Kočík Baby Jogger City Select. Máte s ním skúsenosti?

kkiki
27. okt 2010

ahojte, ma niekto skusenost s touto znackou ? http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx planujem si ho zaobstarat ako double, tak ak niekto vlastni tento model, budem rada za kazde hodnotenie 🙂

maruska223
2. nov 2010

Ahoj, prave nad nim aj ja rozmyslam. Dnes som ho videla na zivo, ale len s verziou pre jedno dieta... Ale ak sa pren rozhodnem, tak sa ozvem, ze co a ako.. Len ja uz budem mat len sportovu verziu- teda ak ho kupim... Pozdava sa mi, tak smrncovny je....

kkiki
autor
2. nov 2010

@maruska223 jej konecne niekto sa ozval 🙂 strasne sa mi paci a presne ja to ze aj ked je single tak vyzera dobre ... musim tam zavolat, elbo strasili ze ich maju malo a ze potom trva dodavka aj 2m usa ... co mi este neponahla termin mam az zaciatkom februara ... ty kedy planujes ?

maruska223
3. nov 2010

Ahojky, no moje dvojcatka maju uz 5 mesiacov...Este nesedia, ale asi ich tam napcham aj kym nebudu sediet. Momentalne mam doma tri kociky a som z toho uz na nervy veru..niet sa kam pohnut v byte...Volala som dnes do predajne, fakt zvazujem...este aj v noci som nad nim rozmyslala...Velmi sa mi paci, ze si mozem deti dat tvarou ku sebe, lebo to ma len maloktory dvojickovsky...
Ty cakas dvojicky?? Ci budes mat deti skorsie po sebe???
🙂

maruska223
3. nov 2010

Uz som si vsimla, ze to bude tretie babatko...

kkiki
autor
4. nov 2010

@maruska223 a co ti povedali maju ? alebu uz budu objednavat ? no za tri mesiace sa mi narodi tretie a ten moj krpcek este nechodi ...

maruska223
8. nov 2010

Ahojky, no uz ho mam doma od piatku. Je pekny, len sa bojim, ci mi tam ti moji mali vydrzia aspon do dvoch rokov, lebo sa mi zda trosku kratky tenkocik, ale je to mozno len moj pocit. Ved zhruba vsetky kociky maju take roznery..Taky kocik, co mi splnal vsetky moje poziadavky este nevyrobili, bohuzial... Ja som s nim este vonku nebola, lebo som ochorela, tak neviem este ohodnotit, aky je v terene...zatial som len doma skusala tie kombinacie sedadiel, otocit ich tak a tak....to sa mi vidi...A napriek tomu, ze mali este nesedia, v pohodicke si tam vo fusakoch lezia...to je fajn...

kkiki
autor
8. nov 2010

@maruska223 jej a aku farbu si brala ? no musim tam asi zavolat uz, nevies ci maju este skladom ? ked sa ti bude dat hod foto ... male si myslela sportove casti ? a aky je nazivo ten podvozok nie je moc velikansky ?

maruska223
9. nov 2010

Ahojky, ja som kupila cerveny, chcela som konecne nieco farebnejsie,,,,
Ano, kupila som len sportovu verziu. Podvozok nie je vobec velikansky a sklada sa na malu cast, takze sa to fajne zlozi do auta...Posli mi cislo mobilu (do IP), poslem ti tam MMs..kym by som to nafotila a dala do compu,.. casu je malo...

adra22
13. nov 2010

@maruska223 ahoj ako si s ním spokojná? Ja práve nad ním uvažujem 🙂

maruska223
14. nov 2010

Ahojky. Zacim byt s nim spokojna cim dalej tym viac. To, ze sa da lahko zmenit len na jednokocik, to je super...aj celkovo, je fajn...A detom sa tam zatial najlepsie spi, z tych treoch kocikov, co mame doma. co je uplne uzasne... dve hodiny mi nikdy v kociku nevydrzali predtym.. Takze som rada. Ja som strasne rada, ze su deti otocene ku mne, lebo najma dcerka ma musi neustale vidiet a mat pod kontrolou... Jedina nevyhoda je vychadzanie na obrubnik, treba mat viac sily, ale to je u uplne kazdeho tandemu, takze s tym sa nic neda robit....Ale som s nim spokojna!! Aj manzel je nadseny!! 🙂

sjuzika
24. nov 2010

ahojte
ja mam tiez tento kocik vyhliadnuty,ale az po nov om roku sa ho chystame omrknut v mocenku.kde si ho kupovala ty maruska?a predavaju k nemu univerzalny nanoznik alebo ten original?

jankaa15
25. nov 2010

Ahojte tak aj my uz mame tento perfis kocik 😝 vcera sme ho boli kupit v Mocenku.

