Jane slalom pro a Jane slalom reverse

tomynika
29. dec 2011

Ahojte rozhodujem sa medzi jane slalom pro Špeciálna edícia formula strata 2011 a jane slalom reverse 2010 vie niekto poradit ?

dakujem

sashabb
29. dec 2011

@tomynika čo čítam rôzne diskusie tak určite formula 😉 je priestrannejší a lepší. Reverse má síce otočnú sedačku (čo formula nemá) no je celkovo malý a úzky.

tomynika
autor
29. dec 2011

viem otom no laka ma to prehodenie sportovej casti

sashabb
29. dec 2011

@tomynika najlepšie je vyskúšať, resp. pozrieť ich v obchode. Niekto to nerieši, nakoľko dajú dieťa v 1,5r do golfiek a je vybavené 🙂 čiže aj reverse by stačil. No osobne by som si skôr kúpila brio go 😉 (ak by som chcela otočnú sedačku) a z trojkoliek quinny speedi

mazula
2. mar 2012

Ahoj
momentálne riešim tú istú dilemu,prosím Ťa ako si sa rozhodla?
My momentálne len "miešame" na mimi,ale dúfam, že sa podarí.Dnes som bola kuk Jané,tá špeciálna edícia ozaj priestranná,ale pre mňa nevýhoda, že sedačka nie je otočná,reverse pro síce otočná ale zasa vanička Transporter menšia a športová časť len tak tak,môj syn bude mať v máji 3 roky a bol ho plný kočík. Tak neviem čo zvíťazí nad čím.
Ďakujem
@tomynika

lenka03
10. mar 2012

Ahojte, ja tiez riesim vo velkom ze aky kocik. Minuly rok somm predala Jane slalom po malej a teraz ked bude nove babo chcela som zase na terennejjsie jazdy, dedinu, macacie hlavy a na zimu Janne kupit pretoze bola lahucka, lahko ovladatelna a mala super tazisko ... no ale dilema velka:

2009 bola sice priestranna, dobre sa ovladala ale mala aj par nedostatkov ktore ta reverse nema: moznost otacania ( vtedy sme nepotrebovali lebo mala mala asi 10 mesiacov), na opierke mi prekazalo fixovanie tymi stuhami - tym ze to je na utahovanie nejde chrbat dat do uplneho sedu a mala velmi mohutne madlo ktore sa nedalo jednostranne odopnut ale muselo sa niekam odlozit a tym ake bolo mohutne malej trvalo kym si zvykla na to ze uz nebude taky vyhlad ako je z golfiek ...
Dnes som sa bola pozriet na tu reverse nazivo a zaver: rozhodnuta stale nie som lebo: ako plusy vidim moznost polohovanbia az do lahu, mechanizkus na fixovanie chrbata, otacanie sedacky a mensie madlo, minusy zas ze sa sklada dost navelko alebo je potrebne vybrat sedak a ze vo vnutri je dost mala takze stale neviem. Ozaj videli ste Jane MUUM nazivo?

tina129
10. mar 2012

ja som mala pred viac ako rokom rovnaku dilemu, ale po 14 mesiacoch pouzivania som jednoznacne za reverse 🙂

mazula
11. mar 2012

Ahojte, no videla som konečne reverse na živo, mali aj tu špec.edíciu, velkostne ohromný rozdiel,myslím tým že reverse menší,ale ak snažilkovanie bolo úspešné, idem do Reversu,láska na prvý pohľad, ten druhý mi prišiel ako loď, totálne nemoderný kočík, pri 1.synovi som mala Patrona,a mám pocit, že Slalom Pro je ešte vačšia búda ako Patron.Síce Reverse manžel, manžel zhrozený hlavne z Transportera,ale ja som za Reverse.

mazula
11. mar 2012

@tina129
Akú máš prosím Ťa vaničku,ja by som chcela Transporetera,ale zdá sa mi malý,aj keď ak by sa zadarilo tak bábo je zimné a na jar možeme do šporťáka,a syn mal len 49cm tak by sme tam hádam aj vydržali

mazula
11. mar 2012

@lenka03
Muum som nevidela, ja chcem trojkolku,mala som prvého Patrona a teraz chcem rozhodne skúsiť trojkolku.Syn bude mať v máji 3 roky a do Reversu ešte vleziol aj v zimnej bunde síce ho bolo plno,ale v obyč Slalome, síce veľa miesto,ale keď som čítala diskusie, tak tým, že šporťák taký obrovský,tak malé mimi sa tam stráca.Ja som sa rozhodla pre Reverse, už len mimi 😉

tina129
11. mar 2012

@mazula ja som mala transportera a pohoda, mala sa narodila v decembri, ked mala asi 4 a pol mesiaca tak sme skusili sportak lebo malej som musela aj tak polohovat vanicku, lebo nic nevidela a stale vrieskala, v sportaku sa to o dost zlepsilo, no ale sme este striedali s vanickou asi do 5 a pol mesiaca a v pohode sa zmestila, vanicku sme este sem tam mali v aute ked mala mala 7 mesiacov, mala je taky priemer vahovy, uz si nepamatam kolko vtedy mala ale niekde som to tu uz pisala, ja som sa toho kociara strasne bala aj ked som ho velmi chcela, ale nakoniec ma velmi prekvapil, mame skoroa 15 mesiacov a fungujeme v kombineze a vo fusaku a staaale sme otoceni smerom k sebe 🙂

