Kamenné predajne kočíkov na Slovensku

mojitka333
21. jan 2013

Prosím o radu, kde na Slovensku sú dobré kamenné obchody s kočíkmi? Na internete je ich veľa, už by som aj mala zhruba vybraté,ale napriek tomu je asi lepšie vidieť kočík na vlasné oči.

zuzik311
21. jan 2013

@mojitka333 závisí od toho skade si. možno by to bolo dobré uviesť

vonicka
21. jan 2013

v BA - Babymarket.sk, predeti. sk, brendon.sk, kocikovo.sk - vsetky maju velke predajne, na ich webe najdes adresy kde. Tych obchodoov je tiez vela a je lepsie si pred kupou kocik odskusat.

mojitka333
autor
21. jan 2013

Ja som zo Zvolena, ale nie je problém pre mňa ísť sa pozrieť hocikde, nakoľko tu v okolí veľký výber nie je.

froggynka2013
21. jan 2013

No len sa priprav na to, ze nie vsetky kociky co maju na nete maju aj v predajni skus si tam najprv zavolat, neskusala si v BB????
ja som bola dost sklamana z brendona, tam ako ziadna rada, ziadny zaujem nic. Kocikovo ak je tam vela ludi tak nestihaju a je tam celkom malo kocikov.
Super bolo napr. v senci sami-kociky.sk, baby market.sk super predajkyna Andrea a Peter, predeti su v ramci moznosti

mojitka333
autor
21. jan 2013

Ďakujem, ja sa chystám pracovne vo štvrtok alebo v piatok do Bratislavy, tak by som si aj tam obehla dáke obchody, v každom prípade ďakujem.

zuzik311
21. jan 2013

@mojitka333 ahoj aj v Prievidzi je Barbora, včielka. majú tam dost kocikov

mojitka333
autor
21. jan 2013

ďakujem zuzik311, myslím, že sa pôjdem previezť aj do Prievidze

vevet
21. jan 2013

@mojitka333
@froggynka2013
Ja som bola v Samo-kočíky(keď neboli ešte presťahovaný do Senca), ale výber malý vcelku dobrý, hlavne na internete, ale aj v predajni sa dalo dobre pozrieť ( len mali malé priestory - mozno sa to teraz po presťahovaní zmenilo - nebola dom ešte v Senci pozrieť). Ochotný personál, a rýchle objednanie.
V Babymarkete majú naozaj dobrý výber, môžem tiež odporúčať aj personál.
Ešte by som skúsila pozrieť aj v obchode Premaman ( shopping palace -Zlaté piesky) - ževraj sa spojili s obchodom peg perego (v auparku). - keď som si tam bola raz pozrieť (síce na iné veci) všimla som si že majú pekný výber kočíkov.
A ešte to Pegperego v Auparku (ak to tam funguje ešte), my osobne sme kúpili tam ( potrebovali sme pegpergo).
Takže ja by som odporučila tieto obchody v Bratislave a okolí.

jannas
21. jan 2013

len info: pegperego v auparku je už zrušené...

adulik23
21. jan 2013

@mojitka333 tu si uz asi bola, ale pre istotu http://www.kocikylienka.sk/index.php

inac, ked budes v BA, tak urcite nevynechaj babymarket a premaman 😉

vevet
23. jan 2013

@jannas vďaka za info, my sme tam boli minulý rok v októbri a odvtedy už nie, len som o tom počula že sa spojili. Takže už len do Premaman (ak Pegperego)

jannas
25. jan 2013

myslim, ze od januara skoncili v auparku...

nika82
25. jan 2013

Aladin - Hlohovec

evabb35
25. jan 2013

@mojitka333 v BB máme tiež veľkú predajňu s kočíkmi rôznych značiek.

Kočík cez internet by som nekupovala. Potrebovala som si vyskúšať ako sa mi skladá, jazdné schopnosti, celkovo tie rozmery som potrebovala vidieť...a dobre som spravila. Bola som prekvapená, keď som videla v predajni kočík, ktorý sa mi na internete veľmi páčil. V realite bol úplne iný a kúpila som kočík, ktorý by som cez internet určite nekúpila, lebo by ma vôbec ani neupútal.

lubiduch
25. jan 2013

@mojitka333
Mne sa páčilo v babymarkete, majú 2 predajne v BA. Teraz ale majú predajnu v avione a tam sa mi zdalo že nestíhajú. Kocikovo otras, malý výber a nemali na mňa vôbec čas. Brendon nie nie nie, nekupovala som tam sice kočík, ale niečo iné, ale mala som problémy s reklamáciou.
Pre deti maku fain obchod pri avione, páči sa mi že majú rozličné povrhy v predajni kde môžeš vyskúšať jazdiť s kocikom.
Ale celkovo najkompetentnejsi mi prišli v babymarkete

aja21
29. jan 2013

@ evabb35 prosím Ťa ako sa volá tá predajňa s kočíkmi v BB a kde presne sa nachádza. ďakujem

mojitka333
autor
1. feb 2013

v BB je predajňa kočíkov na začiatku Bystrice od Zvolena, myslím, že predeti sa to volá. A na Huštáku v OCA je tiež predajňa babysvet. Dnes som tam bola pozrieť.

lubi2002
22. mar 2013

v Petrzalke je este obchod Enikibeniki ale nebola som tam osobne, takze neviem aky vyber kocikov tam je.

mojitka333
autor
22. mar 2013

Ďakujem Vám za rady, obehala som asi polku Slovenska, ale nakoniec kočík mám doma konečne. Teším sa. Nakoniec som aj tak kúpila v Ba v babymarkete. Ale páčilo sa mi aj v premamam v ba. Ešte raz ďakujem za rady.