Kočík Abc design verzus Camarelo

petrofka
30. mar 2015

Ahojte, celkom sa mi pacia kociky tychto dvoch znaciek. Hladam trojkombinaciu. Ak mate niekto nejake skusenosti, budem vdacna ak sa podelite 🙂
Paci sa mi, ze obe maju vnutornu dlzku vanicky 80 cm. A kedze budem mat chlapca narodeneho v juli, musi byt velka, aby tam na zimu este vliezol. Pripadne co velke z kocikov je este dobre? 🙂
Dakujem.

zabina27
30. mar 2015

@petrofka my mame camarelo granada, ja som spokojna. tiez som chcela vacsi, myslela som, ze nasho majoveho povozime aj v zime vo vanicke, ale v januari sme museli dat sportovu cast, lebo s fusakom mu uz bolo tesno. neviem, co konkretne chces vediet... ja som spokojna asi so vsetkym, kolieska nafukovacie idu super, aj po snehu, sklada sa dobre, akurat nam na vanicke haprovalo polohovanie matraca, ale neriesili sme to, maly nemal reflux, tak sme to velmi nepotrebovali a nechcelo sa nam riesit reklamaciu. tiez sa mi paci, ze je vysoky, ja som sice mala, ale dobre sa mi s babom manipulovalo, nemusela som sa cela zohybat...aj sportak je dobry, ta autosedacka nie je sice z tych naj, ale to ani v 3kombinaciahc nenajdes. jedine, co mne nenapadlo - ak pouzivate vytah, tak camarelo je velky kocik, my mame v panelaku aj velky vytah, ale u maminy sa do maleho zmestim len tak tak, lebo je kocar dlhy. no a este by som uz asi nekupila farenu kombinaciu so svetlou spodnou castou vanicky, z praktickych dovodov, ale inak sme spokojni 🙂 ten abc design sa mi nepaci vzhladovo, ale nemam skusenost, len som si pozrela obrazky

huginko
30. mar 2015

ja som mala kočík ABC design.....super kočík.maximálne spokojná som bola.pohodlný,veľký,hoci bol trojkolesový,bol stabilný a super ovládateľný. 🙂 malý sa v ňom vozil ešte v troch rokoch...v čase ,ked som ho kupovala ja, bol novinkou na trhu, mal nadčasový design a každý mi ho obdivoval...s druhým kočíkom nemám skúsenosti,takže porovnať neviem.....