Inglesina Classica. Ako dať dole adaptér z autosedačky?

monikafialka
13. jún 2020

Mamicky, prosim vedel by nam niekto poradit, alebo aspon ze na koho sa obratit - kupili sme z bazaru 3-kombinaciu krasneho retro kocika Inglesina Classica no a potom sme zistili, ze na nasadenie autosedacky na kolieska je potrebny adapter. Kupili sme teda od ruky k nemu aj original adapter presne na tento kocik, len dotycny ho nikdy nepouzil a teda nam nevedel v nicom poradit ako ho pouzivat. Mame k nemu original navod;) Nejak sme teda autosedacku podla neho na kolieska nasadili, no nie je v nom ani zmienka o tom ako ju dat potom z koliesok dole (aby sa dala autosedacka pouzivat aj v aute a nie len na kolieskach ako kocik). Tahali sme to, skusali vsetko mozne a dopadlo to tak ze sa nam podarilo autosedacku dat dole ale aj s nasadenym adapterom a ten uz z nej nevieme teraz oddelit:( :( Cize mame len autosedacku s moznostou nasadenia na kolieska ale bez moznosti jej pouzitia v aute:(
a babatko je zachvilu tu tak by som velmi potrebovala radu a pomoc co s tym -velmi pekne dakujem kazdej dobrej dusi ak by ste vedeli poradit🙂 Je to adapter v prilohe.

monikafialka
autor
13. jún 2020

zrejme mal pri odmontovani autosedacky ostat ten adapter na kolieskach, lenze nam ostal prikovany na autosedacke:(a uz nejde z nej dole:(

monikafialka
autor
13. jún 2020

resp. moja otazka znie ze ked je pekne takto nasadena autosedacka na kolieskach tak ako ju odtial dat dole - tak aby adapter spravne ostal na kolieskach? V navodoch je to uplne vynechane.

tamvtme
13. jún 2020

Niekde na vajci hľadaj tlačítko, my mame iné vajce ale tlačítko je vzadu na opierke, taka páčka sa potiahne hore a vajco sa odpojí... Tkaze treba nájsť packu/tlacidlo😁

monikafialka
autor
13. jún 2020

@tamvtme Jeeeej dakujem Ti velmi velmi pekne za cennnu radu nad zlato:o)konecne sa mi to podarilo a mozem s kludom v dusi spat ze budeme mat v com odniest babatko z porodnice:D 🙂 naozaj velmi pekne dakujem, ozaj tam na opierke bola packa a nikdy som nechapala na co je, nakolko nemame ku kociku ako k celku navod kedze bol kupovany od ruky🙂este raz krasne dakujem

buzby
13. jún 2020

Akurát som Vám bola odfotiť autosedačku a ako to funguje. Ale vidím, že sa Vám to podarilo.

monikafialka
autor
13. jún 2020

@buzby dakujem ano som uplne stastna lebo ma trapilo kde zozeniem servis a pod. a ci sme nieco nepokazili pri nasadzovani na kolieska no tesim sa ze je vsetko ok a uz viem ako na to🙂dakujem za ochotu🙂

buzby
13. jún 2020

@monikafialka tak uz len veľa šťastných kilometrov. Ja som s Inglesinou ( Sofiou) veľmi spokojná.

monikafialka
autor
13. jún 2020

a zienky nevrzgaju Vam tie Inglesiny hlboke? Lebo nam dost🙂 tak riesim co s tym, videla som tu na MK ze to niektori sprejovali niecim alebo upevnovali kosik a tak hmm

buzby
13. jún 2020

Myslíš podvozok? Ten mi teraz vrzga často, v mojom prípade kvôli prachu z ciest a peľu. Treba pravidelne striekať silikónovými sprejmi, píšu to aj v návode.

monikafialka
autor
13. jún 2020

@buzby Ano podvozok som myslela, ved to ze dost chyba ten navod takze maturujem;)ak by si ho mala niekde po ruke (navod) prosim nesfotila by si ho? napr. netusim ako dat autosedacku do auta a ako sa do nej upevnuje pasmi babo, som prvorodicka takze tie veci vidim prvy krat🙂a sprej musim kuk - nejake WD na to ci ako sa to vola? A na kolieska to striekas priamo?

tamvtme
13. jún 2020

@monikafialka nemáš za čo, my sme s tým bojovali na predajni, kupovali sme adaptér na naše vajco aby išli na kocik inej značky, v predajni sme to skúšali na rovnakom vajco a potom 3 predavačky maturovali ako to dat dole 🤣🤣🤣

buzby
13. jún 2020

@monikafialka ja mám, ale Inglesina Sofia a to Vám asi veľmi nepomôže. A čo sa týka autosedačky tak my máme na nej nalepený postup. Pozrite na sedačku možno máte tiež. A akýkoľvek silikónový sprej aj WD. Ja striekam na tie pohyblivé časti kolies. Striekam aj ostatné pohyblivé časti kočíka.