Kočík baby active mommy - skúsenosti?

katka115
24. jan 2019

Máte niektorá kočík značky Baby active mommy?? Ste s nim spokojné??? Boli sme v rôznych predajniach v Košiciach, ale nikde ten kočík nemali, chcela som ho vidieť naživo, predtým ako ho objedám z netu.
Ďakujem

sisoun
19. mar 2019

@katka115 Dobrý den, nasla som vas prispevok, a chcem sa spytat ci ste kocik kupili. Tiez sa mi paci Baby Active Mommy.. len by som chcela vediet ze ake su recenzie. Inak ja som z Trnavy a tiez sa neviem k nemu dopatrat len na eshopoch, ale maju ho v predajni v Snine len ti je pre mna trosku daleko 😂. Tak budem rada ked napisete ako ste sa rozhodli 🙂

katka115
autor
19. mar 2019

@sisoun dobrý deň, ano kociarik sme kúpili a je nádherný. Neviem vám ešte povedať ako sa bude kocikovat, pretože synček má len 6 dní, a zatiaľ sme v kočíku neboli. Objednávala som zo stránky ekociky.sk. prišiel do 2 tyzdnov.

sisoun
19. mar 2019

@katka115 gratulujem ku syncekovi 😇 Ja som ho nasla na viacerych strankach a teda na ekociky bol najlacnejsi, trojkombinacia by vysla 418€ co je super cena. A mozete mi povedat prosim ze ktory ste si kupili? nam sa paci konkretne Baby Active Mommy Jungle 😊

katka115
autor
22. mar 2019

@sisoun áno ja som tiež tak platila. Mne sa tiež veľmi páčil Jungle, ale starší syn chcel modrý kočík, tak sme sa rozhodli pre Night paradise. Je krásny, ale zelený sa mimoaci viac. Boli sme už aj vonku, kočík je super. Ľahučký, super sa ovláda.

sisoun
22. mar 2019

@katka115 jeeej 😊 super teda, tak sa tesim ze ho vidim takto “naživo” a ze vyborny, lebo aj tak vyzera, a tento je tiez krasny.. medzi tymto a jungle sme sa rozhodovali a teda mi kupime asi jungle, len este chvilku musim pockat, lebo sa mi zda este skoro, tak v maji ho snad budu este predavat😊 Velmi pekne dakujem za info. a prajem vsetko dobre 😊

nikol033
1. máj 2019

aj mi máme kočik moomy gold magic sme veĺmi spokojny použivame už sportovu čast

timeabeni
30. sep 2019

@katka115
@sisoun baby tak ako ste spokojne s kočíkom?
Lebo aj ja rozmýšľam nad týmto “fárom” pre naše prvé bábätko ☺️☺️☺️

lussy261
1. mar 2020

@sisoun prosim vas ako ste s kocikom spokojne? Dakujem

sisoun
2. mar 2020

@lussy261 my sme kupili nakoniec iny kocik lebo tento som nenasla nikde u nas v okoli na predajniach, a ja som ho chcela vidiet nazivo 😁

sandra2004
29. apr 2020

@katka115 Dobrý deň, môžem sa spýtať pribalili Vám aj tašku v e-kocikoch?

legna30
8. júl 2020

Náhodou mommy gold ste nikto nekupovali? Tiež by som ho chcela vidiet nazivo a vyskusat aky je tazky a ako sa s nim manipuluje ale je iba v eshopoch 🤷‍♀️

sandra2004
8. júl 2020

@legna30 dobry deň mam ho ja ale vaničku mam čiernu celu nemam spodok zlaty 🙂 a je perfektny

legna30
9. júl 2020

@sandra2004 jej tato sprava ma celkom tesi a je prosim taky priestranny na fusak? Je naozaj taky lahsi ze ho znesiem v pohode dole po schodoch a relativne lahko poskladam do auta? 🤗

sandra2004
9. júl 2020

@legna30 ano je dosť priestranný má hlbokú vaničku 🙂 jednoducho sa prehadzuje sedačka s vaničkou tá konštrukcia je sice ťažia, ale moj chlap hovorí že mi je ťažká len preto lebo som tehotná 😂 inak že nieje, v terenne ho vyskusany ešte nemám čakame ešte 🙂)

legna30
9. júl 2020

@sandra2004 a kupovali ste z eshopu alebo niekde v predajni? 🤗

sandra2004
9. júl 2020

@legna30 kupovala som z e-kociky.sk, hovorili že keby bol zly vymenia, a dostala som zdarma aj fusak si možte vybrať medzi fusakom, dáždnikom a ešte niečo tam bolo 😁

legna30
9. júl 2020

@sandra2004 a este jedna snad posledna spovedna otazka 😁 odhovaraju ma viaceri ze by do cierneho kociara nesli ze v lete na to hrozne pripeka a drobec sa tam ide uvarit, mate s tym skúsenosti? 😊 Ci zatial ziadny problem takyto?

sandra2004
9. júl 2020

@legna30 kamaratka ma podobny a vobec to nie je pravda.. v každom jednom kočiku je teplo či je žlty, biely alebo čierny 😃

legna30
10. júl 2020

@sandra2004 ďakujem 😍 tak už som na 90% rozhodnuta, už len počkám na pohlavie lebo 10% ma este bledunko ružový šancu 😂😂

sandra2004
10. júl 2020

@legna30 no ja som tiež takto
čakala ale vybojovala som si dievča a hneď aj kočik kupila 😂 vobec nevadi že mi pol roka stal doma 😂😂

zuzkanaty
4. nov 2020

@sandra2004 @nikol033
@katka115
@legna30 ahojte mamicky prosim vas nebola by niektora taka zlata a ked bude mať cas nepomerala mi kocik kolko ma cm na dlzku spodok teda kolieska a kolko vanicka? u nas ho nemaju na predajni a ja ho musim realne pomerat kvoli vytahu velmi pekne prosim niektoru zlatu mamičku 🙏 😍

legna30
4. nov 2020

@zuzkanaty ak bude stacit cca o mesiac tak mozem odmerat, ale momentalne kedze stale prerabame cely byt je kocik uz zabaleny v krabici aby sa neposkodil 😊😉

zuzkanaty
4. nov 2020

@legna30 jasnačka velmi pekne dakujem 😉

legna30
5. nov 2020

@zuzkanaty ak by som náhodou zabudla, kludne sa pripomen 😊

zuzkanaty
4. dec 2020

@legna30 ahooj mohla by sim poprosit zmerať tu dĺžku podvozku prosím?

ann092
11. apr 2021

Ahojte, tie ktoré ste si kúpili tento kočík,ste s ním po čase spokojné ? Čo hovoríte na športovú časť a náhodou neviete aký ma rozmer vanička ? Nikde sa k tým rozmerom na webe neviem dopátrať a recenzií na kočík veľa nie je... ďakujem

ninahandmade
17. apr 2021

Ahojte 😊 neolanujete niektora predaj tohto kocika ? Mala by som zaujem dakujem

ann092
17. apr 2021

@ninahandmade ahoj, ak ti môžem poradiť,tak kúp radšej nový, čítala som recenzie na ten kočík a nie je to bohvie čo po nejakom čase používania,ak by som ho kupovala,radšej by som sla do nového... alebo pozri na bazosi ale tu na koňovi bazár...

ann092
17. apr 2021

@ann092 *alebo

ninahandmade
17. apr 2021

@ann092 dakujem za radu 😊 na bazariku som kukala,nic co by ma zaujalo 😁 cloveku luto vysolit take peniaze za kocik ☹️