Je lepší kočík z kože alebo látky?

ann222
8. mar 2020

Dobrý večer rada by som sa spýtala tých mamiciek ktoré už dieťa majú ci mu neviete poradiť aký kočík je lepší. Ci z koze alebo látkový? Najlepšie by mi pomohli nejaké vaše skúsenosti aj s jednou aj druhou variantou.
Nie som náročná, len by som rada vedela ze ktorý materiál je lepší. Ďakujem pekne 😊😊😊

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina02
9. mar 2020

Mne sa ti ekožené tak povediac ani nikdy nejak nepáčili, neviem. V tomto prípade by som šla isto do látkového. Teraz sú tie látky už úplne iné ako kedysi, odolnejšie hlavne a ľahšie sa aj čistia

jemi9
10. mar 2020

@ann222 ja mám kúpený kožený a každú chvíľu čakám, kedy sa kuriatko vyliahne 🙂 tiež som si zisťovala, ako je to s kožou, lebo sa mi veľmi zapáčila, kamoška mala tmavofialovy riko naturo ecco a bola nadmieru spokojná. Vravela, že ak by si mohla vybrať opäť, určite by zvolila eko kožu. Nič nepopraskalo, jednoducho ho umyla vlhkou handrou, chodila s ním v daždi a vôbec nepremokol. Ja som si vybrala camarelo sirion eco kvôli veľkosti, tak uvidím 🙂

malamia2
11. mar 2020

Predávam biely kočík Mima Xari, ako nový, Top stav,3kombinácia, komplet výbava😊

anjelik2323
4. apr 2020

@jemi9 ja mam tiež Camarelo sirion eco v bielej farbe 🙂 my ho už používame od februára a je fakt super 🙂 už aj v daždi sme ho o testovali a nepremokol 🙂 za mna je to TOP kočík 😊 ty máš v akej farbe?

lelet1609
4. apr 2020

Ja som mala Kožený a nedám naň dopustiť. Najlepšie rozhodnutie a to som.mala čisto biely. Stále je ako nový.. Stačilo že som len vlhcenou prešla

jemi9
8. apr 2020

@anjelik2323 ja mám tú novú hnedú, taká tá tavia srsť či ako sa to volá 😀 mne sa tiež páčil svetlý, ale manžel nepopustil, tak sme urobili kompromis 🥳