Joolz Aer+ alebo Bugaboo Butterfly

02lenka02
22. mar 2024

Ahojte ☺️ neviem sa rozhodnut medzi butterfly a aer+ 🤦‍♀️ poprosim kto ma realnu skusenost s oboma kocikmi a vie porovnat jazdne vlastnosti ked v kociku sedi vacsie 3 rocne dieta, ktore sa radsej vozi ako chodi 😀😀 dakujem krasne ☺️

mia_von_prag
22. mar 2024

Mám Aer, kamarátke som poradila radšej Butterfly.
Do koliesok Aer sa zapichuju všetky kamienky, ktoré cestou stretneme. Materiál sa na jednom mieste hrozne vyšúchal, nedá sa prať. Tá časť pod nohy, ktorá sa musí dokúpiť je trochu šmejd, stále to padá a napravujem.

Oba kočíky sa mi zdaju pre deti do max 3 rokov. Moja dvojročná ma 90 cm a keď spí, tie nohy jej v Aer dosť trčia. Používam len na obedny spanok a do 3 rokov sa ho určite zbavim.
Neboj sa toho, deti musia veľa chodiť, oni si zvyknú.

02lenka02
autor
22. mar 2024

@mia_von_prag prave vcera som predala thule a v nom mu tiez trcali nohy 😀 ja by som ho chcela len na obcasny spanok na celodennych vyletok na rychle presuny atd. Jasne ze musi nieco preist ale bez kocika si to neviem predstavit a thule bol sice najlepsi ale moc velky preto hladam nejaku lahku spratnu nahradu ☺️ dakujem ☺️ a mala som tiez favorita bgb ale dost som sa docitala ze co sa tyka ovladania a ,,terenu,, je aer omnoho lepsi

mia_von_prag
22. mar 2024

@02lenka02 obidve maju maličké kolieska, nie je to do lesa, ani do snehu, ani v meste na nerovnej ceste. Vlastne len na rovnú cestu 😁
A ano, su super skladné aj do auta. Vybrala by som bugaboo.

02lenka02
autor
22. mar 2024

@mia_von_prag zajtra ideme nakoniec aj bugaboo vziat 😀 dakujem