Kočík Babystyle Oyster. Máte skúsenosti?

funik
29. sep 2010

Ahojte, zapacil sa mi kocik Babystyle Oyster. Nedovaza sa k nam, takze si ho bohuzial nemozem ist obzriet...
Nenajde sa preto niekto, kto by ho mal a je ochotny sa podelit o skusenosti?
Dakujem 🙂

cipuska_
9. jan 2011

ahoj, my máme babystyle oyster a som s ním nadmieru spokojná....
hlavne je velmi skladný čo u nás zvítazilo, kedže stále chodíme autom.je dobre ovladatelný a velmi krásny, chodíme s ním terza aj cez zimu čoho som sa trochu bála,ale uplne v pohode prejde aj cez sneh.nákupná taška je dostatočne velká.ak by si mala este nejaké otázky kludne mi napíš...

bartas
18. feb 2011

ahojky, já taky můžu Oyster jen a jen doporučit,je naprosto úchvatný!!!!!!!!!!!!!!

lullu17
12. mar 2011

@cipuska_ Ahoj, neporadis, ako a kde ho kupit? DAKujem

cipuska_
12. mar 2011

@lullu17 my sme ho kupovali v uk manžel ho tam cez známeho objednal a ten nám ho potom po kamarátovi čo mal cestu doviezol, ale zdá sa mi že už ho aj v čechách predávali a na slovensku ho niekto predával cez mimibazar.sk na objednávku, takže ti hociaku farbu aj zloženie čo si vybereš objednajú. našla som aj adresu skus im napísť určite ti pošlu cenu aj podmienky..... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10307935. ak mas este nejaké otázky kludne napíš 😉

lullu17
12. mar 2011

Velmi pekne dakujem za info a tip. Tiez mame sesternicu v UK, no muselo by to ist letecky, tak neviem, ci by sa to vyplatilo, skusim ten kontakt, co si mi dala,este raz dakujem,zelam vsetko dobre🙂

javuk
30. mar 2011

@lullu17
nemyslim si ze to musi ist letecky :
Prave teraz som tento kociarik kupila pre kamaratku a posielam jej to prepravnou spolocnostou, ktora prepravuje veci z UK do Ciech a na Slovensko.
Cely kociarik aj s prislusenstvom som prave dnes objednala za 480 libier. To bola najlacnejsia cena. To iste ale na rozlicnych strankach islo od 480 az po neuveritenlych 630 (!) libier.

lullu17
31. mar 2011

@javuk DAkujem velmi pekne za tip, uz sme kupili iny, ale chcem sa spytat, ako rychlo prepravia na Slovensko -aspon cca.Vdaka

javuk
2. apr 2011

@lullu17
Ahoj, preprava trva necely tyzden.
Oni maju zberne dni stvrtok - pondelok, no a v piatok to mas uz priamo u seba doma dorucene. Cize ja stale veci zanesiem v pondelok k nim na sklad, no a v piatok sa uz vsetci moji znami vytesuju vecickam co chceli mat nakupene 🙂
Pouzivame tuto firmu uz dhe roky, a este ani raz sme s nimi nemali problem.

lullu17
2. apr 2011

@javuk DAkujem velmi pekne za info, este aka je to firma? PYtam sa preto, lebo som si kupila kocik, ktory pani posiela z Londyna, zaplatila som 29/3 a ona mi napisala, ze este len 8/4 jej ho pridu zobrat a ja ho budem mat najskor 17/4 - skoro ma porazilo, ked som ho platila, vopred som sa pytala, kedy ho posle, na co napisala, ze hned🙂
MAm kocik na reklamaciu, preto som rychlo potrebovala druhy a takto som sa nechala dobehnut...

simka01
2. apr 2011

@cipuska_ ahoj,prosím pěkně... kde přesně můžu objednat tento kočík ? ( na tom MMB se nějak neorientuji ☹ )u nás v ČR je pod jménem Navington...ale má jen černý podvozek a mně se více líbí ten stříbrný....a ještě dotaz,jsem z ČR... myslíš,že se to posílá aj sem k nám ? ? moc děkuji předem za odpovědi 🙂

simka01
2. apr 2011

@cipuska_ ahoj,prosím pěkně... kde přesně můžu objednat tento kočík ? ( na tom MMB se nějak neorientuji ☹ )u nás v ČR je pod jménem Navington...ale má jen černý podvozek a mně se více líbí ten stříbrný....a ještě dotaz,jsem z ČR... myslíš,že se to posílá aj sem k nám ? ? moc děkuji předem za odpovědi 🙂

simka01
2. apr 2011

@bartas jéé..koukám ,že z ČR... nevíš prosím,kde se dá sehnat na stříbrným podvozku tady u nás ? děkuji 🙂

javuk
2. apr 2011

Som na tejto stranke nova, tak neviem ci mozem pisat takto verejne o aku firmu sa jedna. Ak porusujem nejake pravidla, tak sa ospravedlnujem.
http://www.dolphi-transport.com/
Pouzivame firmu uz roky a bez jedineho problemu.
Podla toho ako som teraz ten kociarik zhanala, tak vyzera ze aj tu u nas v UK je vsade vypreday, pretoze som zohnala ln jedinu firmu ktora ho mala na sklade. Vsetky ostatne obchody cakaju dodaj niekedy v polovici maja / kvetna!!

