

tajka969
4. máj 2017

Ahoj, ja som si práve kúpila joggy coletto s nafukovacími kolesami. A keď si to dám do pomeru cena a moje požiadavky na kočík tak som spokojná...je pekný, prakticky ale je o dosť ťažší ako ten valco. Všetko zaleží od tvojoch požiadaviek a kde bývaš. Ja bývam na dedine v rodinnom dome, preto som chcela nafukovacie kolesa, lebo sú super do terénu a aj na zimu a zároveň som chcela kočiar s väčšiou nosnosťou, lebo mám doma riadneho chlapa 😁😁.

janitta
13. máj 2017

@tajka969 ahoj, ja tiez rozmyslam nad coletto joggy. Pride mi rovnaky ako petit mars street.Nemohla by si dat real foto prosim. Dakujem

tajka969
13. máj 2017

Ahoj, oosielam link je tam viacej obrazkov https://www.svetkocikov.sk/kociky.coletto/colet...

tajka969
13. máj 2017
janitta
13. máj 2017

@tajka969 dakujem vyzera krasne. Si spokojna?

tajka969
13. máj 2017

Som maximalne spokojná... 🙂 do terénu je super... (dnes som snim brazdila okolo nášho rozostavaneho domu.)

janitta
15. máj 2017

@tajka969 prosim Ta, mohla by si mi este zmerat plochu na spinkanie, ked budes mat cas. Dakujem pekne

tajka969
17. máj 2017

Ahoj, tak je to 93 cm po koniec zdvyhnuteho nanoznika (ked je sklopeny je o dost dlhsi) ale vojde sa tam dietatko vysoke az do cca 120 cm a na sirku je 39 cm...

janitta
17. máj 2017

@tajka969 dakujem pekne, je velky, to je super

pasarica
20. máj 2017

Prosim vas, ani po dlhsom pouzivani nie je jeden z tych, co sa rozvrzga? Dakujem 🙂 Nema proim vas niekto realnu foto ruzoveho? Dakujem 🙂

paladia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janitta
24. máj 2017

@paladia prosim kde ste kocik kupili

paladia
24. máj 2017

@janitta priamo v pl. Mam to blizsie ako najblizsiu predajnu,kde ho mali. Nechcela som naslepo z netu.

pasarica
24. máj 2017

@paladia a cenovo sa tam oplatí? Tu na SK stojí najlacnejšie s nafukovacími kolesami 209€...

paladia
24. máj 2017

@pasarica 195€. Mali sme to blizsie a chodime tam aj na plienky. Takze pri jednej ceste.

janitta
24. máj 2017

@paladia a kde presne v polsku? V akom obchode

snehovagula1
24. máj 2017

@janitta
@paladia
Aj mna zaujim kde konkretne, tiez pozeram valco strasne sa mi paci, ale ten vas vyzera identicky... Ja budem zhanat kocik tak v novembru, tak ak by ste chcela predat... 😉

paladia
24. máj 2017

@janitta v Leluchowe u Haliny, Babymix

paladia
24. máj 2017

@snehovagula1 ja urcite nebudem predavat. Nechavam si ho k dalsim detickam. Taky uz potom nezozeniem.

pasarica
24. máj 2017

@paladia ďakujem za info, tak to by sa mi cestovať neoplatilo...Objednám teda z netu, nakoľko ho budem potrebovať tak na ďalšie leto 🙂

snehovagula1
24. máj 2017

@paladia ok diky a neviete ako tam oni mavaju otvorene?

paladia
24. máj 2017

@snehovagula1 od 8:00 do 14:00 pondelok-sobota

pasarica
27. máj 2017

@paladia ak by bola taka laskava, mohla by mi ho odfotit a poslat mailom (pasarica@azet.sk)? Moc by som jej bola povdacna 🙂 Akosi sa rozhodujem medzi bezovou a ruzovou... Vopred dakujem 🙂

paladia
27. máj 2017

@pasarica vyriesene. Ber ruzovu. Bezova sa v edicii 2017 s nafukovackami nevyraba. Je len stara verzia s tou nepeknou placatou strechou a penovymi kolieskami. Ruzova je identicka s fotkou. To som kupovala znamej,nemam moznost nafotit,jeodo mna 60km. Ja mam doma grey melange,teda sivy,vid foto vyssie.

pasarica
27. máj 2017

@paladia dakujem za radu 🙂 ani som nevedela, ze to je rozdielny model, ked sa lisi striesou... Ta placata sa mi nepaci, no myslela som si, ze je len jeden model a ide o to na aku striesku natrafis... Ta obla, to su modely 2017, ci ako?

paladia
27. máj 2017

@pasarica ano, to je rok 2017 a nafukovacie kolieska. Myslim,ze uz len malo predajni ma aj starsi model. Lebo sa vyraba len verzia 2017. Teda farby grey melagne,blue jeans, pink melange, neopren tyrkys a neopren red. Prikladam foto farebnych variantov 2017. Akurat striesky su vsetky uz oble, aj ked tyrkys a cerveny su este stare fotky.

ani062
30. máj 2017

ahojte dievky..tento tyzden sme si kupili kocik coletto joggy..je super naozaj..len jedna vec ktora mi vadi je ze (neviem mozno je to nezvyk z predchadzajuceho kocika) mala mi v nom sedi ako keby v jamke..chce sa za niecim obzriet tak chudinka dviha sa o zivot..pozerala som aj videa na youtube ci sa to nejako neda zdvihnut ..ale asi nie..resp.ak viete ako poradte..myslim ze pre rocne babo je to vhodny kocik..tak snad pomoze ze som dala usit podlozku donho s tym ze pod zadockom bude mat dvojitu vypln 🙂 ..dakujem za rady ..ak nejake budu..alebo vasu skusenost 🙂 pekny vecer 🙂

pasarica
30. máj 2017

@ani062 ahoj a aku farbu si si vybrala? 🙂