Kočík Baby Merc Q7. Máte s ním skúsenosti?

denne73
22. sep 2010

Ahojte dievčatá máte niektorá skusennosť s týmto kočiarikom?? ja ho vôbec nepoznam a neviem ani na nete o nom nič nájsť. budem vďačna za každu info

lady24
21. nov 2011

@denne73 Ahoj. My sme si ho kúpili, zatiaľ ešte nejazdíme, ale prišiel mi uplne super a hlavne je ľahučký.....

resanka6
1. apr 2012

aj my sme ho kupili a zatial nejazdime... Ked okukujem ostatne mamicky zda sa mi, ze je kusok vacsi. Len teraz neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda. Velmi sa mi paci, ze sa daju odopnut zadne koliecka a podvozok sa po zlozeni zmesti aj do Swifta - odskusane, co ma kufor vo velkosti na 6 balenie mineralky.

janade
5. jún 2012

ahojte, chcela by som poprosit o pomoc. tento kocik sme kupili v bazari a akosi nevieme ako sa ma zlozit (do auta) 😒 vedeli by ste mi s tym pomoct? vopred vdaka 🙂

drobcek85
11. jún 2012

ahojte , my ho planujeme kupit , velmi sa nam paci a pozerali sme aj videa na youtube, je fajn , chcla by som sa spytat ci nahodou snim mate niekto skusenosti ?

grundia
13. aug 2012

Ahojte kocky.Tak s tymto kocarom som sa stretla len nedavno no nemozem sa dopatrat ziadnych recenzii.Mate niektora tento kocar alebo by ste mi vedeli povedat kde sa da pozriet na zivo?Videjka som videla len 2 a z tych som sa nedopatrala ako sa sklada,ci sa da lahko nahodit a prehodit vanicka a sport.cast a tak,takze ak s nim nejake skusenosti mate,budem rada ak sa ozvete.

grundia
13. aug 2012

@drobcek85 Ahoj.A kde na yout.si nasla video?ja so tam nic nenasla.. 😒

drobcek85
13. aug 2012

@grundia ahoj dala som si na youtube.com , baby merc q7 , su tam sice kratke videa a skor s kociare s6 , ale mozem odporucit mam q7 doma , hned ako nam ho doviezli sme sme ho rozkladali , je lahko ovladatelny a krasne sa da vymenit vajicko , vanicka aj sportak , da sa aj otocit , my sme ho objednavali s ebay.co.uk , ja som ho tiez na zivo nevidela , ale ak si na sk , majui ho v bratislave , da sa tam aj pozriet . alebo ak chces mozem ti poslat foto ,

grundia
13. aug 2012

@drobcek85 Jeej to by bolo super keby si nejake foto poslala.
A uz kociarik aj pouzivate? Mohla by si i o nom niecoblizsie popisat?je vanicka dost velka,teda ako pisu,ze vnut.rozmer vanicky je tych 80cm?Proste zaujima ma vsetko,lebo vies,ze net vela znesie 🙂 .Bola by som veelmi vdacna za kazde info aj obrazok a dakujem za odpoved,aj predoslu 😉

drobcek85
13. aug 2012
drobcek85
13. aug 2012

@grundia da sa tam vsetko odopnut a oprat takze ked ti malinke zaspini neni problem to dat oprat , ano vanicka je dost velka , takze nebudes mat problem , kolieska su aj otacacie aj mozes mat napevno , podla toho ako ti to bude vyhovovat , rukovet si mozes dat nizsie alebo vysie , ale neprehodis na druhu stranu ale zase si mozes otocit vanicku na ktoru stranu chces , do auta sa pekne zmesti da sa krasne zlozit , neni stym problem , ak mas niejake otazky kludne napis ,

grundia
13. aug 2012

@drobcek85 Tak na foto vyzera dobre a aj farbu ste si dobre vybrali.
Mojmu muzovi sa tento celkom pozdava len on je taky,ze musi o vsetkom vediet,keby to bolo len na mne,tak ja ho hned objednavam aj cez net ale muzicek si ho musi pozriet aj nazivo,preto som sa ta pytala na rozmer,ayb som mu vedela povedat ci to sedi s tym co pisu na nete.

