Kočiar Jane Muum - recenzie

25. okt 2017

Dobry den prajem 🙂 Chcela by som sa opytat na kociarik Jane Muum idem dnes pozerat kociare ale tento uz mam dlhsiu dobu vyhliadnuty tak chcem vediet aky mate nazor vy ktore ho mate 🙂 dakujem pekne za odpovede 🙂

veronikaromanko
25. okt 2017

My ho mame, ale pouzivat budeme az od decembra 😊 mne sa nanom paci ze ma dost velku a hlboku vanicku a aj kolesa su dost prijatelne hlavne na zimu.

andreyka14
25. okt 2017

My sme kupovali v 2013 a nemenila by som za nic. vydrzal dve deti a teraz sme ho posunuli svagrinej 🙂

libulibu
25. okt 2017

Môj brat v nom vozí uz tiez druhé dieta je s ním spokojný. Priestranná vanicka aj sportový kocík je dost velký a ide do lahu co im velmi vyhovuje. Konstrukcia je úplne lahucká a skladná. Odporúcam je to dobrá volba. 🙂

Dakujem velmi pekne 😊

25. okt 2017

Chystam sa do Kosic do obchodu babetkovo tak snad ho tam zozeniem lebo by som si ho chcela aj vyskusat 🙂 Ale zatial som nanho nic zle nepocula takze najskor kupime tento 🙂

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madamechic
16. jan 2018

@veronikaromanko ahoj prosím ťa aká vanička pasuje na jane muum? chcem kúpiť nejakú z ruky len sa v tom neviem zorientovať, dakujem

libulibu
16. jan 2018

Na kocík Jané Muum pasujú vsetky vanicky Jané: micro, capazo, matrix a transporter. Majú naklikávací pro systém.

madamechic

dakujem dakujem
@libulibu

nefertariska
12. feb 2020

Ahojte, ake mate skusenosti s tymto kocikom v snehu? Pytam s kvoli malej vahe kociku pretoze do snehu su asi lepsie tie tazsie a este ma zaujima aj dlzka vanicky a sportovej casti, ci su vhodne aj pre vyssie deticky. Dakujem

skybkaa
14. máj 2020

Ahojte... aj ja pokukujem po Jane Muum.. . tiež by som sa chcela opýtať, ako je to s ním v teréne (nerovnosti a pod) a prípadne snehu.. . nakoľko váha je "mušia".. . 😁 či nebude treba poriadnu silu na tlačenie.. . 🙄 ďakujeeem 🙂