matomajka
1. máj 2011

@cipuska_ ahoj, mozes mi prosim poslat kontakt na kocik baby oaster?vsimla som si, ze si ho tu uvadzala ale nanaslo mi to. Ďakujem 🙂

cipuska_
1. máj 2011

@matomajka joj rada by som ti pomohla,ale čo som sem aj dávala tak ja som si len hodila do google babystyle oyster a podla toho osm hladala, ja ho mám priamo z anglicka a dovezené známym..takže ti neviem bližšie poradiť....

katcha21
20. máj 2011

@simka01 Ahojda, prosím chtěla bych se zeptat, jestli sis nakonec objednala kočárek Babystyle Oyster, popř. kde!? Díky za odpověď

@cipuska_ Prosím chtěla bych se zeptat, kolik cm má na šířku sportovní sedačka!? Díky

simka01
20. máj 2011

@katcha21 ahoj..... posílala jsem emaily přímo do prodejen v Uk a moc jsem nepochodila s dovozem k nám.... já jsem chtěla kočík hned,tak jsem už to pak vzdala a sehnala jsem jiný.. i když,kdyby se naskytla příležitost,skočím po něm 🙂 moc jsem neporadila ☹

katcha21
20. máj 2011

@simka01 Aha, no já teďka pátrám a dost na to spěchám, dneska mě pěkně vypekli s kočárkem a čas se mi krátí 🙂
Ještě na jiné diskuzi mi paní napsala odkaz, tak to zkusím a budu doufat, že mají kočárek skladem. Našla jsem totiž i přijatelnou cenu 421liber. Tak snad to klapne 😉
Mmch. jaký kočárek to vyhrál!? 🙂

simka01
20. máj 2011

@katcha21 Mamas and Papas SOla 🙂 hele,pěkně prosím,kdyby to klaplo,dala bys vědět ? Třeba by mi to doma prošlo 🙂 držím pěsti 🙂

katcha21
21. máj 2011

@simka01 Ten je taky móóc pěkný 😉
Jasně 😉 Díky, asi ty pěsti budu potřebovat a snad to vyjde 😉

miminkopodruhe
9. júl 2011

Ahoj, prosím, nevíte kde v ČR sehnat tyto sety na Oystera? Nebo nějakého dodavatele do ČR...Uvažujeme hodně o koupi Navington Cadeta, a chtěla bych ho oživit fialovou kombinací...nebo žlutou 🙂.Děkuji.

miminkopodruhe
9. júl 2011

Tak tady...

kaaccka
6. máj 2012

@miminkopodruhe Ahoj, podařilo se ti sehnat set na Oystera? Také uvažuji o Navington Cadet a ty sety vypadají luxusně. Pokud už Cadeta máš, jak jsi s ním spokojená? Díky moc za odpověď, klidně i do IP.

murko2607
12. dec 2013

@kaaccka http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/farebne-vlo... inac tu som nasla tie sety ale neviem, pasuje to aj na Navington aj na Oyster???

kaaccka
13. dec 2013

@murko2607 já jsem koupila set Oyster na hlubokou korbu dalmatin a na sporťák fialkovou barvu na ebay. Pasuje to docela dobře, ale ne úplně přesně, jak by mělo, ale dá se. Jsem spokojená.

mayka81
2. feb 2014

@murko2607
@kaaccka
Ahojte. Viete mi poradit kde sa da vidiet nazivo Navington Cadet alebo Oyster? Ako ste s spokojne? Dakujem

alexa507
5. mar 2016

@cipuska_ nepredavaš ho ešte ???

cipuska_
24. mar 2016

alexa507 už je predaný ☹, ale užasný kočík a velmi kvalitný.....

hanney
18. apr 2016

@alexa507 Predávam kočík Babystyle Oyster ( 3 kombináciu) po 2 deťoch v černej farbe. Dosť sme ho využívali, čo je aj vidieť..

miskakamil
19. apr 2016

Tak tento krasavec sa i mne paci 🙂