Kedy ste kupovali kočík?

2. nov 2020

Ahojte baby kedy ste kupovali kočík ? My chceme až neskôr ale už mam vybratú značku kočíka strašne sa mi páči a viem že ho musím mat 😊

hettinka
2. nov 2020

Pri oboch deťoch až po pôrode. Mali sme vyhliadnuty, a kým som ležala v nemocnici, manžel bol kúpiť.

majamat
2. nov 2020

@hettinka to si musis rozhodnut sama. sestra skoncila pred porodom v nemocke a keby nemam ja nejake veci a keby jej nenakupim, tak nema vybavu. jej partner bol s nami vyberat kocik, ked ju pustili a potom ho bol zobrat. no ostatne drobnosti a vybavu som jej kupovala ja, este aj s mojim mm sme jej skladali postielku. mala som po dcere.

cookie29
2. nov 2020

Vybrala som ho skor, a kupovala som ho asi mesiac pred porodom.

hennyinnsbruck
2. nov 2020

V 20tt...kup kedy chceš.. Ked sa ma niečo stať stane sa aj par dni pred pôrodom.. Bohuzial...

deti95060810
2. nov 2020

krátko po pôrode.... ostatné deti podedili...😉

denden77
2. nov 2020

asi v 4tom mesiaci.. a par mesiacov sme nan museli cakat 😊

kiki68
2. nov 2020

Odporucam teraz uz v 5 mes hned ako mas morfo usg zacat zhanat. Lebo nasa skusenost z Covid situacie: cakali sme nez otvoria obchody ales konecne otvorili tak ze oni nevedia ci to do 8-10 tyzdnov dodaju. Nastastie sa podarilo kocik do porodu zohnat. Ale bolo to nervy, kedze obchode sa to muselo objednat a jedna zasielkova firma to zmrvila. Takze take ze po porode by som b tejto dove neriskovala. Nevies co bude, ci ten tovar stihnu dodat.

basska_b
2. nov 2020

Ja som kúpila 4 mesiace pred pôrodom. V tomto prípade by som možno počkala po vianociach. Tento kočík ľúbi byť predraženy

lenkike
2. nov 2020

My až dva týždne pred termínom pôrodu. Poverám neverím, ale skôr sme nemali veľmi čas ísť po neho. Ale vybrali sme ho skôr, už sme ho šli len kúpiť

andreatytler
3. nov 2020

Asi 1 mesiac pred porodom lebo to bola kombinacia kocika a autosedacky, takze sme ho nemohli kupovat neskor.