Kde kúpim náhradné diely na kočík iCandy Peach Blossom Twin?

anulik88
25. apr 2016

Ahojte baby. 🙂
Máme súrodenecký kočiar iCandy Peach a nešťastnou náhodou sme si zlomili rúčku. Máme to zatiaľ provizórne opravené ale dlho to nevydrží a nikde neviem nájsť náhradnú konštrukciu. Viete mi s tým niektorá pomôcť?

sju222
10. jún 2017

@anulik88 dobrý deň,máme rovnaký problém,podarilo sa vám to.nejako vyriešiť?

anulik88
autor
12. jún 2017

@sju222 žiaľ nie, ešte stále hľadám riešenie.

sju222
12. jún 2017

My sme.kupovali aj nové predné kolieska,boli veľmi zodrane a zohnali sme to v čechách,nebolo.to.teda lacné ale nevyhnutnosť,nemali sme.na.výber..a teraz rúčka,zlomila.sa.nám z obidvoch strán v strede pod.tým plastom kde je.mechanizmus na skladanie
Našla som stránku tiež českú,robia servis Icandy,takže skúsime cez nich

anulik88
autor
12. jún 2017

Mám presne tie isté problémy. Môžte mi poslať link na tú stránku?

sju222
12. jún 2017

forbaby.cz
Tie kolieska boli od nich,na email o rúčke nám ešte neodpovedali zatiaľ

anulik88
autor
12. jún 2017

A mozem sa vas este opýtat kolko stali?

sju222
13. jún 2017

Predné sme kupovali,70€ s postovnym
Zadné stoja raz toľko..😕

sju222
13. jún 2017

Aké veľké máte deti ak sa smiem spýtať?zaujíma ma koľko asi mi v tom kočíku vydržia...

anulik88
autor
13. jún 2017

19 a 33 mesacu maju chlapci a radi sa v nom vozia...

anulik88
autor
13. jún 2017

ak mozte poslite mi presny link na tie kolieska lebo som ich na tej stranke nenasla...
a este mi napadlo ze ak sa viete orientovat na ebay tak tamsa vraj da zohnat rucka za 30 az 50 € ale ja to neviem zial.

sju222
14. jún 2017

tiez sme kolieska nenašli na.stránke,l sme sa dočítali že robia servis Icandy tak sme tam iba napísali mail,či to majú skladom,skúste aj vy v kontaktoch bud napísať alebo zavolať
Na.ebay účet nemám.ale vedela by som.to ztadial možno.zohnať,no nám to.dosť ponáhľa keďŽe sa.s.tým hroZne ide

anulik88
autor
15. jún 2017

Ved aj mi by sme chceli cim skor ale tu som nahradnu nenasla tak ak by ste vedeli z ebay vedeli objednat tak ak by ste bola dobra aj mne jednu objednat ja vam peniaze poslem.

sju222
15. jún 2017

No na ebay som to pozerala,sú tam,ale nie nové,iba používané a to ja nechcem,my to objednavame z tých čiech,dokonca som písala aj do UK do Icandy zakaznickej linky a sami mi odporučili že najbližšie mi vedia pomôcť práve tu v čechách,kde majú servis

ruzenka777
30. mar 2019

Zdravím, ten kontakt na servis v CR mi viete niekto poslať prosím? Alebo ak sa náhodou niekde predávajú na Slovensku icandy, dakujem

anulik88
autor
3. apr 2019

@ruzenka777 mrzí ma to ale čo som sa ja pokúšala o servis tak na i candy sa neorienntuju. Musela som kúpiť novy a aj to len online cez Česku stránku.

sju222
3. apr 2019

aj my sme nakoniec kupovali novu cez cz stranku