@maruska223 ked vychadzas na obrubnik tak ho nezvihaj pred sebou ale ty chod prva na chodnik a tahaj ho za sebou 😉

kkiki
autor
25. nov 2010

tak som ho vcera objednala aj ja 🙂

maruska223
26. nov 2010

@sjuzika ahojky, Tiez som kupovala v Mocenku 🙂 Nanozniky mam univerzalne, lebo pokial viem, iny ku tomu nebol...Ja som si kupila cierne ku tomu cervenemu...Lebo ze cerveny nanoznik ma trosku iny odtien, tak som radsej zvolila tuto verziu...A je to v pohodke..🙂)))

maruska223
26. nov 2010

@kkiki Jeeej, tak super, sa tesim...Mozeme zalozit fun club tohoto kocika...teda keby sa niekto nudil- co teda mne nehrozi- hehe...Som zvedava, ako s nim budes spokojna..a aj ostatne mamicky!!!!

maruska223
26. nov 2010

@jankaa15 Ahoj, a kupovala si aj s korbickami?? Ci len sportak???

sjuzika
26. nov 2010

@maruska223 ahoj,no ja som videla na nejakej ich origos stranke (usa) ten nanoznik a je vymakany,taky az pod chrbatik,vnutri teply flisovy, zapinaci.da sa ce to prevliect aj popruh.tento univerzalny vyzera ako?po skusenosti s kocikom sa chcem zamerat hlavne na sportak,tam budu deti podstatne dlhsie.
uz si skusila aj vonkajsi teren?

kkiki
autor
26. nov 2010

@maruska223 no uz sme ho zalozili asi 🙂 ja som objednala cierny 🙂 dve sportove, jedna vanicka a autosedacka ... zevraj buduci utorok to mam doma 🙂 neviem sa dockat, urbo asi aj zabalim schovam napotom na jar ... lebo toto ma na zimu aj lepsie kolieska a kym sa nenarodi alan tak budeme pouzivat ako single ... 🙂

jankaa15
26. nov 2010

@maruska223 ja mam 2 mesacnych drobcekov tak ja potrebujem vanicky este a hlavne teraz na zimu a vanicky sa nedaju kupit samostatne bez sportakov lebo konstrukciu maju spolocnu ze ked budem chciet na jar uz sportak tak si ho budem muset urobit z vanicky,,,tak asi tak no,,,

maruska223
27. nov 2010

@jankaa15 no ved to, len som vedela, ze sa to nejako napaja na ten sporatk, len som to nevidela...Som potom zvedava, ze ako to bude...A aky mas teraz kocik???Drobci posluchaju?? Ako to zvladas??? Ja sa uz neviem dockat, ked budu deti vacsie, lebo je to riadny zaberak veru....

maruska223
27. nov 2010

@sjuzika tak to som nevidela, u nas ho este teda nemaju- skoda. Tie nanozniky su uplne klasicke, troska podsite, vyzera ze su pogumovane niecim, aby hned nepretiekli dazdom....Ale na zimu by boli lepsie fakt nejake hrubsie...Ale to sa asi na SK nepredava..

sjuzika
27. nov 2010

@maruska223 ahojcek
nemas nahodou fotos?
je skoda, ze sa nepredavaju tie original nanozniky....ale mozno by sa dali z usa:http://www.babyjogger.com/c-31-Accessories.aspx#universal
pozri ten FOOT MUFF

jankaa15
27. nov 2010

@maruska223 teraz uz pouzivame len jogger a som max spokojna 😀 nemam problem soferujeme v poho aj s jednou rokou a konecne mozme aj po obchodoch behat 😎
inak aj ja dufam ze ked sa bude predavat viac po slovensku tak zadovazia aj prislusenstvo origos ku kociku,,,

jaj moji drobcekovia su perfektni nemam s nimi ziadny problem, aj celu noc pekne prespia a daju mi oddychnut 😉
uz aj blabotaju, drzia hlavicky a papaju aj za troch 😝

a ty mas tiez dvojicky?

kkiki
autor
30. nov 2010

tak baby dnes pride, strasne som zvedava 🙂 potom odfotim 🙂

liana81
30. nov 2010

ahoj ahoj, konečne som našla niečo o tomto kočíku, nedávno som ho videla na nete, teda konkrétne video na youtube, a vyzeralo to tam užasne a prakticky. Chcem sa vás spýtať, ktoré ho už máte, ak objednám s jednou športovou časťou, čo k nemu ešte dodávajú? Aj nánožník či fusak, či čo tam ešte k tomu je?
Ďakujem za odpoveď, uvažujem pre malú, a až by sa nám podarilo budúci rok druhé bábätko, tak potom by sme dokúpili vaničku a pokombinovali to 😀
Napíšte mi. 🙂

liana81
30. nov 2010

@kkiki už došiel? 😵 😵 😵

kkiki
autor
30. nov 2010

@liana81 liana ano prisiel, zatial mam zlozeny ako single, je uzasny, ten podvozok naozaj nieje o moc velky ako normalny kocik ... potom odfotim s kocikom co mam pomer ... je trosku tazsi ale to koli tej zatazi co ma odviezt ... inak uzasne kolieska, do kazdeho terenu ... objednava sa sportova cast iba tam je podvozok a sportak, nic viac madlo som si objednala ... nanoznik som ani nechcela lebo pouzivam ked nie je takto moc zima radsej logger bunker ... no som velmi rada, lebo som ho nevidela nikdy nazivo, tak to bol risk 🙂 ale ja som takto aj urbo z anglicka a je super tiez ... co som mala concord to som nebola spokojna ....

kkiki
autor
30. nov 2010

tak tu su fotky ...

kkiki
autor
30. nov 2010
nostek
15. dec 2010

@kkiki super, vdaka za fotky. mm sa velmi paci. teraz zalezi od ceny. nasla som na sk 2 predjacov, obaja maju rovnake ceny.
nasla som jednotlive komponenty, ale nejak tomu nerozumiem. moja situacia je taka, ze chcem sportak pre dcerku a vanicku pre babo, taktiez adapter pre maxi cosi. kedze nechcem druhu sport cast zatial, nepotrebujem adapter na sedak? ako potom upevnim vanicku? dak
a chcela som pre porovnanie aj zahranicne stranky, tak v nemecku to maju o dost drahsie ako u nas, co som prekvapena.