Kočík Chicco Trio Living

milacik0106
11. jan 2012

Aké máte skúsenosti s kočíkom Chicco Trio Living? Rozmýšľam o jeho kúpe. Ďakujem za odpovede - skúsenosti 😉

milacik0106
autor
12. jan 2012

to nik nemá skúsenosti s týmto kočiarikom? :(

alenaxxx
13. jan 2012

Ahoj, aj ja zhanam informacie o tomto kociku ale nedari sa mi : (
Nasla som len jednu poznamku od niekoho kto si ho kupil a to ze je zatial spokojny, len predne koliesko zacalo skoro vrzgat.
Ak si nieco medzitym objavila, tak mi prosim napis, dakujem !

maleusko
13. jan 2012

Baby,vrele neodporucam.Kamoska ho ma a mne sa velmi pacil tak som s nou isla vozit.Je to proste plastova rozhrkana haraburda!!! Jej maly ma 5mesiacov a ten kocik vyzera ako po troch detoch.Fakt na design je super ale inak nic...Uplne som z neho sklamana.Este ze som ho nekupila

milacik0106
autor
14. jan 2012

@maleusko Vďaka už som sa rozhodla pre iný kočiarik ... ma odradilo aj to, že nikde ho nemajú vystavený, aby si ho človek mohol aj obzrieť ... len na objednávku ho majú ... a už aj to ma odrádza ... asi vedia prečo to tak robia 😉

alenaxxx
14. jan 2012

maleusko - dakujem za info !
milacik - a aky kocik si si nakoniec vybrala ? ja sa z toho rozhodovania uz idem zblaznit : )))

milacik0106
autor
14. jan 2012

@alenaxxx Ja som sa nakoniec rozhodla pre Brio go

milacik0106
autor
14. jan 2012

@alenaxxx Kedy máš termín?

alenaxxx
15. jan 2012

Brio go ? Idem omrknut... dnes sme pozerali dalsi kocik : Britax B-smart, vyzera dobre akurat ze som citala ze co sa tyka odpruzenia tak nic moc... termin mam 20.3.12 takze sa mi to uz blizi : )) A ty ?

lenkaks
15. jan 2012

@milacik0106 Ahoj,my sme mali chicco trio for me a ako tak pozeram,chicco trio living je to iste,len novsi model...Ja teda osobne som bola velmi nespokojna s tymto kocikom (mali sme len sportovy) a bola som rada,ze sme ho po 2 mesiacoch predali...Bol strasne uzunky,labilny,strieska nam lietala kade tade a to sme mali cisto novy kocik z obchodu a nie pouzity...Maleho som tam mala ,ked mal 4 mesiace a taky bol namackany v nom,ze hruza....Jedina vyhoda bola,ze sa dalo otacat sedadlo a strieska odzipsovat na letnu verziu....Tolko moja skusenost 🙂

milacik0106
autor
15. jan 2012

@lenkaks ďakujem za názor 🙂

kattarinab
26. jan 2012

@milacik0106 už si brio go aj kupila? kde si ho našla za naj cenu?

milacik0106
autor
26. jan 2012

@kattarinab Objednaný ho mám cez babetkovo.sk ... bola dvojkombinácia za 495€ a už si len dokúpim autosedačku za 159,-€ ... ale je omnoho kvalitnejší ako Chicco

kattarinab
26. jan 2012

@milacik0106 ano to je . brio je veeeelmi dobrý výber a to je fakt super cena - nasla som akciu aj na predeti.sk za 454 eur - aku farbu si objednala?

milacik0106
autor
26. jan 2012

@kattarinab pôvodne mala byť čierna a biely "podvozok" ale nakoniec bola na výber už len červená a modrá s čiernym "podvozkom" ... ale tá modrá bola pre nás hroznáá farba ... takže aj napriek tomu, že čakáme chlapčeka - ma chlapi prehlasovali a prehovorili na červenú ferrari farbu ... a teraz sa červená berie ako unisex farba ... Je pravda, že dnes sa dievčatka vozia v modrej, zelenej, sivej ... tak prečo nemôže byť chlapček v červenej? 😉 a čím ďalej tým viac sa mi páči ... čo ty nato? Teraz v novej kolekcii 2011 sú aj iné farby ale tie ceny sú už príliš prehnané si myslím ...

kattarinab
26. jan 2012

@milacik0106 ano máš pravdu - ja predavam kočíky u nas v predajni a bežne kupuju červené kočíky pre chlapcov, dokonca začali aj fialové, mrkla som novu klekciu a ceny su prehnané ako píšeš, ja som tiež čakala na máj dieťatko, ale nepodarilo sa to, tak skušame znova, ale chcem byť rozhodnutá už ovela skor, že aký kočík bude pre mna najidealnejší a najnovšie som zistila, že je to brio go, ak by som ho aj v buducnosti zohnala za podobnu cenu 🙂 uvidíme...

milacik0106
autor
26. jan 2012

@kattarinab Verím, že čo chvíľku budeš tehu a brio go je super voľba .. my sme sa doň zaľúbili ... mala som tú možnosť ho vyskúšať minulý rok v lete ... kámoška ho kúpila pre svojho syna, tak sme spolu kočíkovali .. dnes sú rôzne kočiare v ponuke, ale keď sme boli obzerať, že kt. si vyberieme a už nové boli "rozhegané" tak neverím, že to vydrží 3 roky a tie šialene vysoké ceny - hrôza ... tento je pevný a aj kvalitný materiál použili tí švédi ...takže nebolo o čom ďalej rozmýšľať ...

zutom78
23. feb 2012

Ahojte, ja som tento kočík mala a aj ho predávam v mojom bazáriku. Bola som s ním maximálne spokojná, nevybledla mi ani farba, kolieska sú super. Predávam ho kvôli tomu, že malý mi nechce sedieť v kočári. Oslovila ma hlavne tá cena a aj to, že mal všetko - od vajíčka do auta, ktoré sa dalo pripevniť na korbu kočíka, cez priestrannú vaničku a športovú časť, ktorá sa dala otočiť v smere aj proti smeru jazdy. Iný by som ani nekupovala.

eva203
19. feb 2015

Ahojte, aj ja mam tento kocik od chicca a tiez maximaaaalna spokojnost. Moji dvaja clapci boli tiez s nim spokojni 🙂 Vyhoda, ze ma isofix a vajicko, ktore sa da pripevnit na konstrukciu...takze som nemusela vytahovat chlapcov z vajicka. Taktiez sportovu cast je mozne nasadit v smere aj proti smeru jazdy. Ja mam k nemu aj pas do vanicky, takze z malym babom sme mohli cestovat aj ked bol vo vanicke. A nemala som problem ani ist s nim do kopca, ci uplne nerovnom terene. Podla mna je to skveeely a nezamenitelny kocik!!! 😀

luckaalzbetkaterezka
23. mar 2015

Ahoj. Ja som mala (teda mám,práve ho predávam) takýto kočiar. A nedám na neho dopustiť. Ľahko sa skladá (hlavne do auta) Autosedačka s tou základňou je pecka. A "obojstranná" športová časť je na nezaplatenie. Jedinú vec ktorú som dokupovala boli bezpečnostné pásy na vaničku, aby som dcéru mohla aj v perinke pohodlne voziť a nemusela sa mordovať v sedačke. Ináč má ten kočiar naozaj všetko čo bude mamička aj dieťatko potrebovať. Ak by som sa mala znova rozhodovať neváham ani sekundu.... V každom prípade odporúčam 😉