Je tento kočík unisex alebo pre dievčatko?

miry22
9. mar 2016

Ešte nevieme pohlavie.

kukakaj
9. mar 2016

Uplne neutralny kocik 🙂

biokozmetika
9. mar 2016

mne príde unisex 😉 prajem pokojné tehotenstvo a hlavne veľa zdravíčka mamke a bábätku keď sa narodí 🙂 a hlavne aby v tom kočiariku chcelo bábo spinkať 😀

qwertxy
9. mar 2016

Unisex 100% a veľmi pekny

alenah31
9. mar 2016

Je sedobiely takže urcite unisex😁 suseda ma fialový stokke a vozi v ňom chlapčeka-pokiaľ sa paci tebe, bude v ňom tvoje dieťa a hlavne ak si ho platis sama tak co ta po nazoroch ostatných??

bonaqa2013
9. mar 2016

máš pekný vkus....

nikadomi
9. mar 2016

Urcite neutrálny 🙂

nikadomi
9. mar 2016

Tiež riešim podobnú "dilemu" , či je toto vhodná farba pre chlapčeka... V skutočnosti je viac dohneda.. A viem že iné mamičky ju pre chlapčekov majú.. Čo poviete?? 🙂

zanny93
9. mar 2016

@nikadomi och ten je perfektný..hneď by som ho brala..je to určite unisex..

nikadomi
9. mar 2016

@zanny93 jee, ďakujem 🙂 to potrebujem počuť 🙂 predsa len nie je to málo peňazí a človek sa rád utvrdí.. Mužovi sa páči, tak asi je to víťaz. V akcii majú aj v sivej a čiernej, ale to nie sú "moje" farby.. Je dosť robustný, ešte raz si ho zajtra musím ošahať, či mi nebude veľký do ruky, ale hádam už s ním odídeme domov 🙂

zanny93
10. mar 2016

berte má krásnu škoricovú farbu..šedá môže byť tiež pekná ale šedé kočíky má už skoro každý budete originálna 🙂 ošahávajte ošahávajte lebo veď vy s tým kočíkom stráviť najviac času :D

noeminka
3. apr 2016

Urcite unisex! a je krasny! 🙂

vojtasova
5. dec 2019

Kde nájdem k zakúpeniu tento kočík ďakujem