Kedy môžem dať synčeka do športovej verzie kočíka?

28. mar 2022

Ahojte, chcem sa spýtať kedy by som mohla už dať synčeka do sportovej verzie kočíka? Ma 6 mesiacov ale ešte nesedí. Ked je vo vanicke a nespinka tak sa stále snaží dvíhať a nakláňať aby videl všetko okolo.
Vďaka🙂

domka222
28. mar 2022

Ja som dala syna keď mal 6 mesiacov, tiež ešte nesedel. U nás bol vždy rev v hlbokom. Nemal čo obzerať

bashee
28. mar 2022

Ja som mojho dala vtedy ked uz bol zvedavy na svet okolo. Predchadzalo tomu vozenie vo vajicku, lebo tam nelezi je to taky polosed. A kratko nato sup do sportoveho. Mal korytkovy lah/sed v sportovom kociku. Takze pohoda. Podla mna uz mozes ak nebude v pevnom sede ale takomto naklonenom lahu.

jaskolka
28. mar 2022

Ja som dala už v 6 mesiacoch. V hlbokom vrestal, lebo videl len tu kupolu nad hlavou a v sportaku mohol pozerať okolo seba.

bbebe
28. mar 2022

dala som ju tiez tak ked sa jej nepacilo vo vanicke. mala cca tych 6 mesiacov. kludne ho daj, samozrejme nie hned do sedu 🙂

rebekamarcusko
28. mar 2022

Ja som dala pred cca 2tyzdnami to mal 6 a pol mesiaca. Hlboky uz mu bol viac menej maly 😂

mima1
28. mar 2022

Moj 2syn bol v sportovom v 4m. Sice len lezal ale vo vanicke uz bolo tesno a este to bol aj najhosi kocik tak som ho rychlo predala a dala sportovy.

dzejsik
29. mar 2022

daj mu v sportaku mierny sklon, aby videl a ked zaspi vyrovnaj, starsi bol od 5 mes, mladsi teraz stvormesacny uz tiez zacina vymyslat tak chodime von ked je unaveny