Kde mi dajú kočík na splátky?

martinahrnkv
20. jún 2020

Ahojte mamičky neviete mi poradiť kde by mi dali kočík na splátky (inter. stránka, obchod)? Keďže je ta finančná korona kríza teraz tak nemáme inú možnosť... Ďakujem 😊

nika82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikusiak9
20. jún 2020

kocik z bazaru

stanulienkat
20. jún 2020

Neda mi sa opytat. Ked ste planovali dieta aj ste sa zamysleli ako budete financne vychadzat? Este dieta nie je na svete a vy nemate ani na kocik. Z coho ho budete zivit a satit? Je to nezodpovedne. Mozte sa do mna pustit.

loginexistuje
20. jún 2020

@martinahrnkv kup si takyto nejaky bazarovy skus dojednat cenu prip nizsie https://www.modrykonik.sk/market/kociky/pt8fke/... pre teba idealny velky kocik das letne dieta do neho aj v zime s fusakom a potom sportak si kupis novy

sissy27
20. jún 2020

@martinahrnkv alza, mall, hej ponúkajú nákupy na splátky, otázne je za akých podmienok a či ich spĺňate...

soldi
20. jún 2020

bazar. plus kopu ludi starsie kociky aj daruje. to uz je aka hlupost brat pozicku na kocik 🙈
vyskakuj len tolko, na kolko mas.

misik14
20. jún 2020

Za mna jednoznacne bazar.. vyberies si pekny kocik za 50-100€ bez problemov

zirafienka
20. jún 2020

@stanulienkat vtedy bol rozum v nohaviciach a teraz neviem, či je niekde inde. Rozum do vývrtky, kočík na pôžičku...

elumina
20. jún 2020

@martinahrnkv ako už bolo spomenuté, keď ste plánovali dieťa, tak ste kde rozmyslali? Keď nemáte ani na kočík, čo je to najmenej pri bábätku. A možno ti tam ani nebude. Kde chceš vziať na ostatné veci? Si kúp z bazáru a len taky na aký máš. 🤦‍♀️

mogaa
20. jún 2020

@martinahrnkv kočík na splátky? veď dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa -tak si požičaj od rodiny a následne to vrátiš z toho príspevku....ale ak nemáš na kočík, tak ani nový nekupuj - dieťa potrebuje veľa vecí tak račej si peniaze odlož a kúp kočík z bazáru.....veď nepotrebuješ nový a hlavne ak na neho nemáš😉pôžičku bude treba aj splatiť....

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@elumina bohužiaľ keď sme plánovali dieťa nikto z nás ani len netušil čo príde a ze prídeme obaja o prácu (otehotnela som koncom októbra)

schoki
20. jún 2020

Ahoj.mozem odporucit kupit hlboky bazarovy.My sme mali od rodiny.Drobec bol v nom uz 4 dieta a stale vyzeral velmi dobre ( kvalitny emaljunga ).Hlboky budes pouzivat plus minus pol roka.Verim,ze situacia sa zmeni a kupis pekny sportovy.( do trojkombinacie by som moc nesla-sportove z kombinacie nie su az take dobre)
Tiez popros rodinu,ze ked chcu dat nieco babätku,nech prispeju na vybavicku-kocik.

s_a
20. jún 2020

@schoki ja som bola rozhodnuta minimálne pre 2 kombináciu, ale po vašom komentári som sla pozrieť nejaké "samostatné", ale žiadny pekný som poriadne nenasla 😣 ale z kombinovaných je obrovský výber a veľmi pekných 😀

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@elumina ja som sa nepýtala na všetky ostatné veci lebo všetko ostatné už dávno mám chyba mi uz len ten kočík

schoki
20. jún 2020

@s_a Moze byt,ze ponuka len hlbokych je mensia.A ked cena a kvalita pasuje,moze byt aj dvoj - trojkombinacia.Ved kazdej pasuje nie co ine.

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@zirafienka vy ste v októbri tušili že príde táto kríza ze ma tu sudite kde som mala vtedy rozum? Obaja sme vtedy ešte pracovali a ani nás nenapadlo ze prídeme o prácu tak si tu vašu vyvrtku strcte do vášho múdreho zadku!

s_a
20. jún 2020

Tak samozrejme, to sa stane, ze človek príde o pracu, ale z čoho by ste potom ten kočík chceli splácať.. Kúpte si teraz použitý a ked budete na to mat peniaze, tak kúpite nový

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@s_a manžel sa už v práci rozbieha pomaly a ja budem na MD ochvíľu takže ta splátka za kočík sa určite bude dat zvládnuť

sonnenshein
20. jún 2020

@martinahrnkv Ja som teda kludne mohla kupit doslova akykolvek kocik som chcela, ale aj tak som sla do bazaroveho. Mam Casualplay 3kombinaciu za 90euro. Preco? Lebo som prilis stara aby som sa potrebovala predvadzat kocikom co zrovna leti, a islo mi o ine parametre. Dieta naozaj a skutocne nepotrbuje Cybex za 2k, lezi sa mu v nom rovnako ako v nejakom za 50eur. A nie je to ani hanba, ani "trapne".

kristina0909
20. jún 2020

Podľa mňa chce nejaký drahší kočík keď ho chce na splátky... lebo inak ak je podmienkou len to že ma byt nový kúpite aj lacnejšie napr. Joie, gmini, moon atď.

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@sonnenshein ja teda tiež určite nehľadám kočík za 400 az neviem koľko € žeby som sa mohla predvádzať 😊

janeninka
20. jún 2020

@martinahrnkv práve preto že nikto nevie či dakedy kríza ale vypadnutie príjmov alebo neočakávaná situácia a výdavky znova neprídu treba rozumne nakladať s financiami a nepoziaciavat si na kocik. Za žiadnych okolností. Aj keď bude z čoho splácať. Radšej si treba spraviť rezervu, investovať. ..

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

Ženy ja som nikde nenapísala že nemôže byť použitý preboha 🙏 len ci nepoznáte stránku, obchod kde by som ho mohla dostať na nejaké 2-3 splátky

sonnenshein
20. jún 2020

@martinahrnkv Kolko realne mozes na ten kocik dat? 2-3 splatky po povedzme 50-70eur?

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@sonnenshein áno tak nejako do 200€

23nika93
20. jún 2020

Ja nechápem tieto pôžičky na všetko na dovolenku na kočík.... Aj keď ste prišli o prácu snáď ste mali niečo nasetrene nie? Ci ste žili z výplaty do výplaty? Snáď si nájdete 200 euro aj na bazarovy kočík radšej popros rodinu ney zbytočne úroky platit

marlent
20. jún 2020

Pyta sa na moznost splatok nie ma posudenie jej zodpovednosti

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@marlent keby som vedela tak radšej držím hubu a krok 🙈😄

sonnenshein
20. jún 2020

@martinahrnkv Tak pozri, a to som hladala naozaj len za menej ako polovicu...
Ten Casualplay naozaj odporucam, mala som ho pri starsich detoch a ked som sa teraz rozhodovala, skusila som od stokke az po Cybex, a skoncila zase pri S4 🙂

amarilka26
20. jún 2020

Skus pozriet www.babytrend.sk alebo www.kociky.sk. Pripadne www.aladdin.sk,