Kde kúpim čiernu clonu na kočík Kiddopotamus?

veverka84
10. máj 2010

AHOJTE NEVIETE KDE SA DA KUPIT CLONA NA KOCIK KIDDOPOTAMUS ALE V CIERNEJ FARBE?CO SOM NASLA V CIERNEJ TAK NA DVOJICKOVY KOCIK ALEBO NA NORMAL ALE IBA SEDA AL. MODRA...ZE VRAJ JE NA JANE SLALOM SUPER...ALEBO MATE NEJAKY TIP KTORA JE ESTE DOBRA?
DAKUJEM

sunea
10. máj 2010

To neviem, ale napr. na ceskom Konikovi sa da kupit lacna a kvalitna univerzalna clona:
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/6jrm...

dosa
10. máj 2010

veverka - podobna je sunshine kids, mam ju vyskusanu na viacerych kocikoch a je naozaj variabilna a som s nou moc spokojna. oproti koddopotamus je aj o dost lacnejsia. ja som ju kupila v obchode v trnave za 16,90 €, ak by sa ti pacila, mozem ti do ip napisat kontakt...

kelila
10. máj 2010

Ja som kupila slnečnú clonu kiddopatamus pred 2 tyzdnami prave preto ze na 100% pasuje na kociar jane. Je dobra, nie je taka sietkovita riedka, prave naopak. Este sa mi pacilo ze ma UV ochranu 50 a da sa pekne stiahnut aj na nozicky babuliaka. Mam ju cez americky ebay za 16 dolárov. A kupila som ciernu clonu, aj ked som hladala skor sivu, ale cierna bola prave najlacnejsia. A mne je to v podstate jedno, vo vacsine pripadov je ochrana proti slnku v ciernom prevedeni.

tigri
10. máj 2010

naposledy som ju videla v Babymarkete v Bratislave...a mali tam aj Sunshine kids 😉

a skusila by som aj mimibazar...

veverka84
autor
10. máj 2010

na mmb maju len modru a sedu...dokonca ajh na cz co som hladala...tu sunshine kids mam v zalohe ked tuto nezozeniem ale ako pise kelila da sa dost stiahnut videla som fotky na slalome a bolo to super...kelila a kedy si to objednavala nedavno?a este ak osa to plati a tak ja som na toto totiz hrozny antitalent...mozes poslat aj do ip ak by sa ti chcelo.dakujem.dosa aj teba poprosim kde si kupovala nemas nahodou slalom ze ak oto tam vyzera?

veverka84
autor
10. máj 2010

tigri a kedy si ju videla v babymarkete?uz so mtam pisala mail niesom z BA jaj keby ju maju... 🙂

tigri
10. máj 2010

asi tak pred mesiacom, vtedy som zhanala aj ja clonu, nakoniec som kupila taku obycajnu, ale neviem, asi som mala viac investovat 😒

veverka84
autor
10. máj 2010

no uvidim ako pochodim...no baby co maju tu emitex tak ze nic moc...tak preto chcem zainvestovat a mala bude mat este len pol roka takze mi dobre padne ak sa bude dat co najviac stiahnut...

tigri
10. máj 2010

ta lacnejsia je taka plandava a krpata ju stale stahuje, tie uchytky po bokoch ju tak dobre nedrzia...ale tak by mozno dopadla aj ta draha 😉

este ma napadlo, ze tam skus rovno zavolat, lebo mne na mail vobec neodpisali, telefon normalne dvihaju...

lenus3
10. máj 2010

Ahojte, no aj ja zháňam kiddopotamus, čierny, na českom mmb som ju našla, ale keď sa robia tie prevody a poštovné, vždy to vyjde akosi draho.
Mám jané slalom 2007, myslíte, že by som musela ešte kúpiť aj clonu na to priesvitné okienko, alebo by stačil kiddopotamus - len neviem, že keby som ho chcela sklopiť až dole, okienko by sa asi odokrylo, však?

tigri
10. máj 2010

baby, ak viete obchodovat cez ebay, tak pozrite sem:

postovne je 4 libry na slovensko:

http://cgi.ebay.co.uk/KIDDOPOTAMUS-RAYSHADE-BLA...

tento nema uvedene postovne na Slovensko, treba napisat, lebo delivery ma European Union:

http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-KIDDOPOTAMUS-SU...

a do tretice, postovne 3,45
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Kiddopotamus-Black-Ra...

veverka84
autor
10. máj 2010

lenus ja mam aj na to okienko ten pas takze ked zozeniem tuto potom ti napsiem ci treba ci nie 😀 😀 😀 😀
Tigri no tak na toto si netrufam🙂)))))

dosa
11. máj 2010

veverka - sunshine kids je podla mna taka ista ako kiddopotamus - teda na pohlad. tiez ma UV ochranu a tie bocne vrecka na boku... ja ju mam priviazanu len dvomi bocnymi snutkami o kocik a kludne si ju mozem pocas jazdy kedykolvek posunut - ked je maly hore, tak viac dozadu, aby videl von a ked zaspi, posuniem ju viac dopredu a maleho celeho zakryje, az po nozicky... slalom menam, mal len buzz a solano...

