Jane Slalom Pro trojkolka

daduska
30. aug 2012

Ahojte mamičky a budúce mamičky ... mala by som na Vás jednu otázočku .... v januári (5.1.2013) čakám svoje druhé dieťatko a uvažujem o tom, že budem kupovať iba športový kočík a to Jane Slalom Pro trojkolku, ten mám už osúšaný a je fakt dosť veľký ... aký máte na to názor?

andrejka1974
30. aug 2012

ja mam gessslein trojkolku a je to viackombinacia moja ma teraz len 4 mesiace , ale pre jej pohodlie mam ju uz v sportovej casti mam aj tasku a na zimu fusak a moj kocik je tiez dost velky a som s nim velmi spokojna kludne si kup ten svoj a budes urcite spokojna kocik som vyuzivala uz pri starsej dcerke tak ho mam super vyskusany 🙂 🙂 🙂

daduska
autor
30. aug 2012

takže podľa teba bude stačiť iba športová časť????

lilysk
30. aug 2012

Ahoj
Ja osobne nedam dopustit na hlboku vanicku .Jednak je to najlepsie na chrbticu pre dieta a kedze sme mali tiez 2 dieta a mali sme koliky a nevdela spat a stale tu starsiu budila tak mini spvala do 4 mesiaca vo vanicke 🙂)
Pokial sa v noci zobudila nemusela som stahovat postielku a vsetko mozne jednoducho som ju odkocikovala do obyvacky a tam som ju nasledne aj uspala a ulozila a spala dalej v obyvacke a nemusela som sa obavat ,ze ak sa zobudi a zacne zase plakat tak musim zbuntosit cely dom 🙂
Bolo to super prakticke a aj vonku to bolo pohodlne 🙂)

kakika007
30. aug 2012

ja si tiež myslím, že pre babo je oveľa lepšie, aby aspon zopár mesiacov bola v klasickej hlbokej vaničke, predsa len, tá chrbtová časť je tam pevnejšia a myslím si, že pre svoje dieťa chceš to najlepšie. aby si si v neskoršom veku, keď by sa vyskytli nejaké problémy s chrbticou, nevyčítala, že si urobila chybu pri bábätku.. hlboký kočík je jednoducho určený pre bábätká a športová časť až pre deti, ktoré už vedia sedieť a majú akú takú stabilitu hlavičky a chrbátika....

babymarket_sk
31. aug 2012

@daduska
Samostatný športový kočik využivať už od narodenia moze byt neprakticke - ak sportak nema otocnu sedacku, tak na dietatko nevidíte a taktiez dietatko je viac chránené vo vanicke, lahsia manipulácia, osobne by som pouvazovala aspon nad vloznou taskou pre novorodeniatko.

lejlla
31. aug 2012

ja mam tiez jane a mozem len odporucat.ale neviem si predstavit bez vanicky.je velka a drobec si tam veeelmi rad pospinka,ked ho vynesiem aj do izby alebo ma balkone.ale zasa sport.cast sa da az do lahu,takze uz je na tebe...