Kde kúpim xxl sedák Quinny buzz 3?

lilianka24
13. feb 2013

Maminky prosim vas kde zozeniem ten xxl sedak zhanam ho dlho a nikde nic ani na nete :(

anjelicek26
13. feb 2013

@lilianka24 - na anglickom e-bay ich maju vela, kurier ti to dovezie k nam, alebo posta, u nich nie je postovne predrazene, skus pozriet... aku farbu?

anjelicek26
13. feb 2013

@lilianka24 - trochu sa tym prehrab, su tam aj potahy a aj cele sedanky - seat unit.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197....

lilianka24
autor
13. feb 2013

@anjelicek26 odtial som neobjednavala nikdy ani stím nemam skusenost :( no chcem čierny kupit kočik od jednej mamky ale ma len s tou malou verziou

sasrnka
13. feb 2013

@lilianka24 pri kazdom kociku, kde bola penova sedacka, tak by mal byt aj XXL sedak. Potom, tusim od roku 2011, je vyrabany Q. buzz len s jednym sedakom. Tak neviem, ci sedaky, site na nove rocniky sedia aj na stare.

zuzapiky
13. feb 2013

Ahoj ja mam tyrkysovy , zlomila sa mi konstrukcia kocika takze uz mi je na nic mozem ti predat🙂)

zuzinelka
18. feb 2013

zuzapiky ahoj , ked sa ti zlomila konstrukcia ostala ti cela rukovat na kocik ja by som mala zaujem ju od teba kupit a aj plastenku tu tenku co sa dava na nozicky ak mas napis mi zuzinelka@azet.sk

irmicke
2. aug 2013

ahojte ak chcete mozte napisat co potrebujete a kolko ste ochotne ponuknut za tu vec a ja Vam to zozeniem.