dosa
11. máj 2010

...tak tu ju maju zrovna v akcii - postovne je 3 € a ked robis prevod na ucet, musis vyuzivat regulovanu platbu - ta stoji tolko co bezny prevod na sk:
http://www.babynabytek.cz/sk/detail/zobrazit/11...

tigri
11. máj 2010

Veverka, teraz som si uvedomila, ze v babymarkete nemali kiddopotamus ale clonu teutonia...prepac 😔

veverka84
autor
11. máj 2010

dosa tam som ju nasla aj ja len ju nemaju v ciernej...
tigri sak som tam dnes volala a sa cudovali ze nic take nemali 😀 😀 😀 😀
lenus3 kde na mmb cz si to nasla lebo ja som ani tam ciernu nenasla...
dakujem

dosa
11. máj 2010

ved tam maju tri na vyber, tak som si myslela, ze ta prva je cierna - tak ta je potom aka?

veverka84
autor
11. máj 2010

vsimaj dole je napisane ze dostupna iba seda a modra farba ☹ uz som tam aj pisala ze ci nebudu...ale ze su vypredane...

dosa
11. máj 2010

tak to som uz nepozerala... a tie dve ostatne farby sa ti nepacia? ved to je jedno, ucel splnia, tien spravia...

lenus3
11. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5417734&tab=5
Juj veru majú len šedú a modrú, no ja potrebujem čiernu, lebo mám jané slalom 2007 modro-oranžový a keby som tam dala tú tmavomodrú, to by nevyzeralo už dobre.
Kámoška by si vzala asi aj tú šedú.
Keby sa našla nejaká dobrá dušička, že by sme si to objednali z ebay naraz, poslali by sme jej korunky - ja by som to aj objednala, ale neviem neviem, moje zručnosti a jazykové znalosti či by to dokázali.
Nenájde sa nejaká šikulka?

lenus3
11. máj 2010

veverka a kde budeš kupovať ten kiddopotamus, ak by si niečo našla, ozvi sa prosím, aj ja by som vzala dve. Ďakujem - ale kúpim si aj tie horné pásy.
Akej farby máš kočík?

lenus3
11. máj 2010

Sunshine kids - máte ho niekto na jané? fakt nevyzerá zle

lenus3
11. máj 2010

Tak takýto je rozdiel

dosa
11. máj 2010

ja v tom rozdiel nevidim 😉 ak by si tu ciernu prichytila o zadnu trubku kocika, tiez to vyzera tak isto - zalezi od toho, kde si to uviazes a ako to nasponujes, to je z takeho super elastickeho materialu a ked to trocha viac natiahnes, tak to bude presne tak isto ako ta modra 😉
keby som nahodou stretla dnes vonku niekoho so slalomom, tak vam to odfotim 🙂

veverka84
autor
11. máj 2010

ja mam cervenocierny slalom...takze cierna by mi tam tak zapasovala...
Dosa som detailistka nemozem za to 😀 😀 😀 😀
Lenus vecer skusim preluskat nejaku diskusiu objednavanie cez e-bay ci sa nedozviem ze je tuo uplne jednoduche🙂)))o com pochybujem 😀 a mohli by sme to aj naraz...skus sa o to pozaujmat aj ty ked dame rozum dokopy mozno to zvladneme 😅
ja budem az vecer moct tak dam vedet alebo zajtra...no ten sunshine kids keby ma niketo fotku na slalome by nebolo zle...
lenus videla si fotky slalom s kiddopotamusom?dam link ak to najdem..

orovka
12. máj 2010

Ahojte, ja mám clonu sunshine kids na concorde fusion, ak chcete pozrite do albumu. Myslím, že na Jané by to tiež sedelo, je podobný concordu a myslím, že by to zakrylo aj to okienko.

lenus3
12. máj 2010

Orovka, prosím Ťa, kde si ju kupovala a nevieš či ju niekto nemá aj na slalome? O to okienko mi až tak nejde, tam si kúpim originál clonu a bolo by to v pohode. Mne ide o to aby to super sedelo.
A ona sa dá nejako aj natiahnúť , sklápať?
Takto vyzerá kiddopotamus na jané? Fakt super, našla som fotku na internete, ale chcela by som tak vidieť aj sunshine kids. Škoda že u nás v obchodoch ju nemajú, možno by mi ju dali odskúšať?

lenus3
12. máj 2010

veverka tak čo spravíme, myslíš že ten sunshine by nám sedel? Ja by som to už mala najradšej doma.

orovka
12. máj 2010

Ja som si ju objednala cez babybazar (www.aladdin-kociky.sk). Ešte som ju nevidela na žiadnom kočíku, tak som to riskla a objednala len tak. Ale je fakt super. 😉 Dá sa potiahnuť dopredu, alebo dozadu podľa toho ako svieti slniečko a keď sa kočík zloží, tak sa clona nemusí dať dole. Ten kiddopotamus sa páčil aj mne ale nikde nemali čiernu a zdala sa mi aj dosť drahá. Tu nemá nikto Jané, že by som ju vyskúšala.