Kde kúpim kočík v Poľsku?

spolocenskesatynela
20. júl 2015

Odporucite mi kde kupit v Polsku kočik poprosim rovno aj adresu. Dakujem

bonaqa2013
20. júl 2015

@spolocenskesatynela ja som mala z PL - nikdy viac. Nepodarok na n-tú. Chodil dookola. Keď som chcela ísť rovno - tak som musela stále nadvihovať jednu stranu. Po veľmi krátkom čase bol šedivý ako starý dedo... Vybledol. ☹ ☹

sikynovae
22. júl 2015

Ahoj, byvam priamo na polskej hranici, takze chodim casto nakupovat do polska. Aj ja sa pomaly obzeram po kociku. Viem o jednej predajni v Novom Targu. Vola sa Babyboo. Neviem presne ulicu, ale najdes to na internete. Pekny vyber kocikov, rozne znacky, mila teta. Ja som tam kupila uz kopec detskeho tovaru. Samozrejme mas zaruku na kocik. No ak chces lacnejsi kocik, tak chod na trh. V tom istom meste, kazdy stvrtok a sobotu. Ale ta kvalita u tychto kocikov nie je, ale pre niekoho je v tej chvili riesenie kupit lacny kocik.
No a este otvorili jeden obchod, ktory je priamo po ceste medzi Novym T. A Carnym Dunajcom. Je to budova velkoskladu, pred ktorou je priamo na ceste bilbord ze tam predavaju detske kociky, ale nebola som tam este. Ale kedze je to po ceste, tak sa tam mozes zastavit. Papa

paladia
22. júl 2015

Vacsina kocikov predavanych na SK su polske znacky. Celkom dobry vyber a cena je aj v Leluchowe. Taka opustena plechova buda s murovanym domcekom ako susedom. Ak tam urobis vacsi nakup, spravi ti lepsiu cenu. My tam pojdeme.