grundia
13. aug 2012

@drobcek85 Ozaj a este ako je to s kolesami?My velmi nechceme nafukovacie,radsej by sme brali nejaku klasiku,nevies ci sa to da?Cakame babo v decembri a u nas je strasny problem co sa snehu tyka,bojim sa,ze by dlho nevydrzali a mali by sme defekt a moj muz nieje teda odbornik na domace prace i ked spravit defekt nieje problem ale aj tak by se sa tomu radi vyhli 🙂

drobcek85
13. aug 2012

@grundia to by bolo asi najlepsie ist do BA alebo tam zavolat ci sa daju zmenit kolieska , tieto co mame my su nafukovacie , ale skus este pozriet na ebay.co.uk , daj si tam baby merc q7 , lebo je tam moznost objednat plne cierne kolesa ale enviem presne ake su to , to by si musela vidiet , no my cakame babo uz asi len za 4 tyzdne , tak uz ho budeme pouzivat , a ta vnicka ma 80 cm , tak ako pisu , alebo ak by sa vam dalo skuste ist este pozriet do polska to mozno mate blizsie , tento kocik je polsky

drobcek85
13. aug 2012

@grundia co som citala na nete , co pisali baby z ciech tak ze je dobry aj do mesta aj do terenu , en si treba zviknut na kolieska ,

grundia
13. aug 2012

@drobcek85 Ano,tiez som uz nasla nejaky opis od bab z Ceska,takze tiez pozitivne napisane.
Pozerala som tie kolieska,su aj plne kao pises ale to bol iba jeden druh,takze ak bude moznost,prevezieme sa do Ba(pretoze momentalne som od zaciatku teh.na PN a uz koncim 5ty mesiac),takze vsetko zalezi na dokym.Dufam,ze ma uz vypise lebo by som velmi rada uz behala po obchodikoch a pozerala vecicky na drobca.
Do Polska,neviem ci sa dostaneme,tam ma to nejak nelaka ale to sa uvidi podla toho ako to budu mat v tej Blave.Skoda,ze som zatial nasla len jednu predajnu na Svk,kde tie kociky predavaju,alenevadi,ved to nieje daleko.

drobcek85
13. aug 2012

@grundia no my sme sa na zaklade aj toho rozhodli co baby pisali , lebo ja som v uk a tu take kociare nemaju v obchodoch da sa len objednat , a ked som bola na sk tak sme tam nestihli ist , ale nakoniec sme ho objednali lebo tu v obchodoch su dost drahe kociare , a tento nas zaujal aj cenou aj tym ze sa da vsetko vymenit ,
drzim palcne nech ta doktor vypise aby si mohla zacat nakupovat vecicky , si na ryzikovom ? a co budete mat ?, my budeme mat dievcatko .

grundia
14. aug 2012

@drobcek85 To ja som len tak pokukovala po strankach,nahodne som sa k tomuto dostala ale hned ma zaujal,takze jednoznacne vedie.My byvame v Ilave,takze cestovanie nieje az take tazke ako to mas ty kdze si mimo SVK no a ako pises,ta cena je uz len plus k dobru.
Dakujem,bud.stredu idem na kontrolu a uz mi minule vravel,ze ma vypise,tak dufam,ze ano.
Mala som zo zaciatku problemy,3krat tazsie krvacanie a este k tomu v decembri som takto potratila,preto ma aj vypisal a nechal dlhsie doma.Jeej,takze dievcatko?My tiez cakame a ked mampravdu povedat,aj som to tak od zaciatku citila a velmi sa nan tesime 🙂

drobcek85
14. aug 2012

@grundia drzim palce nech je vsetko ok , no ja som to tiez tak citila ze to bude baba . my sme inak z partizanskeho , ale momentalne zijeme v uk ,
my sme tiez tak hladali , a najskor sme rozmyslali nad baby merc s6 alebo s7 ale tato q7 nas zaujala viac , je tam vsetko a fakt za dobru cenu , ine co sme nasli boli fajn ale drahsie , tak sme nechali na tomto , sice sme isli na blink ze sa nam lubil lebo sme nemali ho dne pozriet .
len si davaj na seba pozor , a drzime place , a nad menom ste uz rozmyslali ?

grundia
14. aug 2012

@drobcek85 Dakujem,tiez dufame,ze to bude v poriadku a potom tralaa,hor sa niekam aspon okukavat ak uz nie na nakupy 🙂 .Tiez sme nechceli nejaky extra drahy,ved sa daju kupit aj lacnejsie a dlho posluzia.Najprv sme rozmyslali nad nejakym pouzitym ale kedze chceme min.2deti,tak je zbytocne s tym spekulovat.Prvy co som pozerala bol Camarelo q12 ale vela som o nom citala,ze sa nan niektore aj stazovali,tak sme to este zvazili ale vzdy sa moze stat,ze natrafis na nejaky kus nekvalitneho vyrobku,ved nic nieje dokonale.Heh,mala by som to dat precitat manzelovi,ze ste sli na blink,aby nebol az taak opatrny 🙂
Dakujem,tiez vam drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a o par tyzdnov budete mat v naruci malu princeznicku 🙂 .
Tak meno este teda nemame rozhodnute,este mame vela mien a mozno sa to este aj pomeni.A vy ste si uz vybrali?

