Kde kúpim kočík v Poľsku?

ja1985
20. nov 2013

Ahojte, ja sa chcem poradit...chystame sa do Polska, do Krosna na kociar, postielku , vanicku , matrac atd 🙂 chcem sa poradit kde najlepsie nakupime tieto vecicky, na trhu alebo je tam nejaky obchod? a treba menit peniaze alebo sa da platit eurami....konkretne idem za kociarom Camarello Granada...budem vdacna za vsetky infosky 🙂

svetlusska
20. nov 2013

@ja1985 ja som bola v krosne viac krat a najvacsi vyber kocikov maju na trhovisku v tych obchodikoch pri ceste. len sa este spytaj pre istotu ci maju aj oni 2 rocnu zaruku...

adkasmolka
21. nov 2013

@svetlusska prosim Ta, a ponuku kocikov peg-perego ale hlboke, kde tam ponukaju?

svetlusska
21. nov 2013

@adkasmolka no to netusim ci tam nieco take ponukaju, skor by som povedala ze na trznici klasika polske kociky, v obchodnom dome ked to tak mozem nazvat co je pri trznici a tiez ten trocha dalej som nasla iba dva kociky. pytala som sa aj ludi priamo v krosne ci nie su aj nejake ine obchody s kocikmi v krosne tak mi tvrdili ze len tie na trznici co su. hlbokych ale s trojkombinaciou tam mali habadej, takze s tym problem mat nebudes..ale znacky ti nepoviem lebo neviem. odporucam sa ale pri kupe kocika alebo inych veci pri ktorych je zaruka spytat sa ci maju dvojrocnu...

adkasmolka
21. nov 2013

@svetlusska ok,diky moc za info. 😵

renatka80
21. nov 2013

Ani nemusíš chodiť do Poľska. Môžeš si ho kúpiť na Slovensku v Žiline. Dvojročná záruka ale aj pozáručný servis na dobu 5 až 6 rokov. Majú tam super akcie na všetky typy kočíkov. Tá akcia je aj na Camarelo Granada. Ten obchod sa nachádza pri parkovisku Carfour, hneď veďľa Mountfieldu (drevený domček). Na postieľky tiež majú mínus 10%. Skús sa tam kuknúť a uvidíš, že nemusíš chodiť ani do Poľska. Sú tam super ceny aspoň ja som veľmi spokojná🙂)))

ja1985
autor
24. nov 2013

Baby, a ako je to s farbami tych kociarov?? maju ich tam viac, ci ich potom treba objednat??? ja mam vybratu taku tu sedu s bodkami, ako tie bodky nie su podstatne 😀 , ale tak zasa nechcem nejak ist do konkretnych farieb, ale skor nieco neutralne...najdem ho tam??

sono2
24. nov 2013

Na trgoch nie?

dankariska
20. mar 2014

Ahojte, máte niektorá skúsenosť za poslednú dobu s kúpou kočíka z Krosna?
Koľko Vás vyšla 3-kombinácia Vášho typu kočíka?
Kde presne ste ho v Krosne kúpili?
Budem vďačná za každé info. Chystáme sa tam o 2 týždne.

dankariska
21. mar 2014

Nenajde sa nikto, kto by mi vedel odpovedat???