Hľadám športový kočík s týmito parametrami

papi30
10. júl 2018

Ahojte mamicky. Poradte mi prosim nejaky cenovo dostupny sportovy kocik pre rocne dieta, stvorkolesove, ktore sa da nastavit aj v protismere jazdy. Rada udrziavam s malou ocny kontakt, no vsetky kociky co som pozerala, su take kde dieta matke sedi chrbtom...zozeniem vobec niekde taky? Neratam sportove casti v trojkombinaciach...taky kocik mam a uz mi leze na nervy, furt sa nieco pokazi. Dakujem za kazdu radu 😉

lus83
10. júl 2018

@papi30 easy go optimo

kahanikova
10. júl 2018

Záleží aj od toho čo je pre vás cenová dostupnosť, skúste pozrieť cybex balios sú 2 balios s a balios m, valco snap ultra, prípadne stokke scoot na bazároch idú za minimálnu sumu 🙂

tamaraaa
10. júl 2018

Petit and mars Vario, ale dokupit nafukovacie kolesa, inak je vhodny len do nakupneho centra, s nafukovacimi kolesami top kocik pre mna, lahky, uzky ale pritom priestranny, lahko manipulovatelny, vozime sa v protismere a mame aj skejtik a super aj so 16kg zavazim na skejtiku😉, polohovanie do lahu...velky nakupny kosik...pre mna fakt top. Chyba mi akurat tak vetranie striesky, ale zatial som to nejak nepocitila, len mi je divne ze nema vetranie

nika898
11. júl 2018

@papi30 ja mam valco sportocy kocik. Novinka da sa otocit aj aj. Ja som s nim max spokojna. https://www.bambino.sk/detske-kociky/snap-ultra...