grundia
14. aug 2012

@drobcek85 Ozaj a osadzanie a vysadzanie vanicky a sport.casti ide lahko?To na tych videach nieje ukazane a i ked sa nam bude dat ist pozriet nan do Ba,rada by som to vedela uz aj takto dopredu a od niekoho,kto to este nema tak odskusane 🙂 .

drobcek85
14. aug 2012

@grundia ano ano , osadzanie ide velmoi lahko , neni tam nic tazke ,
no my sme tiez z nakupovanim mali stale cas , aj som podostavala niejake veci a aj v praci sa pekne somnou rozlucili , takze som toho vela nemusela nakupovat , len stale rozmyslam ze ci mam vsetko alebo nie , uz som pozerala aj na nete co vsetko treba , podla toho asi mam ,
no my sme tiez mali jeden na ruke za 100 e pouzivany len enviem ci po jednom alebo 2 detoch tak sme si to rozmysleli , a tiez by sme chceli aspon 2 deti tak sme kupili novy , aj ked mi v praci hovorili ze sa mi to neoplati aby sme kupili pouzivany , ale aj tak sme si spravili po svojom 🙂 , tento kociar je tak do 3 rokv tak akurat ,
no mena sme rozmyslali ale stale sme zostali pri 4 , nevieme sa rozhodnut , mozno to nechame ked sa mala narodi a ked ju uvidime tak jej dame hned meno , 🙂

grundia
14. aug 2012

@drobcek85 No veru,tie posledne tyzdne pred tym dnom D,aj 5krat skontrolujes ci mas vsetko pre malicke nachystane.A rodit teda aj budes v UK,nechces ist domov?ci tam je lepsia starostlivost?
Prave,ved kocik bude sluzit vam a hlavne drobcovi,a ostatnym moze byt jedno ci mate pouzity alebo novy.Ako co sa veciciek tyka,to mi nevadi ked dostanem od niekoho tiez,aj keby len pozicat,ved take vecicky dieta nema kedy znicit ale trosku mi prekaza,ze mi nukaju postielku,tu sme este pouzivali ja a moji dvaja surodenci.Ved dala sa dat opravit,to by mi az tak nevadilo,len je mensia ako tie co sa teraz standartne predavaju,nema ani 100cm na dlzku a rada by som mala aj sklapaciu bocnicu a tam este nieje,tak sa poniektori urazaju,ze chcem byt velmi IN.
Heh no ved aj po porode nemusi mat babo hned meno,takze tych par hodin este mozte pouvazovat nad menom 🙂

drobcek85
14. aug 2012

@grundia no ved to este to budem kontrolovat asi aj ked ma bolesti chytia , ale zase ja mam porodne centru asi 5 minut na aute takze nebude problem aby priatel isiek zobrat domov 🙂
no ostavame tu , najskor som rozmyslala ze sa vratime domov ale doma si neplatim zdravotne takze by som si musela asi hradit cely porod co je okolo 1600e , a starostlivost je to tu uplne ine ako doma , ziadny gynekolog , len midwife /dula
no stymi vecickami mas pravdu ani tolko toho potrebovat nebudes lebo malinke dost rychlo rastie , a nebude to mat ani kedy vynosit , ja mam viac pouzivanych veci ako kupenych ale do porodnice a na von som kupovala nove , to mas este po sebe postielku , no ja som kupovala po jednom dietati ale aj s komodou aj so skrynou , od kolegyninej dcery , no ja mam tuto az do 6 rokov mozem ju pouzivat aj bez bocnic , to vobec nebudes in , kazdemu vyhovuje nieco ine , a je lepsie ked mozes dat aj dole bocnicu ,
no co som sa dozvedela ze tu nemusim dat hned meno , ze ked pojdem na registracny urad tak tam dam aj meno aj prizvisko ake bude mat , tu bude oznacene len pod moji menom aby vedeli ze patri mne , 😀 ale ja viem ze hned dame meno ked ju uvidime , 🙂

grundia
15. aug 2012

@drobcek85 Babo ti vsetko zmeni,od kedy sa narodi,od tej doby uz budes veci iba kontrolovat 🙂 .
To je jasne,neoplatilo by sa ti chodit domov a taku cenu platit.Parve,naco kupovat nove veci,aj tak to babo takmer nenosi a ked su pouzite vecicky neposkodene,malickemu je to aj tak jedno,hlavne aby mu v tom bolo dobre.No ano,mame,ta postielka ma uz 27rokov,bola u babky na povale a otec ju zreparoval ale momentalne je i tak pozicana,tak sa nemienim s niekym dotahovat,ze je to moja postielka..
To je mile,len aby vas nenapadlo nejake"divoke"meno ked malicku uvidite 😀

