Hladám kočík do 400 eur

vacica59
28. jún 2012

Ahojte maminy, hladám kočík pre 3 mes. bábo. Aby bol ľahko skladateľný a aby sa v pohode zmestil aj do menšieho kufra auta. Aby mal nafukovacie kolesá a zvládol aj tažký terén, aby nebol moc drahý (max 400€) a hlavne aby v nom moja cicka mohla aj kludne zaspinkať. Máte niekto typ??? páči sa mi niečo ako Baby Jogger City Elite 2012.. ale chcela by som aj nejaké iné typy od vás. 🙂 Dakujem

minewka
28. jún 2012

@vacica59 baby jogger je super, ale v menšom kufri podľa mňa zaberie komplet miesto...nafukovacie kolieska sú no.1 na terén, už mám 6 kočík, ale nafuk. kolieskam sa veru nič nevyrovná 😀

Mne sa poslednú dobu veľmi páči tento... http://philandteds.com/au/products/push/promenade

pozri na nete videjko...ale nemá nafuk. kolieska - tuším si ale môžeš nafuk. dokúpiť...

Len nejak cenu neviem nájsť 😀

vacica59
autor
28. jún 2012

@minewka ahojky.. no našla som cenu 799€, žial toľko investovať nechcem, ale pekný kočík..

minewka
28. jún 2012

@vacica59 uff, no pekná pálka 🙄 🙄 🙄 🙄

A chceš nový, alebo si ochotná aj z bazára kúpiť? Chceš 3oj kombináciu? Vanička plus autosedačka?

vacica59
autor
28. jún 2012

@minewka no aj z bazára ale musel by byť v top stave.. 3 komb asi nie.. šak vajíčko už nebudeme dlho potrebovať..