lenka03
11. mar 2012

@mazula hej hej, kvoli tomu ze sa tam mala stracala som kocik po dvoch tyzdnoch skoro predala a ked som mala kupca tak sa mala nejak zvlastne prebrala a potom sme uz fungovali ale to madlo bolo naozaj obrovske ...
Ale ta konstrukcia bola super, to bol mojho manzela najoblubenejsi kocik, nie tazky, dobre sedel v terene a ked videl obrubnik tak sa sam vyskocil 🙂 Nieco tak lahko ovladatelne hladam ...

Inac ten reverse sa mi pozdaval aj to ze ide super do lahu ale co sa mi nepacilo este bolo ze sa mi ta verzia zdala tazsia a dalsia vec - ja nie velmi chcem vanicku lebo babo bude junove a dost ludi mi radilo ze hladat otocny kocik s poolohovanim do uplneho lahu lebo ak sa mi 2,5 rocna mala unavi tak babatko vezmem do klokanky a potlacim malu v kociku ... lenze do toho reversu sa mi asi mala nevlezie ... je to najmensia sedacka co som videla ...

mazula
11. mar 2012

@lenka03
skúsila si už staršiu dcérku do Reversu posadiť?náš tam vliezol,ale ako som písala,synček neni moc veliký,má 96cm a 14kg, vacsie deti uz asi ani nie,ak hľadáš kočík na dlhšie, tak potom klasikuš Slalom. Ja to moc nerišim,môj starší už bude mať 3,takže než bude mimi, tak on už nebude chcieť do kočíka.V zime sme fachčili v golfkách, aj preto lebo som jeho Patrona male už predaného a aj tak bol u nás sneh len 2dni, tak sme to prežili,a to máme len chicco simplicity, čo by sa dalo prirovnat šírkou k Reversu.Treba si napísať čo od kočiaru očakávaš a písať asi plusy a mínusy,kde s ním budeš jazdiť, či ho potrebuješ dať do kufra,atď.My bývame na dedine a máme klasik Fabiu, takže i preto sme kupovali golfáč, lebo s Patronom to bolo nemožné.A mne nejak ten Reverse padol do oka, možno keby som nemala prvého Patrona, že by som išla do tej limitovanej veľkej edície, ale chcela som nejaký menší.Možno by stálo za to skúsiť zo staršou toho Reversa, keď sa Ti druhé mimi narodí v lete, tak staršia Ti tam podľa mňa do jesene, zimy vydrží a potom tam dáš aj tak mimi,lebo nemám prehľad, čo sa týka klokaniek či sa dá aj v zime nosiť,ale keby si nechávala mimi v zime v kočíku, tak by som išla do Reversu.

michaela80
11. mar 2012

@mazula ja mam tiez transporter, mam ho v bazariku teraz , tak pozri ...mam tam malu odfotenu 7 mesacnu v kombineze a lodgeri uplne v pohode.... my sme presli do sportaka az okolo 8 mesiaca...do vtedy som striedala matrix a trasporter...

lenka03
11. mar 2012

skusila ale nechcela tam vliezt ... ja som golfky kupila v case ked mala 6 mesiacov a odvtedy som v mojom miniaute vozila len tie - peg perego Si - a dodnes vozim. Potom som dokupila Jane na teren a dedinu a po minulom lete sme Jane predali lebo kocik takmer nepouzivame, teda ak nie je cas spanku tak ju tam nedostanem ... Stale popludni zaspi len v kociku a tiez ak zaspi v aute tak ju len prehodim a pokracujem so spachtosom.
Jane nam velmi dobre sluzila, dedina, sneh, macacie hlavy, les a vlastne ked sme nesli mojim autom tak vyber padol vzdy na Jane. preto sa k nej zvazujeme vratit aj pri druhom.

lenka03
11. mar 2012

tedav kocik pouzivame ale na nase 10 minutove uspavanie stacia golfky a potom sup do postielky 🙂 len sme uz nepotrebovali 2 kociky tak som jane predala ...

mazula
12. mar 2012

@michaela80
ahoj a nepamatáš si aká bola malá vtedy dlhá?