drobcek85
15. aug 2012

@grundia no to dufam ze nas napadne niejake normalne meno , 😀 ale tak mame vybrane 4 , aj mynule sme pozerali a vymyslali a bolo to este horsie , tak sme sa dohdli na tych 4 a uvidime ine hadam nedame , nechala som to na priatela , 🙂
no ked ju mate pozicanu postielku tu vasu myslim , tak a mas ju niekomu hned brat to sa neoplati a hadat sa snimi , je to podstate na tebe , pokial mas vybratu a za dobru cenu tak preco nie , a nemusis potom dalsiu kupovat , ked budete mat druhe babo.
ja som aj doteraz vsetko kontrolovala viac krat a hlavne ked sme isli na sk , ale teraz budem este viac , ci mam to ci mam hento pokial sa vychystame z domu prejdu aj 3 hodiny 😀 hadam si priatel na to zvykne

grundia
15. aug 2012

Ale tak ked uz mate takemena uz naisto tak vas uz urcite nenapadne nejake"speci" pri pohlade na malu 🙂
No nasi vraveli,ze kymsa nam v decembri mala narodi,ze ta postielka uz nebude pozicana ale nevedia si dat vysvetlit,ze tam kde je teraz(tiez maju dievcatko),nebude mat ta mala este ani rok a ja im ju brat nemienim,co sa budem preto dotahovat a aj tak ma iba 100cm..Este postielky pozerame ale priblizne viem aku chhceme a tych 70eciek nas zas nezabije...
Heh no priatel si bude musiet zvyknut,ved na to stoja pri nas :D

resanka6
26. sep 2012

po cca 4 mesiacoch pouzivania mozem povedat, ze co sa tyka kocika sme spokojny... jedine co by som mu vytkla je ze ked naplnim ten nakupny kos a nezaisim koliecka tak sa tie koliecka o ten kos odieraju, ked ich zaistim, tak sa zasa s nim dost blbo manipuluje. Paci sa mi, ze aj vanicka ma 3 polohy zdvihnutia a da sa aj uplne cela zlozit do roviny na usladnenie. Vajicko ma iba dve diery na pasy, ked je dietako uz vacsie tak je to trosku obmedzujuce - pasy jej idu z chrbta ako ruksak 🙂 Ale aj tak ma nasa mala radsej vajco ako vanicku. Sportak sme este zatial nepouzili.
Inak my sme ho kupili v PL - v Polskom Tesine - normalne v obchode a vysiel nas 270e trojkombinacia (hlboka vanicka, sportak a vajicko). Vanicka aj sportak maju ten kryt na nohy, je tam stojan na flasku a tiez ten sacok proti dazdu. Sietka proti hmyzu tam nebola a dokupili sme si slnecnik - uz cez SK eshop.

happymamma
4. mar 2013

@drobcek85 ahojte. my sme kupili tento kocik,babatko cakame v juli. rozmyslam vsak o jeho vymene, nakolko opierka chrbta na sportovej verzii ma iba 2 polohy. ake mas ty s tym skusennosti? alebo vas sa da sklopit na lezato? uplne som z toho postupom casu sklamana.kupila som ten kocik za 60 euro, s tym ze az na dennom svetle som si vsimla opotrebenie kolies, ktore budem musiet asi vymenit a zasit nakupny kosik.

drobcek85
5. mar 2013

@happymamma ahoj. Ja ten kočík používam uz pol roka a som snim spokojná. Kolieska sa nam zatial neopotrebovali.a aké tam mate kolieska .ja mam nafukovacie. Uz som v jednom mala zapichnutu takú sponku co si všimol priatwla v pohode ani som nic nemusela fúkať a lepiť.🙂 športový este nemám daný lebo ja ho mam v uk a momentálne som na slovensku. Ale koncom marca idem naspäť ak ti nebude vadit by som ti napísala neskor. Ja som snim spokoja. Ľahko sa ovláda.aj na ceste aj v terane . A co môžem aj odporučiť je dobrý do snehu.a všetko sa dá dať dole a prať.

drobcek85
5. mar 2013

A nemám ani problém s nák 😀 upným kosikom a kolieskami. Nesuchaju sa mi on vôbec..aj ked ho naplnim na full. Uz som ho mala pár krat dosť preplnený ale bolo to v pohode vydržal vsetko