Kočiar pre vysokých rodičov

karo149
14. jan 2014

Poradite kočiar pre vysoku mamičku a otecka (nad 180 cm ) ? Teda aby mal vaničku vyššie od zeme ako väčšina kočiarov na trhu a netreba sa k nej tak zohynať, aby bola čo najdlhšia keďže babo asi nebude žiadny drobec, tiež ručku vyššie aby som nevyzerala že mam kočik pre babiku 🙂 Ďalšie kriteria asi nič vynimočne,odpružene kolesa,polohovateľna vanička, niečo jednoduche na manipulaciu a odľahčene. Ďakujem vopred.

iva187
14. jan 2014

Roan Marita... manzel ma 190 ja 175 a vpohode nam stacil..vanicka bola tiez mega velka...

barbapapa
14. jan 2014

@karo149 myslim,ze vyskovo je najlepsi Stokke 😵

zebra41
14. jan 2014

@karo149 ja mam 180cm, mm 2 metre a mame concord fusion s vanickou proton 2010. co sa tyka rucky da sa dat dost vysoko,ze sa nam kocikuje pohodlne. vanicka je tak normalne, mozno skor nizsie,ale ja sa k malej nejako extra nezohynam. max ju odtial vytahujem. ja ju zvycajne do vanicky nalozim uz na byte a len pripnem na konstrukciu. mali sme ju vo vanicke pol roka aj s fusakom. dali sme ju do sportoveho len preto,ze uz revala,ked nespala, lebo odtial nic nevidela. este tam mala trosku miesta. takze teraz je uz v sportovom.

janula1605
14. jan 2014

Peg perego gt3 urcite nie je pre nizkych ludi 😉

lucula73
14. jan 2014

my sme mali concord fusion a manžel má 197cm a úplne v pohode....športová časť je jedna z najvačších na trhu,malý s atam ako 2,5 ročný v pohode vyspal a to je vačší od rovesníkov 🙂
na vaničku moc nekukaj,tá ku concordu proton je dosť veľká,ostatné nič moc,ale vaničku celkovo používaš málo,športová je doležitejšia. 😉

branki
14. jan 2014

brio go, ja mam 178, mm 198 cm a nemame ziaden problem, rucicka je polohovatelna, takze aj starsi brat moze hocikedy kocikovat 🙂 A vanicka je pekne vysoko.

magimary
14. jan 2014

my máme kočík GB Premium (Hardy) a je vysoký (pre niektorých vraj až moc), pre nás (178/190cm) ideálny
http://www.mall.sk/kociky-sportove/gb-kocarek-s...

susan007
14. jan 2014

gesslein F6 🙂

adulik23
14. jan 2014

mutsy

asaela
14. jan 2014

Roan Marita s velkymi kolesami, manzel ma dva metre a je mu dobry, nevyzera s nim komicky, mam fotku v albume ak si chces pozriet co je to za kocik. Perovanie ma perfektne a vanicku obrovsku, vyzera tak trochu retro.

karo149
autor
14. jan 2014

mam čo študovať do najbližšej navštevy mesta 🙂 ďakujem

pragmaticka
14. jan 2014

Urcite stokke

vjaja
14. jan 2014

určite stokke, xplory je ešte o kúsok vyššie ako crusi, ale keď idem popri ostatných s crusi, stále som podstatne vyššie 😀

karo149
autor
14. jan 2014

@asaela nemas aj foto kde by bolo vidno ako vyzera keď má športovú časť? nenašla som zatiaľ nikde odfotene so športovou.

nikuska265
14. jan 2014

mutsy je tiež vhodný pre vysokých

katkatt
14. jan 2014

ja mam 185 cm a hlboky kocik mame Peg-perego young, chalani (obaja dost dlhi) tam vydrzali do 8 mes. s fusakom, sportovy som vyberala podla komfortu pre dieta (Jane Nomad, alebo ten Concord Fusion je v podstate to iste) a golfac Navington Scooner v najvyssej polohe ma rucku tak akurat pre mna

edie63
14. jan 2014
bimba01
14. jan 2014

my mame camarelo malaga. je super!!!

nevesta1974
14. jan 2014

Camarelo Sandero polohovatelna rucka, velka vanicka,dcerka ma 8 mesiacov a este sa do nej zmesti v overale aj s fusakom (ja mam 180,manzel 192cm), spokojnost velka, odporucam a aj cena je primerana

simonka3
14. jan 2014

Ahoj my mame Roan marita,obaja sme vysoki a sme s nim spokojni,velka vanicka,velke kolesa super do terenu a v zime do snehu

jul11
14. jan 2014

@karo149 tiez mame roan marita je super len je tazsi taka klasicka konstrukcia super na zimu.mame aj bebe confort high trek je to trojkolka odlahcena lahko ovladatelna.vanicka sa da dat do auta a zafixovat ale nie je taka velka ako roan.takze sme kombinovi podla potreby a terenu

linibini
15. jan 2014

@karo149 ahoj, my máme Roan Marita Prestige a spokojnosť veľká. Je to retro kočík, pridávam aj foto , aby si mala predstavu. Manžel meria 190 cm a rozhodne mu kočík nie je nízky, ja som chcela zasa vyšší, aby som sa nemusela zohýňať ešte aj ku kočíku (po cisárskom). Rukoväť má dve polohy, vanička je obrovská - jedna z najväčších na trhu, kočík je odpružený, krásne hojdavý a prejde všetko - sneh, ľad, blato, trávu, piesok, štrk, dlažbu (taký malý traktor). Ešte si ho chcem nechať pre prípad, že by nasnežilo, ale od apríla je voľný....

karo149
autor
15. jan 2014

tak dnes sa ide na obhliadku,podľa fotiek na nete som niektore zavrhla, ine sa mi zas pozdavajú viac. takže dufam,že budu mať všetky spominané typy a posunieme par do užšieho výberu 🙂 vidieť a ochytať si všetko je predsa len lepšie ako pozerať obrazky 🙂

karo149
autor
16. jan 2014

užši vyber urobený,sice nemali úplne všetko čo ste mi odporučili ale z toho čo sme videli sa podarilo vybrať 🙂 ďakujem zatiaľ veľmi pekne všetkým za ochotu

asaela
18. jan 2014

@karo149 sportovu cast nemam odfotenu, lebo zatial len stoji v garazi odlozena, este som ju ani neskusala nasadit na podvozok. ale ked pogooglis, najdes, vyrobca to ma nafotene.

karo149
autor
19. jan 2014

@asaela už som poriadne googlila a našla som a aj linibini tu dala foto tak mam lepšiu predstavu 🙂

georgia333
19. jan 2014

@karo149 skús si pozrieť kočíky retro tie sú dostatočne vysoké

danula1238
19. jan 2014

Ja som mala Bebettto Magnum, Ten je vhodný aj pre vysokých, môj muž bol tiež spokojný, že sa nemusel krčiť. 🙂

karo149
autor
19. jan 2014

@georgia333 ďakujem za tip,akurat to pozerm, presne moj štyl 🙂

katkatt
19. jan 2014

@karo149 daj potom vediet, co ste vybrali, som zvedava 🙂