Hlboký kočík na dovolenku

pataja
19. aug 2022

Čaute, o týždeň máš čaká cesta do Chorvátska. Mame 5mes.babo, ktoré začína byť dosť aktívne,myslim že do mesiaca možno dvoch bude sam sedieť, zatiaľ máme samozrejme hlboký kočík no už sa začínam obzerať po športovom.Chcela by som však taký aby bol spratny, lahko skladny aj spolu so šport.castou a kolieskami na ktorých nebudem vidieť zaseknuty každý kamienok, možno nafukovacie..Ide ale o to, že by som ho už najradšej kúpila hneď, aby sme ho mohli mat už teraz na dovce ale potrebujem ešte aby spal v hlbokej časti...videla som, že su také ktoré majú tú tašku na spôsob vaničky teda že sa dajú použiť narodenia. vedeli by ste mi prosim poradiť?

dzejsik
19. aug 2022

@pataja Ahoj a nemohol by spat normalne v sportaku? hlavne aby mal rovny lah … nieco ako Easywalker Jackey napr … alebo teda Ergobaby Metro+ ma aj novorodenecku funkciu (popredkladas opierku na nozicky) a vyuzijes ho dlho … oba zlozis na rozmer prirucnej batoziny

pataja
autor
19. aug 2022

@dzejsik hmm...vďaka za tip aké potrebuje ešte spinkať na brusku alebo na boku, takto pripútaný by nevedel ešte spinkať

dzejsik
20. aug 2022

@pataja este tento mi napadol z tych skladnych na dovolenky … mali sme ho v neotocnej verzii pri starsom synovi a presiel kazdy teren aj sneh v pohode, aj na kamienkocej plazi ako tak