Jané Muum verzus Casualplay Loop

divosko
20. júl 2016

AHojte maminky, potrebovala by som poradit pri vybere športového kočíka...ktory by bol lahky, lahko skladatelny...neviem sa rozhodnut medzi Jane Muum a Casualplay Loop...nemam skusenosti s ani jednou znackou, nakolko kocik pri syncekovi sme mali Teutoniu - ten si nechavam, ale potrebujem mat jeden v aute...takze taky co sa rychlo sklada rozklada...a nezaberie vela miesta...pre dietatko od polroka...chcela som britax b-agile ale tam nejdu polohovat nozicky...dakujem za nazory a tipy...

katrin21
22. júl 2016

@divosko ja tiez rozmyslam nad LOOP kocikom, jedina nevyhoda je, ze nema nafuk. kolesa. ale inak je fajn.. videla som ho nazivo ,ale je ich malo, nikto nepise skusenosti....
este saa rozhodujem medzi BRITAX SMILE2, ale ten ma uzsie sedenie o 2cm (30ccm, LOOP ma 32cm) a teraz neviem, ci do toho ist. a dizajnovo sa mi viac paci strieska na LOOP
skoda, ze nie su recenzie..

http://www.autosedacky-romer.cz/kocarky-britax-...

divosko
autor
25. júl 2016

ahojky, ja som bola vcera v ZA obzerat sportove kociky...a zapacil sa mi Oyster Zero.., http://www.aladdin.sk/sportove-kociky/baby-styl...
je super...ja uz 3 kombinaciu mam,tak hladam nieco do auta...🙂 a toto je novinka tiez nie su recenzie....:(

katrin21
25. júl 2016

no, ten by pre mna nebol, ma moc blizko rucku k bude , ked je v lahu. kopala by som do opierky nohami ....

divosko
autor
25. júl 2016

@katrin21 vidis a to som si prave neodskusala...

katrin21
25. júl 2016

inak aj Joie Chrome vyzera dobre, len nemaju ho vo farbach a nie je bohvieako odpruzeny vraj.. ale cenovo super.

divosko
autor
26. júl 2016

@katrin21 nakoniec kupim asi Britax B agile plus- ten ma polohovatelne nozicky narozdiel od starsieho B agile...a da sa zohnat za dobru cenu...len uz ich je tolko a je dost obkukany...:D ale pozriem aj ten co si mi napisala🙂

katrin21
26. júl 2016

@divosko ja ho nechcem,lebo sa neda otacat a to ja este potrebujem...

divosko
autor
26. júl 2016

@katrin21 aha jasne...mne sa Tetuonia da otacat..toto chcem len ako nahradny...co zaberie v aute malo miesta..🙂

katrin21
26. júl 2016

@divosko ja som pozerala teraz Teutoniu, sa mi pacila velmi, ale ta skladnost pre mna do auta hroznaaa a ja vela zajdnim autom... :( uz som sa tesila, krasna cervena verzia, ale hold, padlo to na skladnosti.