something
15. mar 2012

Ahojte...Tiez riesiem tu dilemu ci slalom alebo reverse. K reversu som sa priklonila vlastne len kvoli tej otocnej sedacke, inak sa mi pacia oba. Myslite ze 6-7mesacneho krpca dam na reverse do vanicky aj s fusakom? U nas byva dost zima, tak asi by mu bolo lepsie v hlbokej vanicke ako v sportaku. Po pripade, neda sa na revers kupit ina hlboka vanicka od Jane? Vdaka 😉

mazula
15. mar 2012

@something
Ahoj, podľa mňa sa kúpiť dá,len mi v obchode povedali, že sa to došť predraží,ak kupuješ takto skombinované, že nekúpiš originál zostavu.Mne sa osobne Pro nepáči, aj keď je vačšie
Ale myslím, že 6-7 mesačný by mohol byť v šporťáku, vo fusaku a dáš nánožník, už to nie je novorodenec, aby musel byť vo vaničke,to je teda môj názor.Náš mal 8mesiacov keď išiel do šporťáka v januári, a dali sme fusak, nánožník a bolo mu ešte aj horúco.

lenka03
25. mar 2012

Baby tak nakoniec po zhliadnuti jane muum som sa rozhodla ze ani pro ani reverse to nebude. Jane muum je reverse a ma vacsiu sportovu cast ako slalom reverse, co nam bude tak akurat aj pre starsiu ak sa pre tu muum rozhodnem.
Zavazila vacsia sportova cast a skladnost, definitivne rozhodnuta este nie som ale muum je v tom najuzsom vybere 🙂

mazula
29. mar 2012

@lenka03
mne sa ten Muum nepáči podvozok, ja som vždy chcela ak 4 kolesá, tak len rovnaké,alebo teda túto trojkolku,ale jasné, keď Ti padla do oka a vyhovujú rozmery, tak je to oki.My stále miešame, takže zatiaľ som zháňanie kočíka odložila.

duratlicka
9. sep 2013

@something Ahoj,ktory kocik si nakoniec kupila?Slalom obycajny alebo reverse?Naozaj je reverse dlhsi?Zmesti sa ti do vytahu?

something
9. sep 2013

@duratlicka ja mam reverse. A neviem ci je dlhsi ale do vytahu u pohode.Mala som aj peg perego gt3 a ten tam siel ltt 🙂

duratlicka
26. sep 2013

Vymenim jane slalom pro cierno-bezovy za reverse akejkolvek farby okrew zlto-ciernej.Financny rozdiel doplatim.Kuk inzerat😉

duratlicka
27. sep 2013

Dnes som vazila nas Jane slalom pro 2008 a ma 13kg v sportovej verzii.Tak ak niekto vaha kupit reverse,lebo je "tazky",tak je to jedno.

upam
27. sep 2013

prosim damy co maju skusenost - preco ste zvolili jane salom ten ci ten skor ako jane rider? ide len o pocet koliesok?

lienka2611
2. mar 2014

@mirokinder
Dobry den, chcela by som sa opytat kde moze byt problem v pripade autosedacky. Kupili sme jane slalom 2011 zlty a je nutne vyvinut vyssie usilie ak chceme nasadit alebo vybrat autosedacku z konstrukcie -korby. Urcite to nejde 1 rukou. Je mozne to u vas reklamovat? Kto hradi prepravne naklady v takomto pripade?<Kupovali sme ho v obchode alladin. Vdaka

lienka2611
2. mar 2014

@mirokinder
Dobry den, chcela by som sa opytat kde moze byt problem v pripade autosedacky. Kupili sme jane slalom 2011 zlty a je nutne vyvinut vyssie usilie ak chceme nasadit alebo vybrat autosedacku z konstrukcie -korby. Urcite to nejde 1 rukou. Jemozne to u vas reklamovat? Kto hradi prepravne naklady v takomto pripade?<Kupovali sme ho v obchode alladin. Vdaka

mirokinder
2. mar 2014

@lienka2611 V zásade je nutné reklamovať tovar tam, kde ste ho kúpili, lebo obchod s ktorým ste kúpou uzavreli obchodno-predajnú zmluvu, je povinný podľa Obč. zákonníka a Zákona na ochranu spotrebiteľa, každú reklamáciu zaevidovať a vypísať s Vami reklamačný list, kde je presne uvedené, čo reklamujete a čo bude s reklamáciou robiť on. Náklady na dopravu závisia od toho, či bude reklamácia uznaná za oprávnenú. Väčšinou to prebieha tak, že zaslanie do obchodu hradí zákazník a zaslanie späť zákazníkovi hradí obchod. Posúdiť, či je reklamácia oprávnená, či nejde o opotrebovanie, alebo, či reklamácia bráni riadnemu užívaniu kočíka, sa nedá bez fyzickej obhliadky kočíka. Je na Vás, aby ste zvážili, či uvádzaná závada je naozaj závadou, či nestačí v rámci údržby niečo premazať........ S pozdravom, Michal

lienka2611
4. mar 2014

@mirokinder
Chcela by som sa opytat ci mate nahradnu "matku "na rucnu brzdu. Manzel mi dal docasne taku medenu ale rada by som original ciernu. Vdaka

mirokinder
5. mar 2014

@lienka2611 Dnes tu nemáme technika a práve odchádzam na služobnú cestu. Myslím si, že niečo budeme mať, napíšte mi kľudne aj zajtra, aby som na to nezabudol. Zajtra to zistím. S pozdravom, Michal